Неогрип інструкція по застосуванню

Неогрип фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Неогрип таблетки №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3670/01/01 від 14.09.2005. Наказ № 469 від 14.09.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 11.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить: парацетамолу – 500 мг; кофеїну безводного – 30 мг; фенілефрину гідрохлориду – 10 мг; хлорфеніраміну малеату – 2 мг;допоміжні речовини: метилпарабен, пропілпарабен, крохмаль кукурудзяний, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, еритрозиновий барвник.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки подовженої форми, світло-рожевого кольору з оранжевими включеннями без оболонки з рискою з одного боку;

Виробник:

Кнісс Лабораторіез Пвт.Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Анальгетики та антипіретики.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Парацетамол чинить жарознижувальну, аналгетичну та протизапальну дію, що зумовлено його впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі та інгібуванням синтезу простагландинів. Кофеїн чинить стимулюючу дію на центральну нервову систему, головним чином на кору головного мозку, дихальний та судинно-руховий центри. Хлорфенірамін - блокатор гістамінових Н1–адренорецепторів, здійснює протиалергічну дію, зменшує проникність судин, набряк та гіперемію слизової оболонки носа, носоглотки та придаткових пазух носа. Зменшує нежить, свербіж та сльозотечу. Фенілефрин — адреноміметик. Чинить пряму стимулюючу дію на a–адренорецептори, викликає судинозвужувальний ефект, зменшує набряк та гіперемію слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синусів.Фармакодинаміка. Парацетамол після прийому внутрішньо швидко абсорбується у верхніх відділах травного каналу. Метаболізується у печінці, переважно в неактивні глюкуронід і сульфат парацетамолу. Виводиться із організму нирками. Період напіввиведення становить 1–3 год.Після прийому внутрішно хлорфенірамін швидко і повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Після одноразового прийому натще в дозі 12 мг, Сmax у плазмі крові досягається через 2–3 год. Метаболізується при “першому проходженні” через печінку і, можливо, при внутрішньопечінковій рециркуляції. Прийом хлорфеніраміну разом з їжею значно зменшує його біодоступність.Фенілефрин після прийому внутрішно погано всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Метаболізується за участю моноамінооксидази у стінках шлунка та при “першому проходженні” через печінку. Його біодуступність низька.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування гострих респіраторно-вірусних захворювань (грипу та застуди).

Протипоказання:

Виражений атеросклероз коронарних артерій;артеріальна гіпертензія;цукровий діабет;тиреотоксикоз;закритокутова глаукома;тяжкі захворювання нирок, печінки, серця або легенів (у т.ч. бронхіальна астма);захворювання сечового міхура;виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки;доброякісна гіперплазія (аденома) передміхурової залози;захворювання підшлункової залози;порушення кровоутворення;дефіцит глюкозо–6–фосфатдигідрогенази;дитячий вік до 6 років;підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не слід перевищувати призначені дози.Не можна застосовувати препарат разом з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол. Не рекомендується приймати препарат разом зі снодійними, транквілізаторами та іншими психотропними засобами, а також з інгібіторами моноамінооксидази.Слід утримуватися від прийому алкоголю.При необхідності застосування Неогрипу в періоди вагітності і лактації слід уважно зважити очікувану користь терапії для матері та потенційний ризик для плода або дитини. Парацетамол проникає через гематоенцефалічний бар’єр і виділяється разом з грудним молоком, тому в період вагітності слід уникати тривалого прийому препарату, а в період лактації припинити годування груддю.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1–2 таблетки до 3 - 4 разів на добу. Дітям від 6 до 12 років: по 1/2 –1 таблетці до 3–4 разів на добу. Інтервал, якого слід дотримуватися між прийомами препарату має становити не менше 4 год. Максимальна добова доза для дорослих - 8 таблеток; для дітей – 4 таблетки.Тривалість лікування для дорослих становить 5 -7 діб, для дітей – 3 доби.

Передозування:

Прийом більш ніж 6 г парацетамолу може викликати тяжке ушкодження печінки. Токсичність прямо пропорційна концентрації парацетамолу у плазмі крові. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

З боку серцево–судинної системи: в окремих випадках (якщо є передумови) - підвищення артеріального тиску, тахікардія. З боку центральної нервової ситеми: сонливість, запаморочення.З боку системи травлення: сухість слизових оболонок, погіршення апетиту, диспепсія; при тривалому застосуванні у високих дозах – гепатотоксична дія (через присутність у препараті парацетамолу). З боку сечовидільної системи: в окремих випадках – порушення відтоку сечі; при тривалому застосуванні у високих дозах – нефротоксична дія (через присутність у препараті парацетамолу). З боку системи кровотворення: рідко – тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз (через присутність у препараті парацетамолу). Алергічні реакції: в окремих випадках – висипи на шкірі, свербіж.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні з препаратами, які індукують ферменти печінки (деякі снодійні та протисудомні препарати, рифампіцин, етанол), посилюється гепатотоксичність парацетамолу.При одночасному застосуванні парацетамол посилює гепатотоксичність хлорамфеніколу.При одночасному застосуванні парацетамолу з азидотимідином можливий розвиток нейтропенії.

Термін придатності:

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не більше 25 °С.Термін придатності - 4 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки.Адреса№ 9, Мульти Індастріал Істейт, Джеругамбаккам, Ченнаі–602101, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ N02BE51:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Неогрип
Виробник:Кнісс Лабораторіез Пвт.Лтд, Індія
Форма випуску:
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3670/01/01 від 14.09.2005. Наказ № 469 від 14.09.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить: парацетамолу – 500 мг; кофеїну безводного – 30 мг; фенілефрину гідрохлориду – 10 мг; хлорфеніраміну малеату – 2 мг;допоміжні речовини: метилпарабен, пропілпарабен, крохмаль кукурудзяний, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, еритрозиновий барвник.

Фармакотерапевтична група:Анальгетики та антипіретики.
Код АТС:N02BE51 - Парацетамол, комбінації без психолептиків
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама