Мізоньювел інструкція по застосуванню

Мізоньювел фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Мізоньювел таблетки по 0,2 мг №2
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6829/01/01 від 06.08.2007. Наказ № 454 від 06.08.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить мізопростолу 200 мкг (0,2 мг);допоміжні речовиникремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль, повідон, целюлоза мікрокристалічна.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки білого кольору;

Виробник:

Шанхай Хуліан Фарма, Китай

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в гінекології. Простагландини.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Мізопростол – синтетичне похідне простагландину E1. Препарат пригнічує шлункову секрецію, діючи направлено проти гістаміну, пентагастрину та секреції соляної кислоти, стимульованої їжею. Запобігає руйнуванню слизової оболонки, має антисекреторну активність. Позитивно діє на загоювання виразки 12-палої кишки. Діє на матку, стимулюючи її скорочення, що може призвести до переривання вагітності Мізопростол не має клінічно значущої дії на пролактин, гонадропіни, тиреотропний гормон гормон росту, тироксин, кортизол, шлунково-кишкові гормони, креатинін; випорожнення шлунка, імунологічну компетентність, агрегацію тромбоцитів, функцію легенів та серцево-судинну систему.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо мізопростол активно метаболізується під час та/або до шлунково-кишкової абсорбції. Утворюється кілька метаболітів та препарат у незміненому вигляді не визначався ні в плазмі, ні в сечі. Біологічно активним метаболітом у плазмі є мізопростолова кислота, деетерифікована похідна мізопростолу. Абсорбція мізопростолу та/або мізопростолової кислоти відбувається дуже швидко, що призводить де максимальної концентрації її в плазмі менш, ніж через 15 хв. Період напіввиведення мізопростолової кислоти короткий – менше 30 хв. Акумуляція мізопростолової кислоти в плазмі не спостерігалася після застосування 400 мкг препарату з 12-годинним режимом дозування. Виводиться в основному з сечею.

Показання до застосування:

Преривання вагітності у ранньому періоді до 49 днів (у поєднанні з міфепристоном).

Протипоказання:

Захворювання кори надниркових залоз, цукровий діабет, ендокринопатія, дисфункція печінки та нирок, захворювання крові, тромбоемболія, пухлини, пов’язані зі стероїдними гормонами. Захворювання серцево-судинної системи, глаукома, високий артеріальний тиск кров: (більше 160/90 мм рт. ст.), низький артеріальний тиск крові (нижче 80/50 мм рт. ст.), бронхіальна астма, епілепсія. Алергічні реакції.Випадки вагітності у разі наявності внутрішньоматкового протизаплідного засобу. Ектопічна вагітність або підозра на ектопічну вагітність. Анемія (рівень гемоглобіну нижче 9,5 г/дл).

Особливості застосування:

З особливою обережністю слід застосовувати Мізоньювел у разі тяжкої нудоти та блювання під час останньої вагітності в анамнезі.Доза для переривання вагітності є безпечною. Негативні наслідки для плода можливі внаслідок безрезультатного застосування лікарського засобу для переривання вагітності, тому в такому разі аборт повинен бути завершений іншим методом.Застосування в період годування груддю. У разі виникнення необхідності застосування Мізоньювелу в період лактації слід припинити годування груддю на 1 тиждень. Відомостей щодо впливу препарату на здатність керувати автотранспортом та працювати з механічним обладнанням немає.

Спосіб застосування та дози:

Здорові вагітні жінки з аменореєю менше 49 днів включно приймають 3 таблетки (600 мг) міфепристону (Міфоліану) для застосування внутрішньо натщесерце або через 2 год після їжі. Через 36 - 48 год після застосування 3 таблеток (600 мг) міфепристону (Міфоліану) приймають 2 таблетки (400 мкг) Мізоньювелу натщесерце.

Передозування:

Токсичність мізопростолу у людей не виявлена. Клінічними ознаками, які можуть свідчити про перевищення дози, є сонливість, тремор, судоми, біль у животі, гарячка, посилене серцебиття, артеріальна гіпотензія або брадикардія. Рекомендована підтримуюча терапія.

Побічні дії:

Після застосування таблеток Мізоньювелу у деяких жінок на ранній стадії вагітності можливі легка нудота, блювання, запаморочення, втома та гастралгія.У деяких жінок можлива поява шкірного висипу. Після лікування простагландинами може виникнути біль у животі. У деяких жінок можливі блювання та пронос. Рідко – припливи, заціпеніння.

Лікарська взаємодія:

Прийом протягом тривалого часу рифампіцину, ізоніазиду, протисудомних препаратів, антидепресантів, циметидину, ацетилсаліцилової кислоти, індометацину та препаратів групи фенобарбіталу, куріння більше 10 цигарок на день та зловживання алкоголем значно стимулюють метаболізм мізопростолу, знижують його рівень у сироватці крові.

Термін придатності:

Зберігати в темному, сухому та недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С. Термін придатності – 2 роки.Правила відпуску. За рецептом.

Форма випуску / упаковка:

По 2 таблетки у блістері в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна назва: misoprostol; (+/-) (11, 11Е)-11,16 дигідрокси-16-метилпрост-9-оксо-1ЗЕ-ен-1-оат;Форма випускуТаблетки.Адреса№ 370, Ксіджиангван, м. Шанхай. Китай.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Мізоньювел
Виробник:Шанхай Хуліан Фарма, Китай
Форма випуску: По 2 таблетки у блістері в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6829/01/01 від 06.08.2007. Наказ № 454 від 06.08.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Misoprostol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить мізопростолу 200 мкг (0,2 мг);допоміжні речовиникремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль, повідон, целюлоза мікрокристалічна.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються в гінекології. Простагландини.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама