Мілдразин інструкція по застосуванню

Мілдразин фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Мілдразин таблетки по 500 мг №30 (6х5)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10814/01/01 від 21.07.2010. Наказ № 384 від 25.06.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: мельдонію фумарат;1 таблетка містить мельдонію фумарат (в перерахунку на мельдоній) 500 мг;допоміжні речовини: маніт (E 421), повідон К29/32, кросповідон, кремнію діоксид, гліцерину дистеарат, магнію стеарат.

Основні фізико-хімічні властивості:

білого або майже білого кольору двоопуклі таблетки овальної форми.

Виробник:

Гріндекс, АТ для "ПРО-Фарма, УА, ТОВ", Латвія/Україна

Фармакотерапевтична група:

Інші кардіологічні препарати. Антиішемічний засіб метаболічної дії.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Мілдразин (мельдоній) – структурний аналог γ-бутиробетаїну – речовини, що є у кожній клітині організму людини. В умовах підвищеного навантаження мельдоній відновлює рівновагу між доставкою і потребою клітин у кисні, усуває накопичення токсичних продуктів обміну в клітинах, захищаючи їх від ушкодження; має також тонізуючий вплив. У результаті його застосування підвищується стійкість організму до навантажень і здатність швидко відновлювати енергетичні резерви. Завдяки цим властивостям Мілдразин застосовують для лікування різних порушень діяльності серцево-судинної системи, кровопостачання головного мозку, а також для підвищення фізичної і розумової працездатності. У результаті зниження концентрації карнітину посилено синтезується γ-бутиробетаїн, який має вазодилатуючі властивості. У випадку гострого ішемічного ушкодження міокарда мельдоній уповільнює утворення некротичної зони, зменшує тривалість реабілітаційного періоду. При хронічній серцевій недостатності поліпшує скорочувальну функцію міокарда, збільшує толерантність до фізичного навантаження, знижує частоту нападів стенокардії. При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу покращує циркуляцію крові в осередку ішемії, сприяє перерозподілу крові на користь ішемізованої ділянки. Препарат усуває функціональні порушення нервової системи у хворих на хронічний алкоголізм при синдромі абстиненції. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо препарат швидко всмоктується. Біодоступність становить 78 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1 - 2 години після прийому внутрішньо. Метаболізується в організмі головним чином у печінці з формуванням двох основних метаболітів, які виводяться нирками. Період напіввиведення при прийомі внутрішньо залежить від дози і становить 3 - 6 годин.

Показання до застосування:

У комплексній терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда), хронічна серцева недостатність і дисгормональна кардіоміопатія;у комплексній терапії хронічних порушень кровопостачання мозку (інсульт і цереброваскулярна недостатність);захворювання периферичних артерій (ЗПА);знижена працездатність, розумові та фізичні перевантаження (у тому числі у спортсменів); – синдром абстиненції при хронічному алкоголізмі (у комбінації зі специфічною терапією алкоголізму).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до мельдонію або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах). Вагітність або період годування груддю. Дитячий вік.

Особливості застосування:

Пацієнтам з хронічними захворюваннями печінки і нирок при тривалому застосуванні препарату слід бути обережними. Через можливий розвиток збуджуючого ефекту препарат рекомендується застосовувати у першій половині дня.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпека застосування препарату під час вагітності не доведена. Щоб уникнути можливого несприятливого впливу на плід, під час вагітності препарат не призначають вагітним жінкам. Не з'ясовано, чи проникає мельдоній у грудне молоко. За необхідності лікування Мілдразином годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Немає даних про несприятливу дію Мілдразину на швидкість реакції.

Діти:

Немає достатніх даних щодо застосування Мілдразину для лікування дітей.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують внутрішньо. Серцево-судинні захворювання. У складі комплексної терапії по 500 мг - 1 г (1 - 2 таблетки) на добу, приймаючи всю дозу одразу або розділяючи її на 2 прийоми. Курс лікування – 4 - 6 тижнів. Кардіалгія на фоні дисгормональної дистрофії міокарда – по 500 мг на добу. Курс лікування – 12 днів. Порушення кровообігу головного мозку. Під час терапії після усунення гострих порушень – по 500 мг - 1 г на добу, приймаючи всю дозу одразу або розділяючи її на 2 прийоми. При хронічних порушеннях застосовують по 500 мг на добу. Загальний курс лікування – 4 - 6 тижнів. Повторні курси (зазвичай 2 - 3 рази на рік) можливі після консультації з лікарем. Захворювання периферичних артерій. Застосовують по 500 мг 2 рази на добу. Розумові та фізичні перевантаження (у тому числі у спортсменів). Дорослим застосовують по 1 г на добу, розподіляючи дозу на 2 прийоми. Курс лікування – 10 - 14 днів. За необхідності лікування повторюють через 2 - 3 тижні. Спортсменам – по 500 мг - 1 г 2 рази на добу перед тренуваннями. Тривалість курсу під час підготовчого періоду – 2 - 3 тижні, у період змагань – 10 - 14 днів. Синдром абстиненції при хронічному алкоголізмі. Застосовують по 500 мг 4 рази на добу. Курс лікування – 7 - 10 днів.Максимальна добова доза становить 2000 мг.

Передозування:

Випадки передозування Мілдразину невідомі. Препарат малотоксичний і не викликає побічних ефектів, небезпечних для здоров'я пацієнтів.

Побічні дії:

Рідко – алергічні реакції (почервоніння, висипання, свербіж, набряк), а також диспептичні явища, тахікардія, збудження, зміни артеріального тиску.

Лікарська взаємодія:

Препарат можна поєднувати з антиангінальними засобами, антикоагулянтами, антиагрегантами, антиаритмічними засобами, діуретиками, бронхолітиками.Посилює дію коронародилатуючих засобів, деяких гіпотензивних препаратів, серцевих глікозидів. Зважаючи на можливий розвиток помірної тахікардії та артеріальної гіпотензії, слід бути обережним при комбінації з нітрогліцерином, ніфедипіном, альфа-адреноблокаторами, гіпотензивними засобами і периферичними вазодилататорами.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 6 таблеток у блістері з фольги алюмінієвої. По 5 або по 10 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Власник реєстраційного посвідченняТОВ УНІВЕРСАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ПРО-ФАРМА, Україна.МісцезнаходженняУкраїна, 03115, м. Київ, вул. М. Котельникова, 1, оф. 97. МісцезнаходженняВул. Крустпілс, 53, Рига, LV-1057, Латвія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Мілдразин
Виробник:Гріндекс, АТ для "ПРО-Фарма, УА, ТОВ", Латвія/Україна
Форма випуску: По 6 таблеток у блістері з фольги алюмінієвої. По 5 або по 10 блістерів у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/10814/01/01 від 21.07.2010. Наказ № 384 від 25.06.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Meldonium
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: мельдонію фумарат;1 таблетка містить мельдонію фумарат (в перерахунку на мельдоній) 500 мг;допоміжні речовини: маніт (E 421), повідон К29/32, кросповідон, кремнію діоксид, гліцерину дистеарат, магнію стеарат.

Фармакотерапевтична група:Інші кардіологічні препарати. Антиішемічний засіб метаболічної дії.
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Чому банани слід включати у свій щоденний раціон
Банані не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на...
Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар
За даними Всесвітньої організації боротьби з інсул...
Реклама