Милдразин инструкция по применению

Милдразин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Милдразин таблетки по 500 мг №30 (6х5)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10814/01/01 от 21.07.2010. Приказ № 384 от 25.06.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: мельдонію фумарат;1 таблетка містить мельдонію фумарат (в перерахунку на мельдоній) 500 мг;допоміжні речовини: маніт (E 421), повідон К29/32, кросповідон, кремнію діоксид, гліцерину дистеарат, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

білого або майже білого кольору двоопуклі таблетки овальної форми.

Производитель:

Гриндекс, АО для "ПРО-Фарма, УА, ООО", Латвия/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Другие кардиологические препараты. Антиишемическое средство метаболического действия.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Мілдразин (мельдоній) – структурний аналог γ-бутиробетаїну – речовини, що є у кожній клітині організму людини. В умовах підвищеного навантаження мельдоній відновлює рівновагу між доставкою і потребою клітин у кисні, усуває накопичення токсичних продуктів обміну в клітинах, захищаючи їх від ушкодження; має також тонізуючий вплив. У результаті його застосування підвищується стійкість організму до навантажень і здатність швидко відновлювати енергетичні резерви. Завдяки цим властивостям Мілдразин застосовують для лікування різних порушень діяльності серцево-судинної системи, кровопостачання головного мозку, а також для підвищення фізичної і розумової працездатності. У результаті зниження концентрації карнітину посилено синтезується γ-бутиробетаїн, який має вазодилатуючі властивості. У випадку гострого ішемічного ушкодження міокарда мельдоній уповільнює утворення некротичної зони, зменшує тривалість реабілітаційного періоду. При хронічній серцевій недостатності поліпшує скорочувальну функцію міокарда, збільшує толерантність до фізичного навантаження, знижує частоту нападів стенокардії. При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу покращує циркуляцію крові в осередку ішемії, сприяє перерозподілу крові на користь ішемізованої ділянки. Препарат усуває функціональні порушення нервової системи у хворих на хронічний алкоголізм при синдромі абстиненції. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо препарат швидко всмоктується. Біодоступність становить 78 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1 - 2 години після прийому внутрішньо. Метаболізується в організмі головним чином у печінці з формуванням двох основних метаболітів, які виводяться нирками. Період напіввиведення при прийомі внутрішньо залежить від дози і становить 3 - 6 годин.

Показания к применению:

У комплексній терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда), хронічна серцева недостатність і дисгормональна кардіоміопатія;у комплексній терапії хронічних порушень кровопостачання мозку (інсульт і цереброваскулярна недостатність);захворювання периферичних артерій (ЗПА);знижена працездатність, розумові та фізичні перевантаження (у тому числі у спортсменів); – синдром абстиненції при хронічному алкоголізмі (у комбінації зі специфічною терапією алкоголізму).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до мельдонію або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах). Вагітність або період годування груддю. Дитячий вік.

Особенности применения:

Пацієнтам з хронічними захворюваннями печінки і нирок при тривалому застосуванні препарату слід бути обережними. Через можливий розвиток збуджуючого ефекту препарат рекомендується застосовувати у першій половині дня.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування препарату під час вагітності не доведена. Щоб уникнути можливого несприятливого впливу на плід, під час вагітності препарат не призначають вагітним жінкам. Не з'ясовано, чи проникає мельдоній у грудне молоко. За необхідності лікування Мілдразином годування груддю слід припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних про несприятливу дію Мілдразину на швидкість реакції.

Дети:

Немає достатніх даних щодо застосування Мілдразину для лікування дітей.

Способ применения и дозы:

Застосовують внутрішньо. Серцево-судинні захворювання. У складі комплексної терапії по 500 мг - 1 г (1 - 2 таблетки) на добу, приймаючи всю дозу одразу або розділяючи її на 2 прийоми. Курс лікування – 4 - 6 тижнів. Кардіалгія на фоні дисгормональної дистрофії міокарда – по 500 мг на добу. Курс лікування – 12 днів. Порушення кровообігу головного мозку. Під час терапії після усунення гострих порушень – по 500 мг - 1 г на добу, приймаючи всю дозу одразу або розділяючи її на 2 прийоми. При хронічних порушеннях застосовують по 500 мг на добу. Загальний курс лікування – 4 - 6 тижнів. Повторні курси (зазвичай 2 - 3 рази на рік) можливі після консультації з лікарем. Захворювання периферичних артерій. Застосовують по 500 мг 2 рази на добу. Розумові та фізичні перевантаження (у тому числі у спортсменів). Дорослим застосовують по 1 г на добу, розподіляючи дозу на 2 прийоми. Курс лікування – 10 - 14 днів. За необхідності лікування повторюють через 2 - 3 тижні. Спортсменам – по 500 мг - 1 г 2 рази на добу перед тренуваннями. Тривалість курсу під час підготовчого періоду – 2 - 3 тижні, у період змагань – 10 - 14 днів. Синдром абстиненції при хронічному алкоголізмі. Застосовують по 500 мг 4 рази на добу. Курс лікування – 7 - 10 днів.Максимальна добова доза становить 2000 мг.

Передозировка:

Випадки передозування Мілдразину невідомі. Препарат малотоксичний і не викликає побічних ефектів, небезпечних для здоров'я пацієнтів.

Побочные действия:

Рідко – алергічні реакції (почервоніння, висипання, свербіж, набряк), а також диспептичні явища, тахікардія, збудження, зміни артеріального тиску.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат можна поєднувати з антиангінальними засобами, антикоагулянтами, антиагрегантами, антиаритмічними засобами, діуретиками, бронхолітиками.Посилює дію коронародилатуючих засобів, деяких гіпотензивних препаратів, серцевих глікозидів. Зважаючи на можливий розвиток помірної тахікардії та артеріальної гіпотензії, слід бути обережним при комбінації з нітрогліцерином, ніфедипіном, альфа-адреноблокаторами, гіпотензивними засобами і периферичними вазодилататорами.

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 6 таблеток у блістері з фольги алюмінієвої. По 5 або по 10 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Власник реєстраційного посвідчення

ТОВ УНІВЕРСАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ПРО-ФАРМА, Україна.

Місцезнаходження

Україна, 03115, м. Київ, вул. М. Котельникова, 1, оф. 97.

Місцезнаходження

Вул. Крустпілс, 53, Рига, LV-1057, Латвія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Милдразин
Производитель:Гриндекс, АО для "ПРО-Фарма, УА, ООО", Латвия/Украина
Форма выпуска:

По 6 таблеток у блістері з фольги алюмінієвої. По 5 або по 10 блістерів у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/10814/01/01 от 21.07.2010. Приказ № 384 от 25.06.2015
МНН:Meldonium
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: мельдонію фумарат;1 таблетка містить мельдонію фумарат (в перерахунку на мельдоній) 500 мг;допоміжні речовини: маніт (E 421), повідон К29/32, кросповідон, кремнію діоксид, гліцерину дистеарат, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Другие кардиологические препараты. Антиишемическое средство метаболического действия.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама