Оптиве инструкция по применению

Оптиве фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Оптиве капли глаз. по 10 мл во флак.-кап.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10976/01/01 от 04.12.2015. Приказ № 821 от 04.12.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 мл препарату містить кармелози натрію (тип 7H3SXF 10-15) 1,75 мг; кармелози натрію (тип 7M8SFPH) 3,25 мг; гліцерину 9 мг;допоміжні речовини: оксі-хлоро комплекс стабілізований [натрію хлорит, натрію хлорат, хлору діоксид]; еритритол, левокарнітин, кислота борна, натрію борат, декагідрат, натрію цитрат, дигідрат, калію хлорид, кальцію хлорид, дигідрат, магнію хлорид, гексагідрат, вода очищена.

Производитель:

Аллерган Сейлс ЛЛС, США

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Замінники сльозної рідини.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Кармелоза натрію не має фармакологічних рецептор-опосередкованих властивостей. Механізм дії препарату базується на його фізичних властивостях, які забезпечують зволожувальний ефект та підвищують стабільність ока. Казмелоза натрію збільшує в’язкість сльози та має псевдо-еластичні властивості. Оскільки кармелоза натрію є іонним полімером, який містить у собі карбоксильну та гідроксильну групи, його хімічна структура подібна до муцину в сльозовій плівці, і, таким чином, має мукоадгезивні властивості. Ці властивості стимулюють пролонговану стабільність ока, яка зменшує симптоми дефіциту сльози.ФармакокінетикаКармелоза натрію є фармакологічно інертною та не абсорбується системно.

Показания к применению:

ОПТІВЕ® призначати як очний лубрикант при сухості очей.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якої з речовин препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування.Щоб уникнути забруднення препарату та інфікування очей, не можна торкатися краєм флакона будь-яких поверхонь, а також ока. Слід закривати флакон після застосування.Не застосовувати, якщо флакон пошкоджений.Не застосовувати, якщо розчин у флаконі каламутний або змінив свій колір.Використати до дати, зазначеної на упаковці.

Особенности применения:

Слід припинити застосування та звернутися до лікаря при появі болі в оці, зміні гостроти і чіткості зору, почервонінні та подразненні ока та якщо симптоми погіршуються і не зникають більше 72 годин. При заковтуванні препарату, негайно слід звернутися до лікаря. У разі появи БУДЬ-ЯКИХ НЕБАЖАНИХ РЕАКЦІЙ слід припинити лікування та звернутися за консультацією до лікаря.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Немає достатньо даних досліджень щодо застосування лікарського засобу ОПТІВЕ® протягом вагітності та у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Після застосування ОПТІВЕ® може відзначатися порушення чіткості зору, слід утриматися від управління транспортними засобами і механізмами до моменту повного відновлення чіткості зору.

Дети:

Ефективність і безпеку препарату ОПТІВЕ® у дітей не вивчали, тому препарат не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Способ применения и дозы:

Препарат закапувати по 1-2 краплі в уражене око (очі) у разі необхідності. Супутне лікування очей слід проводити щонайменше через 5 хвилин після застосування ОПТІВЕ® для уникнення вимивання.

Передозировка:

Оскільки кармелоза натрію є фармакологічно інертною та не абсорбується системно, системна інтоксикація не передбачається при місцевому передозуванні лікарського засобу ОПТІВЕ®. Також не передбачаються токсичні побічні реакції при випадковому системному передозуванні.

Побочные действия:

Усі побічні реакції, про які повідомлялося, мали легку форму та не перевищували 2 % усіх реакцій у пацієнтів, яких лікували лікарським засобом ОПТІВЕ®. Найчастішими побічними реакціями були гіперемія кон'юнктиви, гіперемія очна, сухість слизової оболонки ока, очний біль, свербіж слизової оболонки очей, еритема повіки, порушення чіткості зору, утворення кірочки на краю повік, фотофобія, реакції гіперчутливості, кропив’янка.Постмаркетингові дані.Нижче зазначені побічні реакції, про які повідомлялося у постмаркетинговий період: виділення з ока, подразнення ока, набряк повіки, відчуття чужорідного тіла, підвищена лакрімація, набрякання ока та підвищена чутливість.

Лекарственное взаимодействие:

Немає даних про взаємодію з іншими лікарськими засобами.

Срок годности:

2 роки.Після першого розкриття флакону – 6 місяців.

Условия хранения:

Флакон слід зберігати щільно закритим при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 3 або 10, або 15 мл препарату у флаконах-крапельницях з поліетилену низької щільності з кришками з ударостійкого полістиролу. По 1 флакону-крапельниці у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Заявник

Аллерган, Інк.

Місцезнаходження заявника

2525 Дюпонт Драйв, Ірвайн, Каліфорнія 92612, США.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ S01XA20:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Оптиве
Производитель:Аллерган Сейлс ЛЛС, США
Форма выпуска:По 3 або 10, або 15 мл препарату у флаконах-крапельницях з поліетилену низької щільності з кришками з ударостійкого полістиролу. По 1 флакону-крапельниці у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10976/01/01 от 04.12.2015. Приказ № 821 от 04.12.2015
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 мл препарату містить кармелози натрію (тип 7H3SXF 10-15) 1,75 мг; кармелози натрію (тип 7M8SFPH) 3,25 мг; гліцерину 9 мг;допоміжні речовини: оксі-хлоро комплекс стабілізований [натрію хлорит, натрію хлорат, хлору діоксид]; еритритол, левокарнітин, кислота борна, натрію борат, декагідрат, натрію цитрат, дигідрат, калію хлорид, кальцію хлорид, дигідрат, магнію хлорид, гексагідрат, вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються в офтальмології. Замінники сльозної рідини.
Код АТХ:S01XA20 - Искусственные слезы и прочие индифферентные препараты
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама