Муконекс инструкция по применению

Муконекс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Муконекс гранулы д/приг. сироп. (200 мг/5 мл) по 40 г во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4814/01/01 от 11.11.2011. Приказ № 779 от 11.11.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: асеtylcysteine;5 мл сиропу містять ацетилцистеїну 200 мг;допоміжні речовини: натрію цитрат, натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), динатрію едетат, бета-каротин (Е 160а), ароматизатор апельсиновий, сорбіт (Е 420).

Производитель:

Абди Ибрахим Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., Турция

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, які застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Ацетилцистеїн.

Показания к применению:

Лікування гострої та хронічної патології бронхолегеневої системи при захворюваннях, що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння з погіршенням відхаркування.

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, кровохаркання, легенева кровотеча.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Хворі на бронхіальну астму повинні знаходитися під суворим контролем під час лікування через можливий розвиток бронхоспазму. У разі виникнення бронхоспазму лікування ацетилцистеїном слід негайно припинити.Рекомендується з обережністю приймати препарат пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, особливо у разі супутнього прийому інших лікарських засобів, що подразнюють слизову оболонку шлунка.Застосування ацетилцистеїну, головним чином на початку лікування, може спричинити розрідження бронхіального секрету і збільшити його об’єм. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння, необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація.Пацієнтам із захворюваннями печінки, нирок ацетилцистеїн слід призначати з обережністю для уникнення накопичення азотвмісних речовин в організмі.Легкий сірчаний запах не є ознакою зміни препарату, а є специфічним для речовини, що діє.Лікарський засіб містить сорбіт, тому пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози цей препарат приймати не слід.Під час лікування препаратом рекомендується вживати достатню кількість рідини; це підсилює муколітичний ефект.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Через відсутність належних клінічних досліджень застосування препарату під час вагітності не рекомендується, за винятком випадків, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.Оскільки невідомо, чи проникає ацетилцистеїн у грудне молоко, цей препарат не рекомендується призначати в період годування груддю, у випадку необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних.

Дети:

Через високий вміст ацетилцистеїну не рекомендується призначати препарат дітям віком до 2 років.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям віком від 14 років призначають по 400-600 мг ацетилцистеїну на добу (по 600 мг 1 раз на добу або 200 мг 3 рази на добу, або 400 мг 1 раз на добу).Дітям віком 6-14 років: 400 мг на добу, розподілених на 2 прийоми (200 мг 2 рази на добу).Дітям віком 2-6 років: 200-400 мг на добу, розподілених на 2 прийоми.Препарат слід готувати не раніше, ніж за 30 хв до застосування. Додати води до позначки на флаконі та ретельно струсити. Вміст флакону має повністю розчинитися. Напівпрозорий сироп з апельсиновим смаком готовий до застосування. Зберігає свою активність протягом 12 діб при кімнатній температурі. При гострих неускладнених захворюваннях препарат застосовують 8-10 діб.Термін лікування хронічних захворювань визначає лікар. Хронічний бронхіт і муковісцидоз потребують тривалого лікування або лікування курсами по декілька місяців (до 6 місяців).

Передозировка:

Передозування може виявлятися шлунково-кишковими симптомами, такими як нудота, блювання і діарея. Специфічного антидоту немає. У разі передозування застосовують симптоматичне та підтримуюче лікування.

Побочные действия:

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, анафілактоїдні реакції, анафілактичний шок, висипання, ангіоневротичний набряк, свербіж, кропив’янка, у рідкісних випадках можливі тяжкі шкірні реакції, такі як синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла.З боку серцево-судинної системи: тахікардія, зниження артеріального тиску.З боку кровоносної системи: геморагії, відмічалось зниження агрегації тромбоцитів, але клінічне значення цього не визначене, дуже рідко повідомлялося про випадки анемії.З боку дихальної системи: ринорея, бронхоспазм, диспное.З боку травної системи: нудота, блювання, неприємний запах з рота, стоматит, абдомінальний біль, діарея, диспепсія, печія.Інше: гіпертермія, головний біль, шум у вухах.

Лекарственное взаимодействие:

Через вміст сульфгідрильної групи ацетилцистеїн при змішуванні в одному розчині може вступати в реакцію з антибіотиками групи пеніциліну, тетрациклінів, цефалоспоринів, аміноглікозидів, макролідів та амфотеріцином В.Повідомлялося про випадки підвищення рівня амоксициліну у тканинах у разі застосування його з ацетилцистеїном. Рекомендується застосовувати ацетилцистеїн та вищезазначені антибіотики з інтервалом щонайменше 2 години.Повідомлялося про можливе посилення вазодилатуючого ефекту гліцерил тринітрату (нітрогліцерину) та його інгібуючої дії на агрегацію тромбоцитів у разі застосування разом з ацетилцистеїном. Не рекомендується призначати ацетилцистеїн разом з протикашльовими засобами. Активоване вугілля знижує ефективність ацетилцистеїну. Не рекомендується розчинення в одній склянці ацетилцистеїну з іншими препаратами. Ацетилцистеїн зменшує токсичні ефекти парацетамолу.Вплив на лабраторні дослідження. Ацетилцистеїн може впливати на колориметричне дослідження саліцилатів та на визначення уратів і кетонових тіл.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС.

Форма выпуска / упаковка:

По 40 г гранул для приготування сиропу у флаконі об’ємом 100 мл. По 60 г гранул для приготування сиропу у флаконі об’ємом 150 мл. По 1 флакону з мірною ложечкою з поділками на 2,5, 5 та 10 мл у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Муконекс
Производитель:Абди Ибрахим Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., Турция
Форма выпуска:По 40 г гранул для приготування сиропу у флаконі об’ємом 100 мл. По 60 г гранул для приготування сиропу у флаконі об’ємом 150 мл. По 1 флакону з мірною ложечкою з поділками на 2,5, 5 та 10 мл у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4814/01/01 от 11.11.2011. Приказ № 779 от 11.11.2011
МНН:Acetylcysteine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: асеtylcysteine;5 мл сиропу містять ацетилцистеїну 200 мг;допоміжні речовини: натрію цитрат, натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), динатрію едетат, бета-каротин (Е 160а), ароматизатор апельсиновий, сорбіт (Е 420).

Фармакологическая группа:Засоби, які застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Ацетилцистеїн.
Код АТХ:R05CB01 - Ацетилцистеин
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама