Лактомун инструкция по применению

Лактомун фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Лактомун порошок д/ор. сусп. по 3 г в саше №14
Производитель:
Регистрация:
№ 838/11-300200000 от 06.04.2011. Приказ № 193 от 06.04.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 саше містить:діючі речовини: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactococcus lactis не менш ніж 1,0х109 КУО/г.допоміжні речовини: рисовий крохмаль – 2,34 г, мальтодекстрин – 0,60 г.

Производитель:

Винклов Био Индастрис БВ для "Про-Фарма УА, ООО", Нидерланды/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антидиарейные микробные препараты. Лактобактерии.

Показания к применению:

Профілактика і лікування дисбактеріозу кишечника у недоношених немовлят і дітей, що народилися шляхом кесаревого розтину. Профілактика і лікування дисбактеріозу кишечника у дітей, які знаходяться на штучному вигодовуванні або приймають антибіотики. Профілактика алергічних захворювань (атопічний дерматит, діатез, кропивниця, харчова алергія) у дітей з перших днів життя (якщо один чи обидва батьки мають в анамнезі алергічні захворювання). Лікування алергічних захворювань у дітей з перших днів життя (атопічний дерматит, діатез, кропивниця, харчова алергія) при комплексній терапії. Профілактика алергічних захворювань у вагітних (якщо один чи обидва батьки майбутньої дитини з ускладненим алергологічним анамнезом). Лікування алергічних захворювань у вагітних при комплексній терапії.

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату або до молочних продуктів.

Особенности применения:

Препарат застосовувати внутрішньо у вигляді розчину, бажано під час їжі. Див. розділ Спосіб застосування та дози.Застосування у період вагітності або годування груддю.Лактомун застосовують у період вагітності або годування груддю.Див. розділ Спосіб застосування та дози.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не вивчалась.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовувати внутрішньо у вигляді розчину.Розчинити вміст 1 саше в 100 мл води, молока чи фруктового соку кімнатної температури, залишити на 10 хвилин, ретельно перемішати та випити, бажано під час їжі. Невикористаний вміст саше зберігати не більше 1 доби в холодильнику.Немовлята й діти до 2-х років: по ½ саше 1 раз на день. Вагітні й діти від 2-х років: по 1 саше 1 раз на день.Тривалість лікування залежить від причини розвитку захворювання та індивідуальних властивостей організму.Діти.Застосування у педіатричній практиці див. розділ Спосіб застосування та дози.

Передозировка:

Повідомлялось про один випадок передозування препарату у дитини віком 1 місяць. Наслідком чого була реакція гіперчутливості.

Побочные действия:

Можливі реакції гіперчутливості до компонентів препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Лакто- й біфідобактерії, як і інші бактерії, є чутливими до дії антибіотиків, тому Лактомун рекомендується приймати через 3 години після прийому антибіотиків.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Код АТХ

A07FA01.

Імунологічні і біологічні властивості

Лактомун − комбінований мікробний препарат, який містить високоефективну комбінацію живих бактерій: Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis. Ці пробіотичні бактерії є нормальною складовою природньої мікрофлори кишечнику та містяться в травному тракті новонародженої дитини. Пробіотичні бактерії мають велике біохімічне значення для організму людини: бродіння лактози змінює рН фактор в кислий бік. Кисле середовище пригнічує ріст патогенних і умовно-патогенних бактерій і забезпечує оптимальну дію травних ферментів; приймають участь в синтезі вітамінів групи В, вітаміну К, аскорбінової кислоти, підвищуючи тим самим резистентність організму до дії несприятливих факторів навколишнього середовища; приймають участь в метаболізмі жовчних пігментів і жовчних кислот; синтезують речовини з антибактеріальною активністю; підвищують імунну реактивність організму. Лактобактерії та біфідобактерії Лактомуну підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечника, сприяють швидкій колонізації коменсальними бактеріями та одночасно перешкоджають колонізації і росту патогенних бактерій. Кишковий бар’єр зміцнюється пробіотиками за рахунок декількох механізмів дії, в тому числі за рахунок відновлення структури непроникної білкової мембрани , що стимулює регуляцію муцинових генів і секрецію дефензинів. Імуностимулюючі властивості пробіотичних бактерій Лактомуну здійснюються за рахунок їх здатності знижувати реактивність Т-хелперів 2-го типу при одночасному підвищенні реактивності Т-хелперів 1-го типу і Т-супресорів, що особливо важливо для зміцнення імунітету та попередження розвитку алергії у вагітних і немовлят.

Заявник

ТОВ Універсальне агентство Про-ФАРМА03115, м. Київ, вул. М. Котельникова, 1, тел. +38 (044) 422-50-70.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Лактомун
Производитель:Винклов Био Индастрис БВ для "Про-Фарма УА, ООО", Нидерланды/Украина
Регистрационное удостоверение:№ 838/11-300200000 от 06.04.2011. Приказ № 193 от 06.04.2011
МНН:Lactic acid producing organisms
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 саше містить:діючі речовини: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactococcus lactis не менш ніж 1,0х109 КУО/г.допоміжні речовини: рисовий крохмаль – 2,34 г, мальтодекстрин – 0,60 г.

Фармакологическая группа:Антидиарейные микробные препараты. Лактобактерии.
Код АТХ:A07FA01 - Лактобактерии
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама