Информация об использовании рецептурных препаратов

Нео-Пенотран инструкция по применению

Нео-Пенотран фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Нео-Пенотран суппозитории вагин. №14
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5477/01/02 от 13.03.2008. Приказ № 862 от 26.11.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 13.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 супозиторій містить 750 мг метронідазолу та 200 мг міконазолу нітрату;допоміжні речовини: вітепсол

Основные физико-химические свойства:

вагінальні супозиторії білого або жовтуватого кольору;

Производитель:

Эмбил Фармацеутикал Ко.Лтд.

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты для лечения протозойных инфекций.

Фармакологические свойства:

Фармакондинаміка. Міконазол, що входить до складу супозиторіїв Нео-Пенотран Форте, забезпечує протигрибкову дію, а метронідазол зумовлює протибактеріальний та протитрихомонадний ефект препарату. Міконазолу нітрат має широкий спектр дії та особливо ефективний проти патогенних грибів, включаючи C. albicans. Крім того, міконазолу нітрат ефективно діє проти грампозитивних бактерій. Метронідазол є протибактеріальним та протипротозойним засобом. Він ефективний проти Gardnerella vaginalis та анаеробних бактерій, включаючи анаеробних стрептококів та Trichomonas vaginalis.Фармакокінетика.Абсорбція міконазолу нітрату через стінки піхви є дуже незначною (приблизно 1,4 % дози). Біодоступність метронідазолу при введенні вагінально становить 20 % у порівнянні з його біодоступністю при пероральному шляху введення. Міконазолу нітрат не виявляється у плазмі крові при вагінальному введенні супозиторіїв Нео-Пенотран Форте. Рівноважна концентрація метронідазолу у плазмі крові становить 1,6-7,2 мг/мл. Метронідазол метаболізується у печінці. Гідроксиметаболіт є активною речовиною. Період напіввиведення метронідазолу становить 6-11 годин. Приблизно 20 % дози виводиться з сечею у незмінному стані.

Показания к применению:

Нео-Пенотран Форте застосовується для місцевого лікування вагінального кандидозу, бактеріального та трихомонадного вагінітів та вагінітів, викликаних змішаними інфекціями.

Противопоказания:

Нео-Пенотран Форте не можна використовувати за наявності:гіперчутливості до будь-якої з діючих речовин препарату або до їх похідних,порфирії,епілепсії,тяжких порушень функції печінки, а такожу першому триместрі вагітності.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Слід попередити пацієнта про те, що не слід вживати алкоголь протягом терапії та упродож 1-2 діб після завершення курсу лікування через можливість виникнення реакцій з боку центральної нервової системи. Основа супозиторія може небажаним чином взаємодіяти з гумою чи латексом, з яких виготовляються контрацептивні діафрагми та презервативи, тому їх одночасне використання з супозиторіями не рекомендується.Вагітність та лактаціяПісля трьох перших місяців вагітності препарат Нео-Пенотран Форте можна використовувати тільки за призначенням лікаря та під його наглядом. Під час застосування препарату Нео-Пенотран Форте слід припинити годування груддю, оскільки метронідазол, один із активних компонентів препарату, проникає у грудне молоко. Годування груддю можна відновити через 1 - 2 доби після закінчення лікування.Вплив на здатність керувати автомашинами та працювати з механізмами.Не спостерігалося жодного впливу.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

По 1 вагінальному супозиторію слід вводити глибоко у піхву на ніч протягом 7 днів.При рецидивах захворювання або вагінітах, що резистентні до іншого лікування, препарат Нео-Пенотран Форте слід застосовувати протягом 14 днів.Вагінальні супозиторії слід вводити глибоко у піхву за допомогою одноразових ковпачків для пальця, які знаходяться в упаковці .Для пацієнтів похилого віку (старше 65 років): такі ж рекомендації, як і для решти пацієнтів.Препарат не рекомендується застосовувати дітям.Не слід ковтати супозиторії або застосовувати препарат будь-яким іншим шляхом введення, що не зазначений у цьому листку-вкладиші.

Передозировка:

Немає даних щодо передозування метронідазолу при вагінальному введенні у людей. При введенні у піхву метронідазол може всмоктуватися у кількості, достатній для того, щоб спричинити системні ефекти.Якщо випадково у травну систему потрапить велика кількість препарату, слід застосувати відповідний метод промивання шлунку, у разі необхідності. Лікування треба проводити у випадках, коли у травну систему потрапило 12 г метронідазолу. Специфічного антидоту не існує, рекомендується симптоматичне лікування.При передозування метронідазолу спостерігаються такі симптоми: нудота, блювання, абдомінальний біль, діарея, свербіж, металевий присмак, атаксія, вертиго, парестезія, конвульсії, лейкопенія, потемніння сечі. При передозуванні міконазолу нітрату спостерігаються такі симптоми: нудота, блювання, запалення горла та ротової порожнини, анорексія, головний біль, діарея.

Побочные действия:

В окремих випадках можуть спостерігатися такі побічні ефекти, як реакції гіпечутливості (висипання на шкірі) та біль у черевній порожнині, головний біль, свербіж, печіння і подразнення піхви. Частота виникнення системних побічних ефектів є дуже незначною внаслідок дуже низького рівня метронідазолу у плазмі при вагінальному застосуванні препарату (2-12% від рівня, що досягається при пероральному прийманні метронідазолу). Інша діюча речовина препарату, міконазолу нітрат, може спричиняти подразнення піхви (печіння, свербіж), як і всі інші протигрибкові засоби з вмістом похідних імідазолу, що вводяться вагінально (2-6%). У разі виникнення тяжкого подразнення, лікування необхідно припинити. До побічних ефектів, що розвиваються внаслідок системного (наприклад, перорального) застосування метронідазолу належать: реакції гіперчутливості (поодинокі), лейкопенія, атаксія, психоемоційні розлади, периферична невропатія при передозуванні або після тривалої терапії, судоми, зрідка діарея, закреп, запаморочення, головний біль, відсутність апетиту, нудота, блювання, біль або спазми у черевній порожнині, зрідка зміни смаку, сухість у роті, металевий або неприємний присмак, втома.Зазначені вище ефекти виникають дуже рідко внаслідок низького рівня метронідазолу в крові після вагінального введення препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Через абсорбцію метронідазолу можуть спостерігатися реакції взаємодії препарату при одночасному застосуванні з деякими речовинами та лікарськими засобами:Алкоголь: взаємодія метронідазолу з алкоголем може викликати реакцію, аналогічну взаємодії з дисульфірамом.Пероральні антикоагулянти: може посилюватися антикоагулянтна дія.Фенітоїн: може збільшитись концентрація фенітоїну у крові, концентрація метронідазолу у крові може зменшитись.Фенобарбітал: зменшення концентрації метронідазолу у крові.Дисульфірам: можуть спостерігатися ефекти з боку центральної нервової системи (психотичні реакції).Циметидин: може збільшитись концентрація у крові метронідазолу та зростати ризик невротичних симптомів.Літій: може спостерігатися підвищення токсичного впливу літію.Астемізол та терфенадин: метронідазол та міконазол уповільнюють метаболізм цих препаратів та збільшують їх концентрацію у плазмі крові.Також спостерігався вплив на концентрацію у крові ферментів печінки, глюкози (метод гексокінази), теофіліну та прокаінаміду.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 25оС, у місцях недоступному для дітей. Препарат можна зберігати у холодильнику при температурі 2-8°С. Не заморожувати.Термін придатності – 2 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

Одна упаковка містить 7 вагінальних супозиторіїв та 7 ковпачків для пальця одноразового використання.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуВагінальні супозиторії.Фармакологічна група. Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології. Комбінації похідних імідазолу. Код АТС: G01A F20.АдресаBomonti Birahane Sok.No: 40 80223 Sisli/Istanbul
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G01AF20:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Нео-Пенотран
Производитель:Эмбил Фармацеутикал Ко.Лтд.
Форма выпуска: Одна упаковка містить 7 вагінальних супозиторіїв та 7 ковпачків для пальця одноразового використання.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5477/01/02 от 13.03.2008. Приказ № 862 от 26.11.2009
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:По рецепту.
Состав:

1 супозиторій містить 750 мг метронідазолу та 200 мг міконазолу нітрату;допоміжні речовини: вітепсол

Фармакологическая группа:Препараты для лечения протозойных инфекций.
Код АТХ:G01AF20 - Комбинации производных имидазола
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама