Ревмагерб инструкция по применению

Ревмагерб фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ревмагерб таблетки, п/о, №30 (15х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1768/01/01 от 13.10.2009. Приказ № 738 от 13.10.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 100 мг екстракту густого складного (2-4:1), що складається з: кореня гарпагофітуму (Harpagophyti radice), трави ехінацеї пурпурової (Echinaceae purpureae herba), квіток лабазника (Filipendulae ulmariae flore), що містить 0,4 мг гарпагозиду, 1,9 мг поліфенольних сполук, 0,35 мг флавоноїдів;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, суміш лактози моногідрату, повідону і кросповідону (Ludipress), повідон, міватекс, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (E 171), індиготин (Е 132), кошеніль червона А (Е 124).

Производитель:

Гербаполь АО, Познанский Завод Лекарственных Трав, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Различные препараты, которые оказывают противовоспалительное действие.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

У складі комплексної терапії дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, рослин родини складноцвітних, підвищена чутливість до саліцилатів, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, системні захворювання сполучної тканини, онкологічні захворювання, ревматизм, розсіяний склероз та інші аутоімунні захворювання, СНІД, туберкульоз, лейкемія. Вагітність та період годування груддю, дитячий вік до 12 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З обережністю приймати у випадку схильності до алергії, особливо до рослин родини складноцвітних. Не слід приймати лікарський засіб у випадку підвищеної чутливості до саліцилатів або до будь-якого з компонентів препарату. У випадку жовчокам'яної хвороби приймати тільки після консультації з лікарем.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

У зв'язку з відсутністю даних щодо безпеки застосування не можна приймати препарат вагітним жінкам і жінкам у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Не проведено досліджень щодо застосування препарату дітям віком до 12 років, тому пацієнтам цієї вікової категорії його не призначають.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 3 рази на добу після прийому їжі. Тривалість курсу лікування – не більш 10 діб. Кількість необхідних курсів визначає лікар індивідуально, залежно від активності запального процесу.

Передозировка:

Інформація щодо передозування препарату відсутня, тому специфічних антидотів не існує.У разі передозування необхідні загальні заходи, спрямовані на видалення препарату з організму (промивання шлунка, прийом сорбентів – активованого вугілля), а також нагляд за загальним станом пацієнта та симптоматична терапія у разі необхідності.

Побочные действия:

При застосуванні препарату можуть з'являтися легкі шлунково-кишкові розлади.У хворих на алергію при застосуванні цього препарату, однією з діючих речовин якого є ехінацея, іноді існує ризик розвитку реакції гіперчутливості (висипання, кропив'янка, синдром Стівенса-Джонсона, набряк Квінке, бронхіальний спазм з обтурацією, астма та анафілактичний шок). З боку серцево-судиної системи можливі запаморочення, артеріальна гіпотензія; з боку нервової системи – збудження, порушення сну, які минають після припинення застосування лікарського засобу. Виявлений зв'язок між застосуванням препаратів ехінацеї та захворюваннями аутоімунного генезу, такими як дисемінований енцефаліт, вузлувата еритема, імунотромбоцитопенія, синдром Еванса, синдром Шегрена з порушеннями функції ниркових збираючих трубочок. При тривалому застосуванні препарату (понад 8 тижнів) може розвиватись лейкопенія. Частота появи вищевказаних порушень невідома.

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлена.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.Упаковка. 15 таблеток у блістері з фольги PVC/AL, по 2 блістери у картонній коробці.

Форма выпуска / упаковка:

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняНеобхідна обережність при застосуванні препарату у разі наявності в анамнезі пацієнта жовчокам'яної хвороби (холелітіазу), а також сенсибілізації до рослин родини складноцвітних.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A01AB11:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ревмагерб
Производитель:Гербаполь АО, Познанский Завод Лекарственных Трав, Польша
Форма выпуска:
Регистрационное удостоверение:№ UA/1768/01/01 от 13.10.2009. Приказ № 738 от 13.10.2009
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 100 мг екстракту густого складного (2-4:1), що складається з: кореня гарпагофітуму (Harpagophyti radice), трави ехінацеї пурпурової (Echinaceae purpureae herba), квіток лабазника (Filipendulae ulmariae flore), що містить 0,4 мг гарпагозиду, 1,9 мг поліфенольних сполук, 0,35 мг флавоноїдів;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, суміш лактози моногідрату, повідону і кросповідону (Ludipress), повідон, міватекс, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (E 171), індиготин (Е 132), кошеніль червона А (Е 124).

Фармакологическая группа:Различные препараты, которые оказывают противовоспалительное действие.
Код АТХ:A01AB11 - Различные препараты
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама