Олвазол инструкция по применению

Олвазол фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Олвазол капсулы по 180 мг/60 мг №20 (10х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12399/01/01_ от 16.11.2012. Приказ № 210 от 15.03.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: мельдонію дигідрат (мельдоній), гамма-бутиробетаїну дигідрат;1 капсула містить мельдонію дигідрату ─ 180 мг, гамма-бутиробетаїну дигідрату─ 60 мг;допоміжні речовини: гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію стеарилфумарат.

Основные физико-химические свойства:

тверді прозорі/прозорі або білі/білі капсули № 0 з гідроксипропілметилцелюлози (HPMC), що містять порошок білого або майже білого кольору.Допускається наявність гранул та конгломератів часток.

Производитель:

Олайнфарм, АО, Латвия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, улучшающие кровоснабжение органов и тканей.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Олвазол® ─ комплексний препарат, терапевтичні ефекти якого обумовлені комбінацією двох активних компонентів: мельдонію дигідрату;гамма-бутиробетаїну дигідрату.Така комбінація забезпечує потужнішу і швидку кардіо- та церебропротекторну дію Олвазолу®, усуваючи залежність швидкості настання терапевтичних ефектів від виснаження організму в умовах ішемії та стресу різного ґенезу (оксидативного у тому числі). Гамма-бутиробетаїну дигідрат посилює дію Олвазолу®, впливаючи на індукцію біосинтезу NO, захищає клітини від токсичного впливу вільних радикалів, нормалізує оксидантний гомеостаз на клітинному рівні, позитивно впливає на функцію ендотелію. Мельдонію дигідрат гальмує транспорт довголанцюгових жирних кислот та їх метаболітів у мітохондріях, завдяки зниженню біосинтезу карнітину, що зберігає аеробний шлях метаболізму в умовах тканинної гіпоксії, запобігає виснаженню запасів АТФ та креатинфосфату в клітинах, накопиченню молочної кислоти та виникненню клітинного ацидозу, порушенню ферментативних процесів та дисфункції іонних каналів а також разом з цим чинить певний вплив на підвищення концентрації в організмі гамма-бутиробетаїну дигідрату. Ці сукупні механізми забезпечують оптимальний рівень гамма-бутиробетаїну дигідрату, що обумовлює більш виражені та швидкі NO-залежні ефекти: вазодилатуючий, антиагрегантний, антикоагулянтний, антиоксидантний та інші; впливає на регуляцію апоптозу та проліферацію, підтримання судинного гомеостазу та інші.Препарат виявляє антиішемічний, церебро-, кардіопротекторний та імунокорегуючий ефекти.При серцевій недостатності Олвазол® поліпшує скорочувальну здатність міокарда, збільшує толерантність до фізичного навантаження; при стабільній стенокардії ІІ і ІІІ функціонального класу знижує частоту серцевих нападів; забезпечує помірний гіпотензивний ефект і нормалізує ритм серцевих скорочень. При судинних ураженнях головного мозку Олвазол® покращує церебральну гемодинаміку, нормалізує метаболізм у нервових клітинах, оптимізує споживання кисню мозковою тканиною, завдяки чому досягається ефект покращення когнітивних функцій, розумової та фізичної діяльності, нормалізація психоемоційного стану, зниження відчуття перевтоми.Фармакокінетика. Після перорального прийому препарат швидко всмоктується із травного тракту. Його біодоступність становить 78 %. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після прийому. Метаболізується в організмі з утворенням двох основних метаболітів, що виводяться нирками. Період напіввиведення становить 3-6 годин.

Показания к применению:

У складі комплексної терапіїІшемічна хвороба серця (стенокардія, інфаркт міокарда, ішемічна кардіоміопатія, постінфарктний кардіосклероз). Хронічна серцева недостатність.Дисгормональна кардіоміопатія. Гострі та хронічні порушення мозкового кровообігу (мозковий інсульт, дисциркуляторна енцефалопатія, цереброваскулярна недостатність).Нейроциркуляторна дистонія; вегетосудинна дисфункція.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату та його компонентів.Підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах).Органічні ураження центральної нервової системи (ЦНС).

Особенности применения:

Препарат з обережністю застосовують при хронічних захворюваннях печінки та нирок.Через можливий розвиток стимулюючого ефекту останній прийом препарату рекомендується не пізніше ніж за 3-4 години до сну.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування Олвазолу® підчас вагітності не доведена. Для запобігання можливому негативному впливу на плід під час вагітності препарат не призначають.Не виявлено, чи виділяється Олвазол® в грудне молоко. Якщо лікування Олвазолом® для матері є необхідним, тоді годування груддю припиняють.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних про негативний вплив препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Застосування препарату дітям протипоказано.

Способ применения и дозы:

Дорослим призначають внутрішньо, незалежно від прийому їжі.У складі комплексної терапії ─ по 2 капсули 1-3 рази на добу. Курс лікування - від 2 до  6 тижнів.Максимальна добова доза становить 6 капсул.Повторні курси (зазвичай 2-3 рази на рік) можливі після консультації з лікарем.Через можливий розвиток стимулюючого ефекту останній прийом препарату рекомендується не пізніше ніж за 3-4 години до сну.

Передозировка:

Випадки передозування не відомі. У разі передозування терапія симптоматична.

Побочные действия:

Препарат віднесений до V класу токсичності.З боку імунної системи: рідко - алергічні реакції (почервоніння шкіри, шкірне висипання, свербіж, набряк).З боку центральної нервової системи: рідко – збудження. З боку серцево-судинної системи: рідко – тахікардія, зміна артеріального тиску, аритмія.З боку травного тракту: рідко – диспептичні явища.

Лекарственное взаимодействие:

Посилює терапевтичні ефекти блокаторів β-адренорецепторів, серцевих глікозидів, деяких гіпотензивних препаратів. Можливе також застосування разом з антиангінальними засобами, антикоагулянтами, антиагрегантами, антиаритмічними препаратами, діуретиками, бронхолітиками.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 2 або 6 блістерів у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняВул. Рупніцу, 5. Олайне, LV -2114, Латвія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C01EB22:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Олвазол
Производитель:Олайнфарм, АО, Латвия
Форма выпуска:По 10 капсул у блістері; по 2 або 6 блістерів у пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12399/01/01_ от 16.11.2012. Приказ № 210 от 15.03.2013
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: мельдонію дигідрат (мельдоній), гамма-бутиробетаїну дигідрат;1 капсула містить мельдонію дигідрату ─ 180 мг, гамма-бутиробетаїну дигідрату─ 60 мг;допоміжні речовини: гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію стеарилфумарат.

Фармакологическая группа:Средства, улучшающие кровоснабжение органов и тканей.
Код АТХ:C01EB22 - Мельдоний
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама