Неогрип инструкция по применению

Неогрип фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Неогрип таблетки №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3670/01/01 от 14.09.2005. Приказ № 469 от 14.09.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.04.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить: парацетамолу – 500 мг; кофеїну безводного – 30 мг; фенілефрину гідрохлориду – 10 мг; хлорфеніраміну малеату – 2 мг;допоміжні речовини: метилпарабен, пропілпарабен, крохмаль кукурудзяний, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, еритрозиновий барвник.

Основные физико-химические свойства:

таблетки подовженої форми, світло-рожевого кольору з оранжевими включеннями без оболонки з рискою з одного боку;

Производитель:

Книсс Лабораториез Пвт.Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Парацетамол чинить жарознижувальну, аналгетичну та протизапальну дію, що зумовлено його впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі та інгібуванням синтезу простагландинів. Кофеїн чинить стимулюючу дію на центральну нервову систему, головним чином на кору головного мозку, дихальний та судинно-руховий центри. Хлорфенірамін - блокатор гістамінових Н1–адренорецепторів, здійснює протиалергічну дію, зменшує проникність судин, набряк та гіперемію слизової оболонки носа, носоглотки та придаткових пазух носа. Зменшує нежить, свербіж та сльозотечу. Фенілефрин — адреноміметик. Чинить пряму стимулюючу дію на a–адренорецептори, викликає судинозвужувальний ефект, зменшує набряк та гіперемію слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синусів.Фармакодинаміка. Парацетамол після прийому внутрішньо швидко абсорбується у верхніх відділах травного каналу. Метаболізується у печінці, переважно в неактивні глюкуронід і сульфат парацетамолу. Виводиться із організму нирками. Період напіввиведення становить 1–3 год.Після прийому внутрішно хлорфенірамін швидко і повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Після одноразового прийому натще в дозі 12 мг, Сmax у плазмі крові досягається через 2–3 год. Метаболізується при “першому проходженні” через печінку і, можливо, при внутрішньопечінковій рециркуляції. Прийом хлорфеніраміну разом з їжею значно зменшує його біодоступність.Фенілефрин після прийому внутрішно погано всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Метаболізується за участю моноамінооксидази у стінках шлунка та при “першому проходженні” через печінку. Його біодуступність низька.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування гострих респіраторно-вірусних захворювань (грипу та застуди).

Противопоказания:

Виражений атеросклероз коронарних артерій;артеріальна гіпертензія;цукровий діабет;тиреотоксикоз;закритокутова глаукома;тяжкі захворювання нирок, печінки, серця або легенів (у т.ч. бронхіальна астма);захворювання сечового міхура;виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки;доброякісна гіперплазія (аденома) передміхурової залози;захворювання підшлункової залози;порушення кровоутворення;дефіцит глюкозо–6–фосфатдигідрогенази;дитячий вік до 6 років;підвищена чутливість до компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Не слід перевищувати призначені дози.Не можна застосовувати препарат разом з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол. Не рекомендується приймати препарат разом зі снодійними, транквілізаторами та іншими психотропними засобами, а також з інгібіторами моноамінооксидази.Слід утримуватися від прийому алкоголю.При необхідності застосування Неогрипу в періоди вагітності і лактації слід уважно зважити очікувану користь терапії для матері та потенційний ризик для плода або дитини. Парацетамол проникає через гематоенцефалічний бар’єр і виділяється разом з грудним молоком, тому в період вагітності слід уникати тривалого прийому препарату, а в період лактації припинити годування груддю.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1–2 таблетки до 3 - 4 разів на добу. Дітям від 6 до 12 років: по 1/2 –1 таблетці до 3–4 разів на добу. Інтервал, якого слід дотримуватися між прийомами препарату має становити не менше 4 год. Максимальна добова доза для дорослих - 8 таблеток; для дітей – 4 таблетки.Тривалість лікування для дорослих становить 5 -7 діб, для дітей – 3 доби.

Передозировка:

Прийом більш ніж 6 г парацетамолу може викликати тяжке ушкодження печінки. Токсичність прямо пропорційна концентрації парацетамолу у плазмі крові. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

З боку серцево–судинної системи: в окремих випадках (якщо є передумови) - підвищення артеріального тиску, тахікардія. З боку центральної нервової ситеми: сонливість, запаморочення.З боку системи травлення: сухість слизових оболонок, погіршення апетиту, диспепсія; при тривалому застосуванні у високих дозах – гепатотоксична дія (через присутність у препараті парацетамолу). З боку сечовидільної системи: в окремих випадках – порушення відтоку сечі; при тривалому застосуванні у високих дозах – нефротоксична дія (через присутність у препараті парацетамолу). З боку системи кровотворення: рідко – тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз (через присутність у препараті парацетамолу). Алергічні реакції: в окремих випадках – висипи на шкірі, свербіж.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з препаратами, які індукують ферменти печінки (деякі снодійні та протисудомні препарати, рифампіцин, етанол), посилюється гепатотоксичність парацетамолу.При одночасному застосуванні парацетамол посилює гепатотоксичність хлорамфеніколу.При одночасному застосуванні парацетамолу з азидотимідином можливий розвиток нейтропенії.

Срок годности:

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не більше 25 °С.Термін придатності - 4 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки.Адреса№ 9, Мульти Індастріал Істейт, Джеругамбаккам, Ченнаі–602101, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N02BE51:

Реклама
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Как нервные клетки реагируют на тепло
Знание того, как клетки обнаруживают температуру и...
Реклама
Лекарства от ОРВИ
Лекарства при легких ОРВИЛекарственные препараты п...
ОРВИ у детей
Распространенность респираторных вирусовПричины ча...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама