Нортафен інструкція по застосуванню

Нортафен фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Нортафен гель 5 % по 50 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8034/01/01 від 28.10.2013. Наказ № 916 від 28.10.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 29.10.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 г гелю містить ібупрофену 50 мг; допоміжні речовини: карбомер, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), діетаноламін, спирт ізопропіловий, поліетиленгліколь, вода очищена.

Виробник:

Мепро Фармасютікалз Пвт. Лтд. для "М-Інвест Лтд", Індія/Кіпр

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовують місцево при суглобовому і м’язовому болю.

Показання до застосування:

Препарат призначений для зовнішнього застосування при лікуванні:посттравматичних запалень сухожилля, м’язів та суглобів (забій, контузії, розтягнення) при спортивних та інших травмах;запальних ревматичних захворювань суглобів і хребта;набряку і запалення м’яких тканин біля ушкоджених суглобів (при бурситі, тендиніті, тендовагініті, ураженні зв’язок і суглобової капсули);скутості рухів у ділянці плеча (синдром плече-кисть), болю у попереку, люмбаго, міалгії;дегенеративних захворювань суглобів з больовим синдромом (артроз).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів гелю.Реакції гіперчутливості (наприклад, бронхіальна астма, риніт, набряк Квінке чи кропив’янка) після застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.Виразкові ураження шлунково-кишкового тракту.Дерматози, мокнуча екзема.Застосування оклюзійних пов'язок.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Гель не слід наносити на відкриті рани або слизові оболонки. Не допускається контакт з очима. При виникненні висипань на шкірі застосування гелю слід негайно припинити та звернутися до лікаря. У пацієнтів, хворих на бронхіальну астму, сінну гарячку, хронічну хворобу легень, та у пацієнтів з гіперчутливістю до аналгетиків і протиревматичних препаратів є більший ризик розвитку астматичних нападів, набряків слизової оболонки або кропив’янки, ніж у інших пацієнтів. Застосування препарату цим пацієнтам необхідно проводити під контролем лікаря.Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з гіперчутливістю (алергією) на інші речовини, що спричиняють подразнення шкіри, свербіж, кропив’янку.З обережністю застосовувати препарат при супутніх захворюваннях нирок.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Досвіду застосування гелю у період вагітності або годування груддю немає, тому не слід застосовувати гель цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Даних щодо впливу ібупрофену у формі гелю на здатність керувати автомобілем або працювати з потенційно небезпечною технікою немає.

Діти:

Досвіду застосування препарату дітям віком до 14 років недостатньо, тому препарат не застосовують цій віковій категорії.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують зовнішньо дорослим та дітям віком від 14 років. Гель наносити тонким шаром на шкіру у ділянці запалення смужками довжиною 4-10 см (що відповідає 2-5 г гелю або 100‑250 мг ібупрофену) і легко втирати. Препарат застосовувати 3-4 рази на добу. Максимальна добова доза становить 20 г гелю (що відповідає 1000 мг або 1 г ібупрофену). Не застосовувати оклюзійну пов’язку. Тривалість терапії залежить від ступеня та характеру ураження і визначається за клінічною картиною. Проникнення активного компонента гелю може бути підсилено проведенням електротерапії (іонофорезу): інтенсивність струму – 0,1-0,5 Ма на 5 см2 поверхні електрода, тривалість процедури – до 15 хв.У більшості випадків термін лікування препаратом становить 1-2 тижні.

Передозування:

При передозуванні можливі побічні ефекти, які спостерігаються при системному застосуванні ібупрофену (диспептичні явища: нудота, печія, блювання, метеоризм; шкірні алергічні реакції; головний біль; запаморочення; артеріальна гіпотензія).У такому разі слід відмінити препарат та звернутися до лікаря.При перевищенні рекомендованої дози необхідно змити гель водою.При застосуванні великих доз необхідно повідомити лікаря.Специфічний антидот невідомий.

Побічні дії:

Реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, бронхіальну астму, задишку, шкірні розлади, у т.ч. шкірні висипання, кропив’янка, пурпура, бульозні дерматози (включаючи епідермальний некроліз та мультиформну еритему), можливі біль у животі, диспепсія, порушення функції нирок у пацієнтів із наявністю в анамнезі захворювань нирок.Може спостерігатися почервоніння шкіри, подразнення шкіри, відчуття печіння, свербіж; контактний дерматит; бронхоспазм у пацієнтів із підвищеною індивідуальною чутливістю до ібупрофену. Тривале застосування гелю на великих ділянках шкіри може спричинити загальносистемну дію ібупрофену.

Лікарська взаємодія:

Нестероїдні протизапальні засоби можуть взаємодіяти з препаратами, що знижують артеріальний тиск, і можуть посилювати дію антикоагулянтів, хоча вірогідність цих випадків при місцевому застосуванні препарату є вкрай малою. Одночасне застосування аспірину або інших нестероїдних протизапальних засобів може призвести до збільшення частоти побічних реакцій. Препарат може зменшувати діуретичний ефект фуросеміду.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 50 г гелю у тубах; по 1 тубі у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ C01EB16:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Нортафен
Виробник:Мепро Фармасютікалз Пвт. Лтд. для "М-Інвест Лтд", Індія/Кіпр
Форма випуску: По 50 г гелю у тубах; по 1 тубі у коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/8034/01/01 від 28.10.2013. Наказ № 916 від 28.10.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Ibuprofen
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 г гелю містить ібупрофену 50 мг; допоміжні речовини: карбомер, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), діетаноламін, спирт ізопропіловий, поліетиленгліколь, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовують місцево при суглобовому і м’язовому болю.
Код АТС:C01EB16 - Ібупрофен
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама