Пефлоцин инструкция по применению

Пефлоцин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Пефлоцин концентрат д/приг. р-ра д/инф. 8 % по 5 мл в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3573/01/01 от 14.09.2005. Приказ № 469 от 14.09.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить 80 мг пефлоксацину мезилат дигідрату у перерахуванні на 100 % пефлоксацин;допоміжні речовини: бензиловий спирт, кислота аскорбінова, динатрію едетат, натрію метабісулфіт або натрію піросулфіт, натрію гідрокарбонат, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора рідина від жовтого до жовто-зеленого кольору;

Производитель:

Дарница, ФФ, ЧАО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Фторхинолоны.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Пефлоксацин-Дарниця антимікробний засіб, похідне фторхіноліну. Має широкий спектр антибактеріальної дії, блокує фермент ДНК-гіразу в бактеріальних клітинах. Грамнегативні бактерії чутливі до препарату як у фазі поділу, так і у фазі спокою, а грампозитивні бактерії чутливі тільки у фазі поділу. Пефлоксацин впливає на аеробні грамнегативні бактерії. Пригнічуючи реплікацію ДНК, препарат діє на РНК і синтез білків бактерій. До пефлоксацину чутливі: Aeromonas spp., Campylobacter spp., Citrobacter spp., Enterobacter spp., Escherichia coli, Haemophilus ducreyi, Haemophilus influenzae, Klebsiella spp., Legionella spp., Moraxella catarrhalis, Morganella spp., Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Pasteurella multocida, Proteus vulgaris, Providencia spp., Salmonella spp., Shigella spp., Serratia spp., Yersinia spp., Ureaplasma urealyticum. Помірночутливі: Streptococcus spp., Pneumococcus spp., Pseudomonas spp., Acinetobacter spp., Clostridium perfringns, Mycoplasma spp, Chlamydia spp. До препарату стійкі грамнегативні анаероби, бліда трепонема, мікобактерії туберкульозу. Пефлоксацин-Дарниця стійкий до дії баталактомаз бактерій.Фармакокінетика. При внутрішньовенному введенні пефлоксацину біодоступність препарату становить 90-100 %. На 25-30 % зв'язується з білками плазми, рівномірно розподіляється в органах і тканинах; пефлоксацин добре проникає через гематоенцефалічний бар’єр, у легені, передміхурову залозу, кісткову тканину. Об¢єм розподілу препарату – 1,7 л/кг. Період напіввиведення (Т1/2) становить 8-12 год. При зниженні кліренса креатиніну менше 10 мл/хв період напіввиведення пефлоксацину підвищується до 11-15 годин. Екскретується нирками (60 %) та з жовчю (30 %), в основному внезмінному вигляді. У сечі пефлоксацин та його метаболіти виявляються протягом 84 год після останнього введення. Екстракорпоральний гемодіаліз не впливає на виведення препарату.

Показания к применению:

Лікування інфекційно-запальних захворювань, викликанних чутливими до препарату мікроорганізмами:інфекції ока;інфекції ЛОР-органів;інфекції дихальних шляхів;інфекції шлунково-кишкового тракту (сальмонелез, черевний тиф);інфекції жовчовивідних шляхів (холангіт, холецистит, емпієма жовчного міхура);інфекції черевної порожнини (перитоніт, інтраабдомінальний абсцес);бактеріальний ендокардит;бактеріальний менінгоенцефаліт;інфекції кісток та суглобів (у т. ч. остеоміліт);інфекції нирок та сечовивідних шляхів;інфекції жіночих статевих органів (у т. ч. аднексит);інфекції шкіри та м'яких тканин;сепсіс, септицимія;гонорея;хламідіоз;простатит;епідидиміт;м'який шанкр;хірургічні та внутрішньолікарняні інфекції;профілактика інфекційних ускладнень після хірургічного втручання.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до хінолонів. Епілепсія. Вагітність, період лактації. Дитячий вік до 15 років. Гемолітична анемія, недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Особенности применения:

З обережністю призначают пацієнтам з атеросклерозом судин головного мозку, порушенням мозкового кровообігу, органічними ураженнями ЦНС, судомним синдромом нез’ясованої етіології.При тяжких захворюваннях печінкі та нирок треба проводити корекцію дози.Слід запобігати УФ-опроміненню для профілактики фотосенсибілізуючої дії препарату.Для запобігання кристалурії необхідно на період лікування препаратом призначати додаткове вживання рідини.При появі в період лікування діареї, необхідно лікування терміново припинити до з’ясування можливості виникнення псевдомембранозного коліту.

Способ применения и дозы:

Пефлоксацин-Дарниця призначають дорослим та дітям старше 15 років. 1 ампулу 8 % розчину (400 мг препарату) розчиняють у 250 мл 5 % глюкози, вводять внутрішньовенно крапельно протягом 1 год. Перша доза – 800 мг, а потім по 400 мг кожні 12 годин. Максимальна добова доза для дорослих 1200 мг на добу. Тривалість лікування 1-2 тижні. При печінковій недостатності необхідно зменшити добову дозу до 400 мг 1 раз на добу. При помірній нирковій недостатності разову дозу вводять з інтервалом 24 год, при вираженій – кожні 36 год.

Передозировка:

Специфічних симптомів не існує, можливе посилення побічної дії, у такому разі проводять симптоматичну терапію. Специфічного антидоту не існує, можливо проведення перитоніального діалізу.

Побочные действия:

В окремих випадках спостерігаються алергічні реакції, біль у животі, нудота, пронос, порушення сну, головний біль, розвиток судомного синдрому, м'язового тремору, зміни картини крові (лейкопенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія). Можлива фотосенсибілізація шкіри, розвиток тендовагініту, поява артралгій та міалгій.

Лекарственное взаимодействие:

Не слід приймати разом з антацидними засобами з метою запобігання зниженню ефективності препарату. Підвищує концентрацію теофіліну в плазмі крові та ЦНС. При прийомі одночасно з непрямими антикоагулянтами знижує протромбіновий індекс.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 8 оС до 25 оС.Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 мл в ампулі. По 10 ампул в упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: реfloxacin;1-етил-6-фторо-7-(4-метилпіперазин-1-іл)-4-оксо-1,4-дигідрохінолін-3-карбонової кислоти метансульфонат;Форма випускуКонцентрат для приготування розчину для інфузій.АдресаУкраїна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J01MA03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Пефлоцин
Производитель:Дарница, ФФ, ЧАО, г.Киев, Украина
Форма выпуска: По 5 мл в ампулі. По 10 ампул в упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3573/01/01 от 14.09.2005. Приказ № 469 от 14.09.2005
МНН:Pefloxacin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл розчину містить 80 мг пефлоксацину мезилат дигідрату у перерахуванні на 100 % пефлоксацин;допоміжні речовини: бензиловий спирт, кислота аскорбінова, динатрію едетат, натрію метабісулфіт або натрію піросулфіт, натрію гідрокарбонат, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Фторхинолоны.
Код АТХ:J01MA03 - Пефлоксацин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама