Примакаин Адреналин инструкция по применению

Примакаин Адреналин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Примакаин Адреналин раствор д/ин., 1/100 000 по 1,7 мл в картр. №50
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5962/01/01 от 19.02.2007. Приказ № 78 от 19.02.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 картридж 1/100 000 містить артикаїну 60,277 мг (у формі артикаїну гідрохлориду) та епінефрину (адреналіну) 0,017 мг (у формі адреналіну тартрату) або 1 картридж 1/200 000 містить артикаїну 60,277 мг (у формі артикаїну гідрохлориду) та епінефрину (адреналіну) 0,0085 мг (у формі адреналіну тартрату);допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію метабісульфіт, кислота хлористоводнева, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій. 

Основные физико-химические свойства:

прозорий безбарвний розчин;

Производитель:

Пьерр Роллан, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Мочегонные средства.

Фармакологические свойства:

ФармакодинамікаАртикаїну гідрохлорид є місцевим анестезуючим засобом. Знижує чутливість нервового волокна у ділянці ін'єкції.Додавання адреналіну розведеного у пропорції 1/100 000, 1/200 000 у розчині артикаїну затримує проникнення артикаїну в системну циркуляцію і підтримує концентрацію анестетика в тканині.Примакаїн Адреналін 1/100 000: анестезія починається через 3 хв. після застосування препарату. Тривалість дії анестезії приблизно 75 хвилин. Сприяє значному зменшенню кровотечі протягом хірургічного втручання.Примакаїн Адреналін 1/200 000: анестезія починається через 3 хв. після застосування препарату. Тривалість дії анестезії та анестезії пульпи - приблизно 60 хв.Фармакокінетика. Після ін'єкції в слизову оболонку, пік концентрації артикаїну в крові досягається протягом 30 хв.Період напіввиведення артикаїну гідрохлориду становить приблизно 110 хв.Метаболізм артикаїну гідрохлориду переважно печінковий; від 5 до 10% дози виводиться з сечею у незміненому вигляді.

Показания к применению:

Інфільтраційна та провідникова анестезія в стоматології. 

Противопоказания:

Даний медичний препарат протипоказаний:у разі гіперчутливості до артикаїну гідрохлориду або до одного з компонентів препарату, або в таких ситуаціях:тяжкі порушення передсерцево-шлуночкової провідності без кардіостимулятора;епілепсія, що не контролюється лікуванням;порфірія;пароксизмальна шлуночкова тахікардія, мерехтлива тахіаритмія;дефіцит холін естерази;закритокутова глаукома.Діти віком до 4 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Прийом їжі або рідини перед проведенням анестезії заборонено. Візьміть до уваги можливий ризик омертвіння тканини в місці ін’єкції у пацієнтів, які страждають на артеріальну гіпертензію або діабет.При збереженні нечутливості тканини у місці ін’єкції можливе випадкове ушкодження пацієнтом губ, щік, слизової оболонки, язика, тому порадьте пацієнтам утриматися від жувальних гумок і їжі доти, поки зберігається нечутливість. Прийом їжі можливий тільки після відновлення чутливості.Використання даного препарату не рекомендується дітям до 4 років, тому що даний вид анестезії є невідповідним цьому віку.Уникайте ін'єкцій у запалені і інфіковані ділянки слизової оболонки (знижена ефективність місцевої анестезії). Даний лікарський препарат звичайно не рекомендується використовувати в комплексі із сибутраміном.Спортсменів необхідно поінформувати про те, що даний лікарський препарат містить активні речовини, що можуть спричиняти позитивний результат тестів антидопінгового контролю.Запобіжні заходи при застосуванніЗастосоування даного препарату вимагає обов'язкового і завчасного проведення:пробної ін'єкції об’ємом від 5 до 10% дози для виявлення можливого ризику алергійної реакції;постійний вербальний контакт з пацієнтом.Необхідно ретельне спостереження за пацієнтами, які отримують антикоагулянти.Через наявність у препараті адреналіну запобіжні заходи і спостереження повинні бути посилені у разі:будь-яких відхилень ритму, за винятком брадикардії;коронарної недостатності;значному підвищенні кров'яного артеріального тиску.Можливе виникнення необхідності зниження дози артикаїну у випадку тяжкої печінкової недостатності, у зв’язку з переважно печінковим метаболізмом амідних місцевих анестетиків.Дозу також необхідно зменшити у випадку гіпоксії, гіперкаліємії або метаболічного ацидозу. Одночасне застосування даного анестезуючого засобу з іншими препаратами вимагає уважного контролю клінічного стану пацієнта.ВагітністьЗастосування артикаїну під час вагітності можливе тільки якщо користь від застосування переважає потенційний ризик.Годування груддюЯк і інші місцевих анестезуючі засоби, артикаїн потрапляє в грудне молоко в дуже невеликих кількостях; однак, годування груддю можна продовжувати після проведення анестезії.Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати зі складними механізмамиДаний продукт може вплинути на здатність керувати автомобілем і працювати зі складними механізмами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Примакаїну Адреналін 1/100 000 застосовується при інфільтраційній та провідниковій анестезії в стоматологічній практиці, коли необхідна виражена ішемія; Примакаїну Адреналін 1/200 000 – при інфільтраційній та провідниковій анестезії в стоматологічній практиці. Даний препарат призначений для дорослих і дітей віком від 4 років. Препарат вводиться як засіб для інфільтраційної та провідникової анестезії у вигляді ін’єкції у підслизову оболонку порожнини рота. Об’єм введення препарату не повинен перевищувати 1 мл розчину/хвилину. Максимальна доза артикаїну гідрохлориду для дорослих 7 мг/кг маси тіла (для осіб вагою приблизно 60 кг). Вживання їжі можливо поновити тільки після відновлення чутливості. У разі інфільтраційної анестезії дорослим вводиться 0,85 мл розчину препарату. Кількість, що вводиться, повинна визначатися залежно від процедури.Діти віком від 4 років: максимальна доза артикаїну гідрохлориду для дітей – 5 мг/кг маси тіла (0,13 мл/кг), але не більше 2 мл розчину за одну процедуру.Середня доза в міліграммах артикаїну гідрохлориду, яку можна ввести дитині, може бути розрахована таким чином: вага дитини (у кілограмах) x 1,33.Люди літнього віку: рекомендується вводити половину дози призначеної для дорослих (3,5 мг/кг артикаїну гідрохлориду).

Передозировка:

Токсичні реакції, як наслідок передозування засобами місцевої анестезії, можуть мати місце в двох ситуаціях: або відразу ж, через відносне передозування, причиною якого стала випадкова внутрішньосудинна ін'єкція, або пізніше, як наслідок абсолютного передозування через надмірну кількість анестезуючого засобу.У разі передозування можливі такі клінічні симптоми:центральна нервова система:нервозність, дратівливість, позіхання, тремтіння, головний біль, нудота, дзвін у вухах. При наявності даних попереджуючих симптомів необхідно уважно спостерігати для запобігання можливому погіршенню стану пацієнта.Дихальна система:прискорене дихання, потім різке зниження частоти дихання, що може призвести до зупинки дихання.Серцево-судинна система:посилене серцебиття, брадикардія, артеріальна гіпотензія, що може призвести до колапсу, аритмія (шлуночкова екстрасистолія, шлуночкова фібриляція), порушення провідності (атріовентрикулярна блокада).Подібні симптоми можуть призвести до зупинки серця.Дії у випадку передозуванняПри ознаках передозування розмістіть пацієнта в положенні лежачи, у випадку клонічних судом необхідно застосувати інгаляції кисню та ін’єкцію бензодіазепіну.У процесі лікування може знадобитися інтубація з допоміжною штучною вентиляцією легенів.

Побочные действия:

Можє мати місце короткочасна непритомність.Даний препарат містить метабісульфіт натрію, що може спричиняти або збільшувати реакції гіперчутливості.Не можна виключити розвиток реакції підвищеної чутливості (алергійного або псевдоалергійного характеру). Вони виявляються місцевими реакціями у вигляді набряку, еритеми, свербежу шкіри, а також у виді кон’юнктивіту, риніту, анафілактичного шоку, кропив’янки, ангіоневротичного набряку обличчя, включаючи набряк верхньої і/або нижньої губи, щік, язика з подальшою асфіксією.Часто відзначається головний біль, обумовлений переважно дією епінефрину. Інші побічні ефекти, обумовлені епінефрином (тахікардія, аритмія серця, підвищення АТ) при низьких концентраціях, що становлять 1:200 000 (0,5 мг/100 мл) і 1:100 000 (1 мг/100 мл), відзначаються рідко.

Лекарственное взаимодействие:

Не рекомендуютьсяУ зв'язку з присутністю адреналіну:при одночасному застосуванні з сибутраміном можливий розвиток пароксизмальної гіпертензії з можливими відхиленнями ритму ( інгибування надходження адреналіну або норадреналіну в тканини).Асоціації із запобіжними заходами при застосуванні У зв'язку з присутністю адреналіну:при одночасному застосуванні з галоїдованими анестезуючими засобами, що випаровуються:серйозні порушення шлуночкового ритму (збільшення серцевої реактивності).Обмежте дозу, наприклад: менше 0,1 мг адреналіну протягом 10 хв. або 0,3 мг на годину для дорослої людини.При одночасному застосуванні з імізиновими антидепресантами:пароксизмальна гіпертензія з можливими відхиленнями ритму ( інгибування надходження адреналіну або норадреналіну в тканини).Обмежте дозу, наприклад: менше 0,1 мг адреналіну протягом 10 хв. або 0,3 мг на годину для дорослої людини.Кореляції, які необхідно враховувати При одночасному застосуванні з гуанетидиномпідвищення тиску крові.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі до 25°С. Термін придатності – 2 роки.Зберігати в оригінальній упаковці з метою запобігання проникненню сонячного світла. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на катриджі.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

Скляний картридж, що містить 1,7 мл розчину. По 50 катриджів у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин для ін’єкцій. АдресаЗон Індустрієль дю Фар, ВР 216, пр. Густава Ейфеля 17, 33708 Мерін’як, Франція/(ZI DU RHARE, BP 216, 17 avenue Gustave Eiffel, 33708 MERIGNAC, France)
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N01BB58:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Примакаин Адреналин
Производитель:Пьерр Роллан, Франция
Форма выпуска: Скляний картридж, що містить 1,7 мл розчину. По 50 катриджів у коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5962/01/01 от 19.02.2007. Приказ № 78 от 19.02.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 картридж 1/100 000 містить артикаїну 60,277 мг (у формі артикаїну гідрохлориду) та епінефрину (адреналіну) 0,017 мг (у формі адреналіну тартрату) або 1 картридж 1/200 000 містить артикаїну 60,277 мг (у формі артикаїну гідрохлориду) та епінефрину (адреналіну) 0,0085 мг (у формі адреналіну тартрату);допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію метабісульфіт, кислота хлористоводнева, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій. 

Фармакологическая группа:Мочегонные средства.
Код АТХ:N01BB58 - Артикаин, комбинации
Реклама
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Как нервные клетки реагируют на тепло
Знание того, как клетки обнаруживают температуру и...
Реклама
Противовирусные препараты при ОРВИ
Респираторно-синцитиальный вирус (РСВ)Вирус парагр...
Лекарства от ОРВИ
Лекарства при легких респираторных вирусных инфекц...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама