Мизоньювел инструкция по применению

Мизоньювел фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мизоньювел таблетки по 0,2 мг №2
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6829/01/01 от 06.08.2007. Приказ № 454 от 06.08.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить мізопростолу 200 мкг (0,2 мг);допоміжні речовиникремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль, повідон, целюлоза мікрокристалічна.

Основные физико-химические свойства:

таблетки білого кольору;

Производитель:

Шанхай Хулиан Фарма, Китай

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в гинекологии. Простагландины.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Мізопростол – синтетичне похідне простагландину E1. Препарат пригнічує шлункову секрецію, діючи направлено проти гістаміну, пентагастрину та секреції соляної кислоти, стимульованої їжею. Запобігає руйнуванню слизової оболонки, має антисекреторну активність. Позитивно діє на загоювання виразки 12-палої кишки. Діє на матку, стимулюючи її скорочення, що може призвести до переривання вагітності Мізопростол не має клінічно значущої дії на пролактин, гонадропіни, тиреотропний гормон гормон росту, тироксин, кортизол, шлунково-кишкові гормони, креатинін; випорожнення шлунка, імунологічну компетентність, агрегацію тромбоцитів, функцію легенів та серцево-судинну систему.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо мізопростол активно метаболізується під час та/або до шлунково-кишкової абсорбції. Утворюється кілька метаболітів та препарат у незміненому вигляді не визначався ні в плазмі, ні в сечі. Біологічно активним метаболітом у плазмі є мізопростолова кислота, деетерифікована похідна мізопростолу. Абсорбція мізопростолу та/або мізопростолової кислоти відбувається дуже швидко, що призводить де максимальної концентрації її в плазмі менш, ніж через 15 хв. Період напіввиведення мізопростолової кислоти короткий – менше 30 хв. Акумуляція мізопростолової кислоти в плазмі не спостерігалася після застосування 400 мкг препарату з 12-годинним режимом дозування. Виводиться в основному з сечею.

Показания к применению:

Преривання вагітності у ранньому періоді до 49 днів (у поєднанні з міфепристоном).

Противопоказания:

Захворювання кори надниркових залоз, цукровий діабет, ендокринопатія, дисфункція печінки та нирок, захворювання крові, тромбоемболія, пухлини, пов’язані зі стероїдними гормонами. Захворювання серцево-судинної системи, глаукома, високий артеріальний тиск кров: (більше 160/90 мм рт. ст.), низький артеріальний тиск крові (нижче 80/50 мм рт. ст.), бронхіальна астма, епілепсія. Алергічні реакції.Випадки вагітності у разі наявності внутрішньоматкового протизаплідного засобу. Ектопічна вагітність або підозра на ектопічну вагітність. Анемія (рівень гемоглобіну нижче 9,5 г/дл).

Особенности применения:

З особливою обережністю слід застосовувати Мізоньювел у разі тяжкої нудоти та блювання під час останньої вагітності в анамнезі.Доза для переривання вагітності є безпечною. Негативні наслідки для плода можливі внаслідок безрезультатного застосування лікарського засобу для переривання вагітності, тому в такому разі аборт повинен бути завершений іншим методом.Застосування в період годування груддю. У разі виникнення необхідності застосування Мізоньювелу в період лактації слід припинити годування груддю на 1 тиждень. Відомостей щодо впливу препарату на здатність керувати автотранспортом та працювати з механічним обладнанням немає.

Способ применения и дозы:

Здорові вагітні жінки з аменореєю менше 49 днів включно приймають 3 таблетки (600 мг) міфепристону (Міфоліану) для застосування внутрішньо натщесерце або через 2 год після їжі. Через 36 - 48 год після застосування 3 таблеток (600 мг) міфепристону (Міфоліану) приймають 2 таблетки (400 мкг) Мізоньювелу натщесерце.

Передозировка:

Токсичність мізопростолу у людей не виявлена. Клінічними ознаками, які можуть свідчити про перевищення дози, є сонливість, тремор, судоми, біль у животі, гарячка, посилене серцебиття, артеріальна гіпотензія або брадикардія. Рекомендована підтримуюча терапія.

Побочные действия:

Після застосування таблеток Мізоньювелу у деяких жінок на ранній стадії вагітності можливі легка нудота, блювання, запаморочення, втома та гастралгія.У деяких жінок можлива поява шкірного висипу. Після лікування простагландинами може виникнути біль у животі. У деяких жінок можливі блювання та пронос. Рідко – припливи, заціпеніння.

Лекарственное взаимодействие:

Прийом протягом тривалого часу рифампіцину, ізоніазиду, протисудомних препаратів, антидепресантів, циметидину, ацетилсаліцилової кислоти, індометацину та препаратів групи фенобарбіталу, куріння більше 10 цигарок на день та зловживання алкоголем значно стимулюють метаболізм мізопростолу, знижують його рівень у сироватці крові.

Срок годности:

Зберігати в темному, сухому та недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С. Термін придатності – 2 роки.Правила відпуску. За рецептом.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 таблетки у блістері в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: misoprostol; (+/-) (11, 11Е)-11,16 дигідрокси-16-метилпрост-9-оксо-1ЗЕ-ен-1-оат;Форма випускуТаблетки.Адреса№ 370, Ксіджиангван, м. Шанхай. Китай.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мизоньювел
Производитель:Шанхай Хулиан Фарма, Китай
Форма выпуска: По 2 таблетки у блістері в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6829/01/01 от 06.08.2007. Приказ № 454 от 06.08.2007
МНН:Misoprostol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить мізопростолу 200 мкг (0,2 мг);допоміжні речовиникремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль, повідон, целюлоза мікрокристалічна.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые в гинекологии. Простагландины.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Кому не следует пить воду с лимоном
Диетологи рекомендуют начинать утро со стакана вод...
В каком возрасте не стоит делать лазерную коррекцию зрения
Лазерная коррекция зрения, также известная как реф...
Реклама