Метандиенон инструкция по применению

Метандиенон фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Метандиенон таблетки по 10 мг №60 (20х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10823/01/01 от 21.07.2010. Приказ № 652 от 04.08.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: метандієнон;1 таблетка містить 10 мг метандієнону; допоміжні речовини: магнію стеарат, кросповідон, барвник FD&C червоний № 40, Лудіпрес® (лактози моногідрат, повідон, кросповідон).

Основные физико-химические свойства:

 

Производитель:

Балкан Фармасьютикалс СК, ООО, Молдова

Фармакотерапевтическая группа:

Анаболические средства для системного использования. Анаболические стероиды. Производные андростана.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Метандієнон є стероїдним анаболіком. Проникаючи у клітинне ядро, активізує генетичний апарат клітини, що призводить до збільшення синтезу ДНК, РНК і структурних білків, активації ферментів ланцюга тканинного дихання і посилення тканинного дихання, окиснювального фосфорилювання, синтезу АТФ і накопичення макроергів внутрішньо в клітині. Стимулює анаболічні і пригнічує катаболічні процеси, спричинені глюкокортикоїдами. Приводить до збільшення м’язової маси, зменшення відкладання жиру, покращує трофіку тканин, сприяє відкладанню кальцію в кістках, затримує в організмі азот, фосфор, сірку, калій, натрій і воду. Гемопоетична дія пов’язана зі збільшенням синтезу еритропоетину. Андрогенна активність (невисока) може сприяти розвитку вторинних статевих ознак за чоловічим типом.Фармакокінетика. Швидко і повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, низька біодоступність обумовлена наявністю ефекту першого проходження через печінку. У крові зі специфічними глобулінами-переносниками зв’язується на 90 %. Піддається кінцевій біотрансформації в печінці з утворенням неактивних метаболітів. Екскретується нирками. Тривалість дії – до 14 годин. 

Показания к применению:

Кахексія різного генезу;порушення білкового обміну після тяжких травм, інфекційних захворювань, опіків, хірургічних операцій, променевої терапії;остеопороз різного генезу; прогресуюча м’язова дистрофія;профілактика міопатії та остеопорозу на тлі лікування глюкокортикостероїдами.

Противопоказания:

§Підвищена чутливість до препарату; §вагітність, період годування груддю; §рак або аденома передміхурової залози;§гострий або хронічний простатит;§рак грудної залози у чоловіків;§тяжке ураження печінки, печінкова недостатність;§ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, серцева недостатність;§цукровий діабет;§гіперкальціємія.

Особенности применения:

При появі перших ознак вірилізації у жінок (огрубіння голосу, гірсутизм, вугри) прийом слід припинити, щоб не допустити незворотних змін.Необхідно систематично контролювати рівень ліпідемії й холестеринемії.Для досягнення оптимального ефекту одночасно із застосуванням метандієнону пацієнт повинен отримувати з їжею адекватну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінеральних речовин.Застосування анаболічних стероїдів з метою стимуляції атлетичних якостей може завдати серйозної шкоди здоров’ю і є недопустимим.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовують.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Вплив не очікується.

Дети:

Не застосовують дітям віком до 6 років.

Способ применения и дозы:

Метандієнон призначають внутрішньо перед їжею. Початкова доза для дорослих складає 10-15 мг/добу, в окремих випадках доза може бути збільшена до 30 мг/добу. Підтримуюча доза – 5-10 мг/добу. Максимальна разова доза – 10 мг, максимальна добова доза – 50 мг.Діти віком від 6 до 14 років – по 5 мг (1/2 таблетки 10 мг) на добу щоденно або через день. Курс лікування – до 4 тижнів. Повторний курс – через 6-8 тижнів.

Передозировка:

Симптоми: посилення побічних ефектів Лікування: промивання шлунка, призначення симптоматичної терапії.У випадку появи ознак вірилізації препарат необхідно відмінити.

Побочные действия:

§ Диспептичні розлади: нудота, блювання, діарея, біль у животі;§ гепатоцелюлярна карцинома, жовтяниця; § алергічні реакції;§ підвищена кровоточивість; § депресія, порушення сну;§ судоми;§ аденома та аденокарцинома передміхурової залози; § ущільнення молочної залози;§ гінекомастія у чоловіків;§ симптоми вірилізації у жінок (гірсутизм, облисіння, необоротне зниження тембру голосу, порушення менструального циклу, пригнічення функції яєчників, збільшення клітора); § поліурія і полакіурія; § набряки;§ лейкемоїдна реакція;§ передчасне закриття зон росту у дітей;§ прогресування атеросклерозу.

Лекарственное взаимодействие:

Посилює дію антикоагулянтів, антиагрегантів і гіпоглікемічних засобів, а також побічні ефекти гепатотоксичних препаратів. Фармакологічні властивості Фармакодинаміка. Метандієнон є стероїдним анаболіком. Проникаючи у клітинне ядро, активізує генетичний апарат клітини, що призводить до збільшення синтезу ДНК, РНК і структурних білків, активації ферментів ланцюга тканинного дихання і посилення тканинного дихання, окиснювального фосфорилювання, синтезу АТФ і накопичення макроергів внутрішньо в клітині. Стимулює анаболічні і пригнічує катаболічні процеси, спричинені глюкокортикоїдами. Приводить до збільшення м’язової маси, зменшення відкладання жиру, покращує трофіку тканин, сприяє відкладанню кальцію в кістках, затримує в організмі азот, фосфор, сірку, калій, натрій і воду. Гемопоетична дія пов’язана зі збільшенням синтезу еритропоетину. Андрогенна активність (невисока) може сприяти розвитку вторинних статевих ознак за чоловічим типом. Фармакокінетика. Швидко і повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, низька біодоступність обумовлена наявністю ефекту першого проходження через печінку. У крові зі специфічними глобулінами-переносниками зв’язується на 90 %. Піддається кінцевій біотрансформації в печінці з утворенням неактивних метаболітів. Екскретується нирками. Тривалість дії – до 14 годин.   Фармацевтичні характеристики Основні фізико-хімічні властивості Таблетки рожевого кольору квадратної форми, плоскі з обох боків, з округлими краями, з рискою та гравіюванням „ВР” з одного боку та 10 – з іншого. На поверхні таблетки допускається мармуровість.   Термін придатності3 роки.   Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.   УпаковкаПо 20 таблеток у блістері. По 3 блістери у картонній коробці.    Категорія відпускуЗа рецептом.   Виробник ТОВ СК Балкан Фармасьютікалс, Республіка Молдова.   

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 таблеток у блістері. По 3 блістери у картонній коробці. 

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Фармацевтичні характеристики
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Метандиенон
Производитель:Балкан Фармасьютикалс СК, ООО, Молдова
Форма выпуска: По 20 таблеток у блістері. По 3 блістери у картонній коробці. 
Регистрационное удостоверение:№ UA/10823/01/01 от 21.07.2010. Приказ № 652 от 04.08.2010
МНН:Metandienone
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: метандієнон;1 таблетка містить 10 мг метандієнону; допоміжні речовини: магнію стеарат, кросповідон, барвник FD&C червоний № 40, Лудіпрес® (лактози моногідрат, повідон, кросповідон).

Фармакологическая группа:Анаболические средства для системного использования. Анаболические стероиды. Производные андростана.
Код АТХ:A14AA03 - Метандиенон
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама