Нефлуан инструкция по применению

Нефлуан фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Нефлуан гель по 10 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9059/01/01 от 22.10.2008. Приказ № 604 от 22.10.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить лідокаїну гідрохлориду 25 мг, неоміцину сульфату 5 мг і флуоцинолону ацетоніду 0,25 мг;допоміжні речовини: карбоксиметилцелюлози натрієва сіль, гліцерин, пропіленгліколь, натрію цитрат, метилпарагідроксибензоат (Е 218), етилпарагідроксибензоат (Е 214), пропилпарагідроксибензоат (Е 216), натрію бензоат (Е 211), вода дистильована.

Основные физико-химические свойства:

прозорий, однорідний, практично безбарвний гель.

Производитель:

Л.Молтени и К. деи Ф.лли Алитти Сосиета ди Эзерчицио С.п.А., Италия

Фармакотерапевтическая группа:

Местноанестезирующие средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Нефлуан має анестезуючу, протимікробну, протизапальну і змащуючу властивості. Дія препарату обумовлюється ефектами лідокаїну, неоміцину та флуоцинолону, що входять до його складу. Лідокаїну гідрохлорид забезпечує глибоку, тривалу і швидку анестезію за рахунок пригнічення чутливості нервових закінчень на поверхні слизових оболонок.Місцева анестезуюча дія лідокаїну дозволяє швидко зняти симптоматику болю і надає можливість проводити інструментальні дослідження та дозволяє запобігти використанню загальної анестезії.Неоміцину сульфат – аміноглікозидний антибіотик з бактерицидною дією, що має широкий спектр антибактеріальної активності відносно грампозитивних коків, грамнегативних паличок та актиноміцетів. Застосовується в урології, хірургії і гінекології для лікування місцевої інфекції та для профілактики генералізованої інфекції і сепсису при проведенні різних інструментальних (лікувальних або діагностичних) процедур на органах сечостатевої системи і малого тазу.Флуоцинолону ацетонід – синтетичний глюкокортикоїд, що має протизапальну дію при місцевому застосуванні. Флуоцинолон не впливає на антибактеріальну активність неоміцину та посилює знеболювальну дію лідокаїну.Протизапальна, місцева знеболювальна та протимікробна дії окремих компонентів, що входять до складу Нефлуана, не змінюються ні якісно, ні кількісно при їх поєднанні в одній лікарській формі. При інфекційно-запальних захворюваннях застосування препарату дозволяє зменшити тяжкість захворювання, попередити розвиток інфекційних ускладнень або генералізацію інфекції при проведенні маніпуляцій на органах сечостатевої системи, особливо у хворих з факторами ризику (літній вік, цукровий діабет, серцева недостатність, вагітність, наявність постійних катетерів та ін.).Фармакокінетика. Лідокаїну гідрохлорид всмоктується слизовими оболонками і попадає в системний кровотік, після чого дуже швидко метаболізується в печінці шляхом деетилювання до моноетилгліцинксилідиду. Менше 10 % лідокаїну, що всмоктався, виділяється в незміненому вигляді з сечею.Неоміцин практично не всмоктується при місцевій аплікації, у всякому разі в тій кількості, що може призвести до розвитку системних побічних ефектівФлуоцинолону ацетонід не всмоктується та не спричиняє системної дії, за виключенням застосування на пошкоджені поверхні.

Показания к применению:

Проведення ендоуретральних процедур в урології і гінекології (цистоскопія, катетеризація сечового міхура, розширення уретри, кольпоскопія, ректоскопія), особливо на тлі запальних або інфекційних захворювань сечостатевої системи; лікування неспецифічних захворювань нижніх відділів сечовивідних шляхів (гострий цистит, загострення хронічного циститу, уретрит); ендоскопічні дослідження в проктології (ректороманоскопія, колоноскопія); лікування інфекційно-запальних захворювань прямої кишки (геморой, тріщини, крипти, анусит, запалення шкіри при активних свищах прямої кишки).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до лідокаїну (або інших анестетиків амідного ряду), неоміцину, флуоцинолону або до будь-якого компонента препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

При застосуванні Нефлуану, як і при застосуванні будь-якого місцевого анестетика, необхідно застосовувати рекомендовані дози. Для запобігання розвитку алергічних реакцій слід уникати застосування аплікацій препарату на слизові оболонки або при наявності осередків інфекцій в зоні допустимої аплікації.Завдяки повному розчиненню гелю у воді та відсутності жирових речовин, препарат не пошкоджує гумові та пластикові частини та не замутнює оптичні частини апаратури.З особливою обережністю необхідно застосовувати препарат хворим літнього віку і ослабленим хворим. Слід з обережністю застосовувати Нефлуан на ділянках з тяжкими ураженнями слизових оболонок і сепсисі.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування препарату у період вагітності і годування груддю не встановлена, тому препарат не застосовують у ці періоди.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Дітям препарат не застосовують.

Способ применения и дозы:

Перед застосуванням проводиться тест на чутливість до лідокаїну.Нефлуан видавлюється із тюбика безпосередньо в уретру шляхом здавлювання тюбика і одночасного масажування задньої стінки уретри. Потім на уретру накладається стискувач, який знімають через 10 хв. Після цього можна проводити ендоуретральні процедури. Для спрощення введення препарату і виключення болю, що може виникати при дотику металевої частини наконечнику тюбика до больових зон, до туби додається пластмасовий подовжувач, що нагвинчується на тубу безпосередньо перед застосуванням. Препарат рекомендується вводити за декілька хвилин до початку діагностичних або лікувальних маніпуляцій, а також повторно відразу після їх закінчення. Вмісту одного тюбика достатньо для заповнення всієї уретри, однак в деяких випадках дозу можна змінювати залежно від ступеню та інтенсивності ураження, та необхідного ефекту.При лікуванні інфекційно-запальних захворювань нижніх відділів сечовивідних шляхів Нефлуан вводиться в уретру або сечовий міхур 1 - 2 рази на день протягом 5 - 10 днів.При проведенні ендоскопічних досліджень в проктології (ректороманоскопія, колоноскопія) гель вводиться в анальний канал за 10 - 15 хв до процедури і повторно безпосередньо перед її початком. При лікуванні інфекційно-запальних захворювань прямої кишки гель наноситься на уражену поверхню шкіри і слизової оболонки і вводиться в анальний канал за допомогою подовжувача (після випорожнення і промивання водою) 3 рази на добу протягом 10 - 14 днів.

Передозировка:

Симптоми: тремор, судоми, що супроводжуються депресією, респіраторні інфекції, кома, артеріальна гіпотензія, брадикардія.Лікування. Терапія симптоматична. При виникненні судом застосовують барбітурати або короткодіючі бензодіазепіни.

Побочные действия:

При застосуванні рекомендованих доз препарат, як правило, добре переноситься. У поодиноких випадках при підвищеній чутливості до компонентів препарату можливі місцеві реакції: свербіж шкіри, відчуття печіння, гіперемія.Системні алергічні реакції при місцевому застосуванні лідокаїну, як правило, не спостерігаються. Однак при неправильному застосуванні можлива поява системних побічних ефектів, що виникають в результаті підвищення концентрацій активних компонентів у крові. До цього може призвести застосування надмірних доз або швидке всмоктування препарату, наявність підвищеної чутливості, ідіосинкразії або пониженої толерантності до нього у деяких хворих. При реакції на лідокаїн розвиваються виражені нейроциркуляторні розлади, порушення серцево-судинної системи, симптоми анафілаксії. Місцеве застосування неоміцину може призвести до розвитку алергічних реакцій уповільненого типу. Одночасна обробка аміноглікозидом може спричинити перехресну реакцію. Однак при дотриманні доз, що рекомендуються для застосування, і техніки введення препарату всі ці явища при місцевому застосуванні не спостерігаються.

Лекарственное взаимодействие:

Пропранолол збільшує період напіввиведення лідокаїну з плазми. Циметидин збільшує рівень лідокаїну в плазмі.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при кімнатній температурі +25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Алюмінієві туби по 10 г, до кожної туби додається пластмасовий уретральний подовжувач. Туба разом з уретральним подовжувачем вкладені в картонну коробку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняСтрада Статалє 67 – Локаліта Гранатьєрі, Скандіччі (Флоренція) /Strada Statale 67 – Località Granatieri, Scandicci (Firenze), Italia.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N01BB52:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Нефлуан
Производитель:Л.Молтени и К. деи Ф.лли Алитти Сосиета ди Эзерчицио С.п.А., Италия
Форма выпуска: Алюмінієві туби по 10 г, до кожної туби додається пластмасовий уретральний подовжувач. Туба разом з уретральним подовжувачем вкладені в картонну коробку.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9059/01/01 от 22.10.2008. Приказ № 604 от 22.10.2008
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить лідокаїну гідрохлориду 25 мг, неоміцину сульфату 5 мг і флуоцинолону ацетоніду 0,25 мг;допоміжні речовини: карбоксиметилцелюлози натрієва сіль, гліцерин, пропіленгліколь, натрію цитрат, метилпарагідроксибензоат (Е 218), етилпарагідроксибензоат (Е 214), пропилпарагідроксибензоат (Е 216), натрію бензоат (Е 211), вода дистильована.

Фармакологическая группа:Местноанестезирующие средства.
Код АТХ:N01BB52 - Лидокаин в комбинации с другими препаратами
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Витамины при ОРВИ
Какие витамины чаще всего назначают при ОРВИВитами...
Лечение ОРВИ в домашних условиях
Симптомы ОРВИКак лечить ОРВИ в домашних условиях —...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама