Ревалгин инструкция по применению

Ревалгин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ревалгин раствор д/ин. по 2 мл в амп. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1681/01/01 от 03.11.2009. Приказ № 799 от 03.11.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 мл розчину містить метамізолу натрію 500 мг, пітофенону гідрохлориду 2 мг, фенпіверинію броміду 0,02 мг;допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е 223), динатрію едетат, калію дигідрофосфат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозорий розчин від безбарвного до блідо-жовтого кольору. 

Производитель:

Шрея Лайф Саенсиз Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат містить три активні компоненти. Завдяки комбінації спазмолітичного (пітофенону гідрохлорид і фенпіверинію бромід) та аналгетичного (натрію метамізол) компонентів препарат застосовують, коли необхідно отримати швидкий та довготривалий спазмолітичний ефект. Аналгетична дія метамізолу натрію пов'язана з центральним і периферичним механізмами. Метамізол натрію пригнічує циклооксигеназний шлях метаболізму арахідонової кислоти, а також перешкоджає вивільненню простагландинів, які підвищують чутливість організму до больових подразників. Пітофенон, подібно до папаверину, виявляє пряму міотропну дію на гладкі м'язи та викликає їх розслаблення. Фенпіверин за рахунок холіноблокуючої дії проявляє додатковий розслаблюючий вплив на гладкі м’язи.Фармакокінетика. Не вивчена.

Показания к применению:

Больовий синдром при спазмах гладкої мускулатури внутрішніх органів: ниркова коліка, спазми сечового міхура та сечовивідних шляхів, печінкова коліка, спазми шлунка і кишечнику, при спастичній дисменореї, дискінезії жовчних шляхів; для короткочасного купірування болю при артралгії, невралгії, ішіалгії;як допоміжний засіб для зменшення болю після хірургічних втручань та діагностичних процедур; для короткочасного симптоматичного лікування головного болю, мігренозного болю, міалгії.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до похідних піразолону та до інших компонентів препарату. Тяжкі порушення функції печінки або нирок, гостра печінкова порфірія, підозра на хірургічну патологію, уроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, тахіаритмія, закритокутова форма глаукоми, гіпертрофія передміхурової залози з тенденцією до затримки сечі, шлунково-кишкова непрохідність, атонія жовчного або сечового міхура, порушення з боку системи кровотворення (агранулоцитоз, лейкопенія), колаптоїдні стани. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 15 років.

Особенности применения:

Ревалгін застосовується з великою обережністю через ризик виникнення проявів підвищеної чутливості, властивий особам з харчовою, медикаментозною (особливо на інші засоби групи аналгетиків і антипіретиків, нестероїдних протизапальних препаратів) алергією або з іншими атопічними захворюваннями (сінний нежить, бронхіальна астма).У ході лікування необхідний динамічний контроль гематологічних показників.Для пацієнтів з перенесеними в минулому гематологічними захворюваннями необхідно проводити сувору оцінку співвідношення користь/ризик, а також контролювати картину крові у ході лікування препаратом.При захворюваннях нирок і печінки слід індивідуалізувати режим дозування через можливі побічні впливи метамізолу на нирки і подовження періоду напіввиведення метаболітів метамізолу при порушеннях у функції гепатоцитів.З обережністю застосовують при лікуванні пацієнтів з артеріальним тиском нижче 100 мм рт. ст.При застосуванні ін'єкційної форми не слід змішувати Ревалгін з іншими препаратами в одному шприці.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовують у період вагітності.Оскільки метаболіти метамізолу екскретуються з молоком матері, Ревалгін не призначають під час годування груддю. Якщо неможливо уникнути його застосування, слід припинити годування груддю не період 48 годин з моменту введення препарату.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Через можливість виникнення побічних реакції з боку центральної нервової системи слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами, що впливають на швидкість реакцій.

Дети:

Не застосовують дітям віком до 15 років.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти віком старше 15 років. При гострих коліках разова доза Ревалгіну становить 2 мл внутрішньовенно або внутрішньом’язово. При внутрішньом’язовому введенні дія Ревалгіну розпочинається через 20 - 30 хв. Внутрішньовенне введення слід проводити повільно (1 мл протягом 1 хвилини) хворому в лежачому положенні під контролем артеріального тиску, частоти серцевих скорочень і дихання. Розчин для ін’єкцій повинен мати температуру тіла. Максимальна добова доза – 2 мл. Тривалість подібного застосування не має перевищувати 2 - 3 доби. Доза та тривалість лікування визначається лікарем залежно від вираженості клінічної симптоматики і етіопатогенезу захворювання.

Передозировка:

Симптоми: блювання, відчуття сухості у роті, зменшення потовиділення, порушення акомодації, артеріальна гіпотензія (особливо при швидкому введенні препарату внутрішньовенно), сонливість, сплутаність свідомості, порушення функції печінки, нирок, судоми. Лікування: промивання шлунка, активоване вугілля, сольове проносне. Гемодіаліз або перитонеальний діаліз, форсований діурез. За показаннями – серцево-судинні засоби. Терапія симптоматична. 

Побочные действия:

Алергічні реакції: кропив’янка (у тому числі на кон’юнктиві і слизових оболонках носоглотки), ангіоневротичний набряк; у поодиноких випадках – злоякісна ексудативна еритема (синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), бронхоспазм, анафілактичний шок. З боку травного тракту: відчуття печіння в епігастральній ділянці, сухість у роті, запор, загострення гастриту та виразкової хвороби шлунка. З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, порушення зору.З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску.З боку сечовидільної системи: порушення функції нирок, олігурія, анурія, протеїнурія, забарвлення сечі у червоний колір, інтерстиціальний нефрит.З боку системи крові: анемія, гранулоцитопенія, агранулоцитоз (може проявитися такими симптомами: немотивоване підвищення температури тіла, озноб, біль у горлі, стоматит, розвиток вагініту або проктиту).Інші: сухість у роті, зниження потовиділення, парез акомодації, тахікардія, утруднене сечовипускання.Місцеві реакції: при внутрішньовенному введенні можливі інфільтрати у місці введення.

Лекарственное взаимодействие:

При застосуванні препарату слід уникати вживання алкоголю, оскільки існує ймовірність взаємного потенціювання дії. Поєднане застосування Ревалгіну з іншими ненаркотичними аналгетиками може призвести до взаємного посилення токсичних ефектів.Трициклічні антидепресанти, протизаплідні засоби для внутрішнього застосування, алопуринол порушують метаболізм метамізолу в печінці та підвищують його токсичність. Барбітурати, фенілбутазон та інші індуктори мікросомальних ферментів печінки ослаблюють дію метамізолу. Седативні засоби та транквілізатори посилюють знеболювальну дію Ревалгіну.При одночасному призначенні Ревалгіну з препаратами хініну можливе підсилення антихолінергічного ефекту.Ревалгін зменшує концентрацію циклоспорину в плазмі крові. У разі необхідності поєднаного застосування вищезгаданих та інших лікарських засобів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Ампули по 2 мл у чарунковій упаковці, що містить 5 ампул; по 1 упаковці в картонній коробці; ампули по 5 мл у чарунковій упаковці, що містить 5 ампул; по 1 або 5 упаковок у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьПрепарат не слід змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами.МісцезнаходженняШрея Хаус, 301/А, Перейра Хіл Роуд. Андері (Іст.) Мумбаї – 400099, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N02BB52:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ревалгин
Производитель:Шрея Лайф Саенсиз Пвт. Лтд., Индия
Форма выпуска: Ампули по 2 мл у чарунковій упаковці, що містить 5 ампул; по 1 упаковці в картонній коробці; ампули по 5 мл у чарунковій упаковці, що містить 5 ампул; по 1 або 5 упаковок у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/1681/01/01 от 03.11.2009. Приказ № 799 от 03.11.2009
МНН:Metamizole sodium, combinations excl. psycholeptic
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 мл розчину містить метамізолу натрію 500 мг, пітофенону гідрохлориду 2 мг, фенпіверинію броміду 0,02 мг;допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е 223), динатрію едетат, калію дигідрофосфат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Анальгетики и антипиретики.
Код АТХ:N02BB52 - Метамизол натрий, комбинации без психолептиков
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама