Нортафен инструкция по применению

Нортафен фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Нортафен гель 5 % по 50 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8034/01/01 от 28.10.2013. Приказ № 916 от 28.10.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 29.10.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить ібупрофену 50 мг; допоміжні речовини: карбомер, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), діетаноламін, спирт ізопропіловий, поліетиленгліколь, вода очищена.

Производитель:

Мепро Фармасютикалз Пвт. Лтд. для "М-Инвест Лтд", Индия/Кипр

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые местно при суставной и мышечной боли.

Показания к применению:

Препарат призначений для зовнішнього застосування при лікуванні:посттравматичних запалень сухожилля, м’язів та суглобів (забій, контузії, розтягнення) при спортивних та інших травмах;запальних ревматичних захворювань суглобів і хребта;набряку і запалення м’яких тканин біля ушкоджених суглобів (при бурситі, тендиніті, тендовагініті, ураженні зв’язок і суглобової капсули);скутості рухів у ділянці плеча (синдром плече-кисть), болю у попереку, люмбаго, міалгії;дегенеративних захворювань суглобів з больовим синдромом (артроз).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів гелю.Реакції гіперчутливості (наприклад, бронхіальна астма, риніт, набряк Квінке чи кропив’янка) після застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.Виразкові ураження шлунково-кишкового тракту.Дерматози, мокнуча екзема.Застосування оклюзійних пов'язок.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Гель не слід наносити на відкриті рани або слизові оболонки. Не допускається контакт з очима. При виникненні висипань на шкірі застосування гелю слід негайно припинити та звернутися до лікаря. У пацієнтів, хворих на бронхіальну астму, сінну гарячку, хронічну хворобу легень, та у пацієнтів з гіперчутливістю до аналгетиків і протиревматичних препаратів є більший ризик розвитку астматичних нападів, набряків слизової оболонки або кропив’янки, ніж у інших пацієнтів. Застосування препарату цим пацієнтам необхідно проводити під контролем лікаря.Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з гіперчутливістю (алергією) на інші речовини, що спричиняють подразнення шкіри, свербіж, кропив’янку.З обережністю застосовувати препарат при супутніх захворюваннях нирок.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Досвіду застосування гелю у період вагітності або годування груддю немає, тому не слід застосовувати гель цій категорії пацієнтів.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Даних щодо впливу ібупрофену у формі гелю на здатність керувати автомобілем або працювати з потенційно небезпечною технікою немає.

Дети:

Досвіду застосування препарату дітям віком до 14 років недостатньо, тому препарат не застосовують цій віковій категорії.

Способ применения и дозы:

Застосовують зовнішньо дорослим та дітям віком від 14 років. Гель наносити тонким шаром на шкіру у ділянці запалення смужками довжиною 4-10 см (що відповідає 2-5 г гелю або 100‑250 мг ібупрофену) і легко втирати. Препарат застосовувати 3-4 рази на добу. Максимальна добова доза становить 20 г гелю (що відповідає 1000 мг або 1 г ібупрофену). Не застосовувати оклюзійну пов’язку. Тривалість терапії залежить від ступеня та характеру ураження і визначається за клінічною картиною. Проникнення активного компонента гелю може бути підсилено проведенням електротерапії (іонофорезу): інтенсивність струму – 0,1-0,5 Ма на 5 см2 поверхні електрода, тривалість процедури – до 15 хв.У більшості випадків термін лікування препаратом становить 1-2 тижні.

Передозировка:

При передозуванні можливі побічні ефекти, які спостерігаються при системному застосуванні ібупрофену (диспептичні явища: нудота, печія, блювання, метеоризм; шкірні алергічні реакції; головний біль; запаморочення; артеріальна гіпотензія).У такому разі слід відмінити препарат та звернутися до лікаря.При перевищенні рекомендованої дози необхідно змити гель водою.При застосуванні великих доз необхідно повідомити лікаря.Специфічний антидот невідомий.

Побочные действия:

Реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, бронхіальну астму, задишку, шкірні розлади, у т.ч. шкірні висипання, кропив’янка, пурпура, бульозні дерматози (включаючи епідермальний некроліз та мультиформну еритему), можливі біль у животі, диспепсія, порушення функції нирок у пацієнтів із наявністю в анамнезі захворювань нирок.Може спостерігатися почервоніння шкіри, подразнення шкіри, відчуття печіння, свербіж; контактний дерматит; бронхоспазм у пацієнтів із підвищеною індивідуальною чутливістю до ібупрофену. Тривале застосування гелю на великих ділянках шкіри може спричинити загальносистемну дію ібупрофену.

Лекарственное взаимодействие:

Нестероїдні протизапальні засоби можуть взаємодіяти з препаратами, що знижують артеріальний тиск, і можуть посилювати дію антикоагулянтів, хоча вірогідність цих випадків при місцевому застосуванні препарату є вкрай малою. Одночасне застосування аспірину або інших нестероїдних протизапальних засобів може призвести до збільшення частоти побічних реакцій. Препарат може зменшувати діуретичний ефект фуросеміду.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 г гелю у тубах; по 1 тубі у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C01EB16:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Нортафен
Производитель:Мепро Фармасютикалз Пвт. Лтд. для "М-Инвест Лтд", Индия/Кипр
Форма выпуска:

По 50 г гелю у тубах; по 1 тубі у коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/8034/01/01 от 28.10.2013. Приказ № 916 от 28.10.2013
МНН:Ibuprofen
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить ібупрофену 50 мг; допоміжні речовини: карбомер, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), діетаноламін, спирт ізопропіловий, поліетиленгліколь, вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые местно при суставной и мышечной боли.
Код АТХ:C01EB16 - Ибупрофен
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Почему бананы следует включать в свой ежедневный рацион
Бананы не только вкусны, но и полезны. Они богаты ...
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Реклама