Пікамілон інструкція по застосуванню

Пікамілон фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Пікамілон таблетки по 20 мг №30 у бан.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6979/01/01 від 27.08.2007. Наказ № 684 від 27.11.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: N-нікотиноїл-g-аміномасляної кислоти натрієва сіль;1 таблетка містить N-нікотиноїл-g-аміномасляної кислоти натрієвої солі 20 мг і 50 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію гідроксикарбонат (магнію карбонат основний), цукор, кальцію стеарат, тальк.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки білого кольору або білого зі слабким кремуватим відтінком, пласкоциліндричні, із фаскою. Таблетки 50 мг – з рискою.

Виробник:

Акрихін, ХФК, ВАТ, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Ноотропні засоби.

Показання до застосування:

Цереброваскулярна недостатність, астенія, депресивні розлади у літньому віці. Стани, що супроводжуються тривожністю, страхом, підвищеною дратівливістю, емоційною лабільністю. Астенічні стани, обумовлені різними нервово-психічними захворюваннями. Як складова комплексного лікування – для купірування гострої алкогольної інтоксикації; при хронічному алкоголізмі – для послаблення астенічних, астеноневротичних, постпсихотичних, передрецидивних станів, а також алкогольної енцефалопатії. У складі комплексної терапії – мігрень (профілактика), черепно-мозкова травма, нейроінфекція.Для покращання переносимості фізичних і розумових навантажень (при перевантаженнях та в екстремальних умовах діяльності; для відновлення фізичної працездатності спортсменів, для підвищення стійкості до фізичних та розумових навантажень).Відкритокутова глаукома (для стабілізації зорових функцій). В урологічній практиці (у дітей старше 3 років та у дорослих з розладами сечовиділення) для покращання адаптаційної функції сечового міхура.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату; хронічна ниркова недостатність; періоди вагітності та годування груддю; дитячий вік до 3 років (ефективність та безпека не встановлена).

Особливості застосування:

Пікамілон не рекомендується призначати при тяжкому ступені гострого порушення мозкового кровообігу.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не рекомендується застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат іноді може спричинити запаморочення, тому в процесі лікування рекомендовано утримуватися від діяльності, що вимагає підвищеної концентрації уваги.

Діти:

Препарат призначають дітям віком від 3 років.

Спосіб застосування та дози:

Пікамілон застосовують внутрішньо, незалежно від приймання їжі.При цереброваскулярних захворюваннях препарат призначають по 20 - 50 мг 2 - 3 рази на день, добова доза – 60 - 150 мг. Курс лікування – 1 - 2 місяці, за необхідності, через – 5 - 6 місяців курс лікування можна повторити.Для профілактики нападів мігрені Пікамілон призначають по 50 мг 3 рази на день.При астенічних станах Пікамілон призначають по 40 - 80 мг на добу, в окремих випадках до 200 -300 мг на добу протягом 1 - 1,5 місяця.При депресивних станах у пацієнтів літнього віку Пікамілон призначають 2 - 3 рази на день по 40 -200 мг на добу, оптимальне дозування – 60 - 120 мг на добу протягом 1,5 - 3 місяців.Для відновлення працездатності та при підвищених навантаженнях Пікамілон призначають по 60 -80 мг на добу протягом 1 - 1,5 місяця, для спортсменів – у тій же дозі протягом 2 тижнів тренувального періоду.При алкоголізмі в період абстиненції Пікамілон застосовують по 100 - 150 мг на добу протягом 6 -7 днів. При більш стійких порушеннях поза абстиненцією – у добовій дозі 40 - 60 мг на курс лікування – 4 - 5 тижнів.Для лікування первинної відкритокутової глаукоми – по 50 мг 3 рази на день протягом 1 місяця.При розладах сечовипускання Пікамілон призначають дітям віком від 3 до 10 років по 20 мг 2 - 3 рази на день, дітям від 11 до 15 років – по 50 мг 2 рази на день, дорослим і дітям старше 15 років – по 50 мг 3 рази на день. Курс лікування – 1 місяць.

Передозування:

Посилення прояву побічних реакцій, що вимагає симптоматичного лікування.

Побічні дії:

Препарат добре переноситься. У поодиноких випадках можливі алергічні реакції (шкірні висипи, свербіж), запаморочення, головний біль, нудота, дратівливість, збудження, неспокій. У такому разі необхідно зменшити дозу або припинити застосування препарату.

Лікарська взаємодія:

Пікамілон скорочує тривалість дії барбітуратів, посилює знеболювальну дію опіатів, зменшує пригнічу вальну дію етанолу на центральну нервову систему.Фармакодинаміка. Ноотропний засіб, розширює судини головного мозку. Проявляє транквілізуючу, психостимулюючу, антиагрегантну та антиоксидантну дію. Покращує функціональний стан мозку шляхом нормалізації метаболізму тканин та впливаючи на мозковий кровообіг (збільшує об’ємну та лінійну швидкість мозкового кровотоку, зменшує опір мозкових судин, пригнічує агрегацію тромбоцитів, покращує мікроциркуляцію).При курсовому застосуванні підвищує фізичну та розумову працездатність, зменшує головний біль, покращує пам’ять, нормалізує сон; сприяє послабленню чи зникненню відчуття тривоги, напруження, страху; покращує стан хворих з руховими розладами та розладами мовлення; зменшує пригнічувальний вплив етанолу на центральну нервову систему. Покращує кровообіг в судинах сітківки та зорового нерва.Фармакокінетика. Абсорбція – швидка і повна. Проникає через гематоенцефалічний бар’єр, тривалий час перебуває в тканинах організму. Біодоступність – 50 - 88 %. Виводиться, в основному, нирками в незміненому вигляді. Період напіввиведення – 0,51 год.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 30 таблеток 20 мг або 50 мг у банці із жовтогарячого скла, в картонній коробці;по 10 таблеток 20 мг або 50 мг у контурних чарункових упаковках, по 3 контурні чарункові упаковки в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, 142450, Московська обл., Ногінський р-н, м. Стара Купавна, вул. Кірова, 29. 
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Пікамілон
Виробник:Акрихін, ХФК, ВАТ, Російська Федерація
Форма випуску: По 30 таблеток 20 мг або 50 мг у банці із жовтогарячого скла, в картонній коробці;по 10 таблеток 20 мг або 50 мг у контурних чарункових упаковках, по 3 контурні чарункові упаковки в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6979/01/01 від 27.08.2007. Наказ № 684 від 27.11.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Mono
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: N-нікотиноїл-g-аміномасляної кислоти натрієва сіль;1 таблетка містить N-нікотиноїл-g-аміномасляної кислоти натрієвої солі 20 мг і 50 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію гідроксикарбонат (магнію карбонат основний), цукор, кальцію стеарат, тальк.

Фармакотерапевтична група:Ноотропні засоби.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
чені назвали сорт шоколаду, який нормалізує артеріальний тиск та допомагає схуднути
Чорний шоколад із вмістом какао понад 70% має бага...
2 хвилини занять спортом допоможуть зміцнити здоров'я серця та судин: дослідження
Відповідно до рекомендацій фахівців Всесвітньої ор...
Реклама