Міцерол-Ратіофарм інструкція по застосуванню

Міцерол-Ратіофарм фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Міцерол-Ратіофарм капсули по 250 мг №20 (10х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6757/01/01 від 23.07.2007. Наказ № 648 від 11.11.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина:  1 тверда капсула містить 250 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена, гіпромелоза. 

Виробник:

Теммлер Верке ГмбХ для "Ратіофарм Інтернешнл ГмбХ", Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Пробіотики.

Показання до застосування:

Для дорослих і дітей віком від 2 років:симптоматичне лікування гострої діареї, зумовленої порушенням фізіологічної мікрофлори тонкої і товстої кишок під час лікування антибіотиками та сульфаніламідами; профілактика і симптоматичне лікування діареї під час подорожей;профілактика діареї, пов’язаної з годуванням через зонд;як допоміжний засіб при лікуванні тривалих (хронічних) форм вугрового висипу.

Протипоказання:

─ Підвищена чутливість до Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926 або будь-якого іншого компонента препарату.─ Послаблений імунний захист (наприклад, ВІЛ-інфекція, трансплантація органів, лейкемія, злоякісні пухлини, опромінення, хіміотерапія, тривале лікування високими дозами кортизону), а також пацієнтам із катетером центральної вени. ─ Діти віком до 2 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Капсули Міцерол-ратіофарм не слід застосовувати у лежачому положенні. Не приймати з дуже гарячими напоями або гарячою їжею. Якщо діарея триває більше 2 днів, супроводжується домішками крові або підвищенням температури, слід терміново звернутися до лікаря. При захворюваннях, що супроводжуються діареєю, особливо у дітей, слід звернути особливу увагу на поповнення рідини і солей (електролітів) як на важливу і першочергову дію при діареї.При погіршенні або відсутності поліпшення стану при лікуванні акне слід проконсультуватися з лікарем. Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926 – це живі клітини дріжджових грибів, які у пацієнтів з ослабленим імунним захистом, можуть спричинити генералізовані грибкові інфекції шляхом перенесення зі шлунково-кишкового тракту у кровотік або сприяти забрудненню катетерів центральної вени. Якщо під час або після терапії зазначеним лікарським засобом проводиться мікробіологічне дослідження калу, то слід повідомити лабораторію про лікування лікарським засобом Міцерол-ратіофарм, що містить Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926, оскільки результати аналізу можуть невірно тлумачитися. Якщо рекомендована доза лікарського засобу не була застосована вчасно, не слід подвоювати дозування, а варто приймати наступну дозу.

Спосіб застосування та дози:

Лікарський засіб Міцерол-ратіофарм призначений для перорального застосування. Капсули слід ковтати цілими і запивати достатньою кількістю рідини (1 склянкою питної води). Для дітей молодше 6 років слід відкрити капсулу і висипати її вміст у 50 мл води (1/4 склянки) кімнатної температури (20–25 ºС). Дорослим і дітям старше 2 років призначають:;для лікування гострої діареї по 1–2 капсули на добу протягом 4–7 днів (відповідно 250–500 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926); ;для профілактики діареї під час подорожей, починаючи за 5 днів перед від’їздом  по 1–2 капсули на добу (відповідно 250–500 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926);;для профілактики діареї під час лікування антибіотиками та сульфаніламідами зазначений лікарський засіб застосовують одночасно з антибіотиками та сульфаніламідами по 2 капсули 2 рази на добу з першого для антибіотикотерапії і ще декілька днів після її завершення;; при діареї, зумовленої годуванням через зонд: щоденно додавати вміст 3 капсул (відповідно 750 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926) до 1,5 л поживного розчину. Для цього необхідно відкрити капсули, розтягуючи у різні боки половинки капсул. Тривалість лікування визначає лікар;;для лікування хронічних форм вугрового висипу (акне) застосовують по 1 капсулі 3 рази на добу (відповідає 750 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926). Лікування може тривати до 5 місяців.

Передозування:

Випадкове застосування на 1 або 2 капсули більше, ніж рекомендовано, як правило, не спричиняє негативного впливу. Якщо мало місце значне передозування, то можуть виникнути побічні ефекти: метеоризм, нудота, блювання.Лікування: промивання шлунка, застосування активованого вугілля та/або симптоматична терапія. Не перевищуйте рекомендованої дози! Якщо Ви випадково перевищили дозу, обов’язково повідомте про це свого лікаря.

Побічні дії:

Може спостерігатись метеоризм, нудота і блювання.Вкрай рідко можуть виникнути реакції гіперчутливості, такі як свербіж, кропив’янка, шкірний висип обмеженої локалізації або на всьому тілі (так звана локальна або генералізована екзантема), а також набряки шкіри і слизових оболонок, частіше всього на обличчі (набряк Квінке), задуха та алергічний шок. Якщо у Вас спостерігаються небажані впливи або інші негативні реакції, припиніть прийом препарату та порадьтеся з лікарем щодо подальшого лікування. Одночасне застосування зазначеного лікарського засобу і медичних препаратів, що мають протигрибкову дію, може послабити дію лікарського засобу Міцерол-ратіофарм. При одночасному застосуванні інгібіторів моноаміноксидази (антидепресанти) можливе підвищення артеріального тиску.  Якщо Ви застосовуєте лікарські засоби, повідомте про це своєму лікарю.

Термін придатності:

Термін придатності – 2 роки.Не застосовуйте препарат після закінчення зазначеної на упаковці дати терміну придатності.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 2 блістера по 10 капсул у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняЗастосування у період вагітності та годування груддю: оскільки немає досвіду клінічного застосування зазначеного лікарського засобу у вагітних, не слід застосовувати зазначений лікарський засіб у період вагітності та годування груддю.Діти: оскільки немає досвіду медичного застосування зазначеного лікарського засобу у немовлят і дітей віком до 2 років не слід застосовувати зазначений лікарський засіб у дітей молодше 2 років. Для осіб літнього віку корекція дозування препарату не потрібна. При нирковій недостатності корекція дозування препарату не потрібна. При гострій печінковій недостатності корекція дозування препарату не потрібна. Вплив на здатність керувати машинами і механізмами. Не виявлений.Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або виникнуть небажані явища, зверніться до лікаря за консультацією щодо подальшого лікування.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A07FA02:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Міцерол-Ратіофарм
Виробник:Теммлер Верке ГмбХ для "Ратіофарм Інтернешнл ГмбХ", Німеччина
Форма випуску: По 2 блістера по 10 капсул у картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6757/01/01 від 23.07.2007. Наказ № 648 від 11.11.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Mono
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина:  1 тверда капсула містить 250 мг сухих дріжджів Saccharomyces cerevisiae HANSEN CBS 5926; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена, гіпромелоза. 

Фармакотерапевтична група:Пробіотики.
Код АТС:A07FA02 - Сахароміцети булардії
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама