Корт-С инструкция по применению

Корт-С фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Корт-С порошок д/приг. р-ра д/ин. по 100 мг во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7131/01/01 от 08.10.2007. Приказ № 656 от 25.10.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Основные физико-химические свойства:

білий або майже білий порошок;склад: 1 флакон містить гідрокортизону натрію сукцинат еквівалентний гідрокортизону 100 мг;допоміжні речовини: натрію фосфат, натрію фосфат однозаміщений.

Производитель:

Неон Лабораторис Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны коры надпочечников.

Показания к применению:

Гостра наднирковозалозна недостатність, алергічні реакції негайного типу, астматичний статус, профілактика і лікування шоку, інфаркт міокарда, ускладнений кардіогенним шоком, тиреотоксичний криз, тиреоїдит, вроджена гіперплазія наднирникових залоз, гіперкальціємія внаслідок пухлинного захворювання, нетривала або додаткова терапія в гострому періоді ревматичних захворювань, колагенові хвороби, пухирчатка, бульозний герпетиформний дерматит (хвороба Дюринга), поліморфна бульозна еритема, ексфоліативний дерматит, грибоподібний мікоз, тяжкі форми псоріазу і себорейного дерматиту, тяжкі гострі та хронічні алергічні й запальні процеси з ураженням очей, симптоматичний саркоїдоз, синдром Леффлера, що не піддається іншим видам терапії, бериліоз, осередкова або дисемінована форма туберкульозу при одночасній протитуберкульозній хіміотерапії, аспіраційний пневмоніт, ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура дорослих (тільки внутрішньовенно!), вторинна тромбоцитопенія дорослих, набута (аутоімунна) гемолітична анемія, еритробластопенія, вроджена (еритроїдна) гіпопластична анемія, паліативна терапія при лейкозах і лімфомах дорослих, при гострих лейкозах у дітей, для посилення діурезу або для зниження протеїнурії при нефротичному синдромі без уремії, при нефротичному синдромі ідіопатичного типу або при червоній вовчанці, у критичній стадії виразкового коліту і регіонарного ентериту (як системне лікування), туберкульозний менінгіт з розвитком субарахноїдального блоку або з його загрозою (у сполученні з протитуберкульозною хіміотерапією), трихінельоз з ураженням нервової системи або міокарда.

Противопоказания:

Тяжкі форми артеріальної гіпертензії і хвороби Іценко-Кушинга, психози, нефрит, остеопороз, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, активні форми туберкульозу за відсутності специфічного лікування, цукровий діабет, нещодавно перенесені операції, системні грибкові захворювання, підвищена чутливість до гідрокортизону. При екстремальних станах протипоказання можна розглядати як відносні.Передозування. Симптоми: значне підвищення артеріального тиску і гіпокаліємія, болі в суглобах.Лікування: специфічного антидоту немає. Призначають антигіпертензивні препарати, препарати калію. 

Особенности применения:

При прихованому туберкульозі можна застосовувати тільки разом з туберкулостатичними засобами.При цукровому діабеті застосовується тільки при абсолютних показаннях або для попередження очікуваної резистентності до інсуліну. При інфекційних захворюваннях може бути застосований з обережністю і тільки сумісно зі специфічною антибактеріальною терапією. При тривалому застосуванні необхідно призначити препарати калію для попередження можливої гіпокаліємії. Під час лікування бажано регулярно вимірювати артеріальний тиск, проводити аналіз сечі та калу. Закінчувати лікування слід поступовим зниженням дози препарату і вирішенням питання про необхідність застосування АКТГ (шкірна проба). Під час проведення лікування Корт-С доцільно заново визначати дози пероральних протидіабетичних засобів та антикоагулянтів. При сумісному застосуванні з діуретичними засобами особливу увагу слід приділити електролітному обміну в організмі. При сумісному застосуванні з саліцилатами, якщо зменшується доза кортикостероїду, необхідно одночасно зменшити дозу саліцилату. Якщо в анамнезі є вказівка на психоз, призначати Корт-С треба з обережністю, оскільки під час застосування препарату симптоми захворювання можуть проявитися знову.Вагітність і лактація. Застосування при вагітності можливе тільки в тому випадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду; рекомендується використовувати мінімальні дози і короткочасну терапію. Діти, матері яких при вагітності одержували гідрокортизон, підлягають ретельному спостереженню для виявлення ознак недостатності кори надниркових залоз.При необхідності застосування в період лактації варто вирішити питання про припинення годування груддю.В експериментальних дослідженнях показано, що глюкокортикостероїди можуть спричинити порушення розвитку плоду. В даний час не має чіткого підтвердження цих даних у людини.

Способ применения и дозы:

Застосовують внутрішньовенно струминно або краплинно, внутрішньом’язово. Для невідкладної терапії рекомендується внутрішньовенне введення. Режим дозування індивідуальний. Початкова доза становить 100 мг (вводиться за 30 с) – 500 мг (вводиться за 10 хв), потім повторно через кожні 2–6 год, залежно від клінічної ситуації. Високі дози варто застосовувати тільки до стабілізації стану хворого, але звичайно не більше 48–72 год, тому що можливий розвиток гіпернатріємії. Дітям дозу знижують залежно від віку, маси тіла, тяжкості стану (доза становить не менше 25 мг на добу). Для дезінтоксикації, десенсибілізації застосовують у дозі 0,003–0,007 г/кг маси тіла. При проведенні інтенсивної терапії добові дози: для новонароджених і немовлят 0,005 г/кг маси тіла; 1–5 років 0,0045 г/кг маси тіла; 6–10 років 0,004 г/кг маси тіла; 11–14 років 0,0035 г/кг маси тіла.

Побочные действия:

Артралгія, стероїдна артропатія. Пониження опірності до інфекційних захворювань, підвищення артеріального тиску, глюкозурія, гіпокаліємія, негативний баланс азоту (катаболізм), пригнічення функції кори наднирникових залоз, системний остеопороз. Гіперацидний стан, виразка шлунка або дванадцятипалої кишки. 

Лекарственное взаимодействие:

Необхідно уникати комбінації з барбітуратами при лікуванні хворих, які страждають на хворобу Аддісона (може призвести до кризи).Обережно застосовувати з:пероральними протидіабетичними засобами (небезпечність гіпоглікемії);антикоагулянтами (посилення антикоагулянтного ефекту);саліцилатами (може знизитись рівень саліцилатів у плазмі або виникнути прихована кровотеча);барбітуратами (може зменшитись ефект кортикостероїдів);діуретиками (посилюється гіпокаліємія).Умови та терміни зберігання. Зберігати при температурі не вище 300C, у захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки. 

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мг порошку у флаконі; по 1 флакону у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Форма випускуПорошок для приготування розчину для ін’єкцій.Власник реєстраційного посвідченняАМЕРІКЕН НОРТОН КОРПОРЕЙШН.Адреса1570 Сан-Томас Еквіно Роуд, 18, Сан-Хосе, СА 95130, США.АдресаДамі Шамі Індустріальний Комплекс, 28, Махал Індастріал Істейт, M. Кейвз Роуд, Ендхері (Схід), Мумбай-400093, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D07AA02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Корт-С
Производитель:Неон Лабораторис Лтд, Индия
Форма выпуска:По 100 мг порошку у флаконі; по 1 флакону у картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7131/01/01 от 08.10.2007. Приказ № 656 от 25.10.2007
МНН:Hydrocortisone
Условия отпуска:Без рецепта.
Фармакологическая группа:Гормоны коры надпочечников.
Код АТХ:D07AA02 - Гидрокортизон
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученые раскрыли секрет долголетия японских мудрецов
Философия икигай, которая пришла из Японии, подчер...
Реклама