Пикамилон инструкция по применению

Пикамилон фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Пикамилон таблетки по 20 мг №30 в бан.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6979/01/01 от 27.08.2007. Приказ № 684 от 27.11.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: N-нікотиноїл-g-аміномасляної кислоти натрієва сіль;1 таблетка містить N-нікотиноїл-g-аміномасляної кислоти натрієвої солі 20 мг і 50 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію гідроксикарбонат (магнію карбонат основний), цукор, кальцію стеарат, тальк.

Основные физико-химические свойства:

таблетки білого кольору або білого зі слабким кремуватим відтінком, пласкоциліндричні, із фаскою. Таблетки 50 мг – з рискою.

Производитель:

Акрихин, ХФК, ОАО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Ноотропні засоби.

Показания к применению:

Цереброваскулярна недостатність, астенія, депресивні розлади у літньому віці. Стани, що супроводжуються тривожністю, страхом, підвищеною дратівливістю, емоційною лабільністю. Астенічні стани, обумовлені різними нервово-психічними захворюваннями. Як складова комплексного лікування – для купірування гострої алкогольної інтоксикації; при хронічному алкоголізмі – для послаблення астенічних, астеноневротичних, постпсихотичних, передрецидивних станів, а також алкогольної енцефалопатії. У складі комплексної терапії – мігрень (профілактика), черепно-мозкова травма, нейроінфекція.Для покращання переносимості фізичних і розумових навантажень (при перевантаженнях та в екстремальних умовах діяльності; для відновлення фізичної працездатності спортсменів, для підвищення стійкості до фізичних та розумових навантажень).Відкритокутова глаукома (для стабілізації зорових функцій). В урологічній практиці (у дітей старше 3 років та у дорослих з розладами сечовиділення) для покращання адаптаційної функції сечового міхура.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату; хронічна ниркова недостатність; періоди вагітності та годування груддю; дитячий вік до 3 років (ефективність та безпека не встановлена).

Особенности применения:

Пікамілон не рекомендується призначати при тяжкому ступені гострого порушення мозкового кровообігу.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не рекомендується застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат іноді може спричинити запаморочення, тому в процесі лікування рекомендовано утримуватися від діяльності, що вимагає підвищеної концентрації уваги.

Дети:

Препарат призначають дітям віком від 3 років.

Способ применения и дозы:

Пікамілон застосовують внутрішньо, незалежно від приймання їжі.При цереброваскулярних захворюваннях препарат призначають по 20 - 50 мг 2 - 3 рази на день, добова доза – 60 - 150 мг. Курс лікування – 1 - 2 місяці, за необхідності, через – 5 - 6 місяців курс лікування можна повторити.Для профілактики нападів мігрені Пікамілон призначають по 50 мг 3 рази на день.При астенічних станах Пікамілон призначають по 40 - 80 мг на добу, в окремих випадках до 200 -300 мг на добу протягом 1 - 1,5 місяця.При депресивних станах у пацієнтів літнього віку Пікамілон призначають 2 - 3 рази на день по 40 -200 мг на добу, оптимальне дозування – 60 - 120 мг на добу протягом 1,5 - 3 місяців.Для відновлення працездатності та при підвищених навантаженнях Пікамілон призначають по 60 -80 мг на добу протягом 1 - 1,5 місяця, для спортсменів – у тій же дозі протягом 2 тижнів тренувального періоду.При алкоголізмі в період абстиненції Пікамілон застосовують по 100 - 150 мг на добу протягом 6 -7 днів. При більш стійких порушеннях поза абстиненцією – у добовій дозі 40 - 60 мг на курс лікування – 4 - 5 тижнів.Для лікування первинної відкритокутової глаукоми – по 50 мг 3 рази на день протягом 1 місяця.При розладах сечовипускання Пікамілон призначають дітям віком від 3 до 10 років по 20 мг 2 - 3 рази на день, дітям від 11 до 15 років – по 50 мг 2 рази на день, дорослим і дітям старше 15 років – по 50 мг 3 рази на день. Курс лікування – 1 місяць.

Передозировка:

Посилення прояву побічних реакцій, що вимагає симптоматичного лікування.

Побочные действия:

Препарат добре переноситься. У поодиноких випадках можливі алергічні реакції (шкірні висипи, свербіж), запаморочення, головний біль, нудота, дратівливість, збудження, неспокій. У такому разі необхідно зменшити дозу або припинити застосування препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Пікамілон скорочує тривалість дії барбітуратів, посилює знеболювальну дію опіатів, зменшує пригнічу вальну дію етанолу на центральну нервову систему.Фармакодинаміка. Ноотропний засіб, розширює судини головного мозку. Проявляє транквілізуючу, психостимулюючу, антиагрегантну та антиоксидантну дію. Покращує функціональний стан мозку шляхом нормалізації метаболізму тканин та впливаючи на мозковий кровообіг (збільшує об’ємну та лінійну швидкість мозкового кровотоку, зменшує опір мозкових судин, пригнічує агрегацію тромбоцитів, покращує мікроциркуляцію).При курсовому застосуванні підвищує фізичну та розумову працездатність, зменшує головний біль, покращує пам’ять, нормалізує сон; сприяє послабленню чи зникненню відчуття тривоги, напруження, страху; покращує стан хворих з руховими розладами та розладами мовлення; зменшує пригнічувальний вплив етанолу на центральну нервову систему. Покращує кровообіг в судинах сітківки та зорового нерва.Фармакокінетика. Абсорбція – швидка і повна. Проникає через гематоенцефалічний бар’єр, тривалий час перебуває в тканинах організму. Біодоступність – 50 - 88 %. Виводиться, в основному, нирками в незміненому вигляді. Період напіввиведення – 0,51 год.

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 таблеток 20 мг або 50 мг у банці із жовтогарячого скла, в картонній коробці;по 10 таблеток 20 мг або 50 мг у контурних чарункових упаковках, по 3 контурні чарункові упаковки в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Російська Федерація, 142450, Московська обл., Ногінський р-н, м. Стара Купавна, вул. Кірова, 29.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Пикамилон
Производитель:Акрихин, ХФК, ОАО, Российская Федерация
Форма выпуска:По 30 таблеток 20 мг або 50 мг у банці із жовтогарячого скла, в картонній коробці;по 10 таблеток 20 мг або 50 мг у контурних чарункових упаковках, по 3 контурні чарункові упаковки в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6979/01/01 от 27.08.2007. Приказ № 684 от 27.11.2008
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: N-нікотиноїл-g-аміномасляної кислоти натрієва сіль;1 таблетка містить N-нікотиноїл-g-аміномасляної кислоти натрієвої солі 20 мг і 50 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію гідроксикарбонат (магнію карбонат основний), цукор, кальцію стеарат, тальк.

Фармакологическая группа:Ноотропні засоби.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Диетологи объяснили, какие сорта сыров следует включать в рацион больным гипертонией
Сыры, которые производят из сыворотки, более нежны...
Пиво может защитить от развития болезни Альцгеймера: ученые
Болезнь Альцгеймера — это прогрессирующее невролог...
Реклама