Про-Симбиофлор (Combined drugs) инструкция по применению

Про-Симбиофлор фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Про-Симбиофлор капли ор., сусп. по 50 мл во флак.-кап. №1
Фарм. группа:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: СимбиоФарм ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Иммуностимуляторы.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 мл суспензії містить: Escherichia coli бактерії (стерильний аутолізат) 1,5-4,5 х 107 бактерій, Enterococcus faecalis бактерії (стерильний аутолізат) 1,5-4,5 х 107 бактерій; допоміжні речовини: лактоза моногідрат, натрію карбонат декагідрат, натрію хлорид, магнію сульфат гептагідрат, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, живильне середовище (пептон казеїновий, дріжджів екстракт, натрію хлорид, глюкоза моногідрат) і вода очищена.1 мл препарату містить 14 крапель.

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

СимбиоФарм ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Иммуностимуляторы.

Показания к применению:

Корекція дисбіотичних порушень при різних захворюваннях.

Противопоказания:

Невідомі.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Про-Симбіофлор не містить стабілізаторів, тому при порушенні умов зберігання легко контамінується. Такої контамінації слід уникати шляхом короткотривалого відкривання флакона, під час використання препарат обережно накапувати з флакона, щоб краплі капали одна за одною. Не торкатися крапельниці. З метою полегшення звільнення крапель на початку та в кінці застосування необхідно постукувати по флакону та тримати його під кутом. Швидкість капання можна регулювати шляхом зміни кута, під яким тримається флакон.Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати препарат.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Тератогенний ефект препарату невідомий. Під час вагітності або годування груддю рекомендується застосовувати тільки після оцінки лікарем співвідношення користі/ризику.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Невідома.

Дети:

Препарат рекомендований для застосування дітям від народження.

Способ применения и дозы:

Дорослим: на початку лікування приймати по 5 крапель 3 рази на добу протягом 2 тижнів, поступово збільшуючи по 2 краплі кожні два дні до 20 крапель, 3 рази на добу. Максимальна добова доза – 60 крапель.Дітям: новонародженим і у віці до 3 років на початку лікування приймати по 2 краплі 2 рази на добу, протягом тижня збільшуючи до 6 крапель 2 рази на добу; від 3 до 6 років на початку лікування приймати по 3 краплі 2 рази на добу, протягом тижня збільшуючи до 7 крапель 2 рази на добу; від 6 років на початку лікування приймати по 4 краплі 2 рази на добу, протягом тижня збільшуючи до 10 крапель 2 рази на добу.Перед застосуванням препарат 5 разів вертикально збовтати, у результаті чого він набуває каламутнуватого вигляду. Разову дозу розчинити у 30 мл води та приймати з їжею.Курс лікування − 4-6 тижнів. При необхідності після консультації лікаря термін лікування можна продовжити.

Передозировка:

Не відзначалось.

Побочные действия:

Іноді на початку лікування виникають ознаки метеоризму, біль у верхній частині кишечнику, послаблення випорожнення. У таких випадках рекомендується повільніше збільшувати кількість крапель або зменшити разову дозу вдвічі до зникнення вищезгаданих симптомів.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Срок годности:

2 роки; після розкриття флакона – 3 тижні.

Условия хранения:

Флакон до першого розкриття зберігати при температурі від +2 0С до +30 0С.Після кожного використання флакон одразу щільно закривати і зберігати в холодильнику, не допускаючи заморожування. Після розкриття флакона препарат придатний для використання протягом 3 тижнів. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Картонна коробка містить флакон-крапельницю з 50 мл препарату.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительные данные

Дозировка:
Про-Симбиофлор капли ор., сусп. по 50 мл во флак.-кап. №1
Регистрация:
№ UA/3035/01/01 от 01.09.2010. Приказ № 751 от 01.09.2010
МНН:
Фарм. группа:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.