Мицерол-Ратиофарм инструкция по применению

Мицерол-Ратиофарм фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мицерол-Ратиофарм капсулы по 250 мг №20 (10х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6757/01/01 от 23.07.2007. Приказ № 648 от 11.11.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина:  1 тверда капсула містить 250 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена, гіпромелоза. 

Производитель:

Теммлер Верке ГмбХ для "Ратиофарм Интернешнл ГмбХ", Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Пробиотики.

Показания к применению:

Для дорослих і дітей віком від 2 років:симптоматичне лікування гострої діареї, зумовленої порушенням фізіологічної мікрофлори тонкої і товстої кишок під час лікування антибіотиками та сульфаніламідами; профілактика і симптоматичне лікування діареї під час подорожей;профілактика діареї, пов’язаної з годуванням через зонд;як допоміжний засіб при лікуванні тривалих (хронічних) форм вугрового висипу.

Противопоказания:

─ Підвищена чутливість до Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926 або будь-якого іншого компонента препарату.─ Послаблений імунний захист (наприклад, ВІЛ-інфекція, трансплантація органів, лейкемія, злоякісні пухлини, опромінення, хіміотерапія, тривале лікування високими дозами кортизону), а також пацієнтам із катетером центральної вени. ─ Діти віком до 2 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Капсули Міцерол-ратіофарм не слід застосовувати у лежачому положенні. Не приймати з дуже гарячими напоями або гарячою їжею. Якщо діарея триває більше 2 днів, супроводжується домішками крові або підвищенням температури, слід терміново звернутися до лікаря. При захворюваннях, що супроводжуються діареєю, особливо у дітей, слід звернути особливу увагу на поповнення рідини і солей (електролітів) як на важливу і першочергову дію при діареї.При погіршенні або відсутності поліпшення стану при лікуванні акне слід проконсультуватися з лікарем. Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926 – це живі клітини дріжджових грибів, які у пацієнтів з ослабленим імунним захистом, можуть спричинити генералізовані грибкові інфекції шляхом перенесення зі шлунково-кишкового тракту у кровотік або сприяти забрудненню катетерів центральної вени. Якщо під час або після терапії зазначеним лікарським засобом проводиться мікробіологічне дослідження калу, то слід повідомити лабораторію про лікування лікарським засобом Міцерол-ратіофарм, що містить Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926, оскільки результати аналізу можуть невірно тлумачитися. Якщо рекомендована доза лікарського засобу не була застосована вчасно, не слід подвоювати дозування, а варто приймати наступну дозу.

Способ применения и дозы:

Лікарський засіб Міцерол-ратіофарм призначений для перорального застосування. Капсули слід ковтати цілими і запивати достатньою кількістю рідини (1 склянкою питної води). Для дітей молодше 6 років слід відкрити капсулу і висипати її вміст у 50 мл води (1/4 склянки) кімнатної температури (20–25 ºС). Дорослим і дітям старше 2 років призначають:;для лікування гострої діареї по 1–2 капсули на добу протягом 4–7 днів (відповідно 250–500 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926); ;для профілактики діареї під час подорожей, починаючи за 5 днів перед від’їздом  по 1–2 капсули на добу (відповідно 250–500 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926);;для профілактики діареї під час лікування антибіотиками та сульфаніламідами зазначений лікарський засіб застосовують одночасно з антибіотиками та сульфаніламідами по 2 капсули 2 рази на добу з першого для антибіотикотерапії і ще декілька днів після її завершення;; при діареї, зумовленої годуванням через зонд: щоденно додавати вміст 3 капсул (відповідно 750 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926) до 1,5 л поживного розчину. Для цього необхідно відкрити капсули, розтягуючи у різні боки половинки капсул. Тривалість лікування визначає лікар;;для лікування хронічних форм вугрового висипу (акне) застосовують по 1 капсулі 3 рази на добу (відповідає 750 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926). Лікування може тривати до 5 місяців.

Передозировка:

Випадкове застосування на 1 або 2 капсули більше, ніж рекомендовано, як правило, не спричиняє негативного впливу. Якщо мало місце значне передозування, то можуть виникнути побічні ефекти: метеоризм, нудота, блювання.Лікування: промивання шлунка, застосування активованого вугілля та/або симптоматична терапія. Не перевищуйте рекомендованої дози! Якщо Ви випадково перевищили дозу, обов’язково повідомте про це свого лікаря.

Побочные действия:

Може спостерігатись метеоризм, нудота і блювання.Вкрай рідко можуть виникнути реакції гіперчутливості, такі як свербіж, кропив’янка, шкірний висип обмеженої локалізації або на всьому тілі (так звана локальна або генералізована екзантема), а також набряки шкіри і слизових оболонок, частіше всього на обличчі (набряк Квінке), задуха та алергічний шок. Якщо у Вас спостерігаються небажані впливи або інші негативні реакції, припиніть прийом препарату та порадьтеся з лікарем щодо подальшого лікування. Одночасне застосування зазначеного лікарського засобу і медичних препаратів, що мають протигрибкову дію, може послабити дію лікарського засобу Міцерол-ратіофарм. При одночасному застосуванні інгібіторів моноаміноксидази (антидепресанти) можливе підвищення артеріального тиску.  Якщо Ви застосовуєте лікарські засоби, повідомте про це своєму лікарю.

Срок годности:

Термін придатності – 2 роки.Не застосовуйте препарат після закінчення зазначеної на упаковці дати терміну придатності.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 блістера по 10 капсул у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняЗастосування у період вагітності та годування груддю: оскільки немає досвіду клінічного застосування зазначеного лікарського засобу у вагітних, не слід застосовувати зазначений лікарський засіб у період вагітності та годування груддю.Діти: оскільки немає досвіду медичного застосування зазначеного лікарського засобу у немовлят і дітей віком до 2 років не слід застосовувати зазначений лікарський засіб у дітей молодше 2 років. Для осіб літнього віку корекція дозування препарату не потрібна. При нирковій недостатності корекція дозування препарату не потрібна. При гострій печінковій недостатності корекція дозування препарату не потрібна. Вплив на здатність керувати машинами і механізмами. Не виявлений.Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або виникнуть небажані явища, зверніться до лікаря за консультацією щодо подальшого лікування.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A07FA02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мицерол-Ратиофарм
Производитель:Теммлер Верке ГмбХ для "Ратиофарм Интернешнл ГмбХ", Германия
Форма выпуска: По 2 блістера по 10 капсул у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6757/01/01 от 23.07.2007. Приказ № 648 от 11.11.2008
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина:  1 тверда капсула містить 250 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена, гіпромелоза. 

Фармакологическая группа:Пробиотики.
Код АТХ:A07FA02 - Сахаромицеты булардии
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученые назвали сорт шоколада, который нормализует артериальное давление и помогает похудеть
Черный шоколад с содержанием какао более 70% облад...
2 минуты занятий спортом помогут  укрепить здоровье сердца и сосудов: исследование
Согласно рекомендациям специалистов Всемирной орга...
Реклама