Ревмалин инструкция по применению

Ревмалин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ревмалин гель д/наруж. прим. по 25 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5340/01/01 от 03.11.2006. Приказ № 726 от 03.11.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

100 г гелю містить диклофенаку натрію 1г, ментолу 0,25 г;допоміжні речовини: карбомер 940, ментол, триетаноламін, етанол, метил-4-гідроксибензоат, n-пропіл-4-гідроксибензоат, очищена вода.

Основные физико-химические свойства:

м’яка, гомогенна, майже прозора, безбарвна маса з характерним запахом ментолу;

Производитель:

Озон Лаб., Румыния/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Диклофенак натрію, похідний від бензолоцтової кислоти, нестероїдний протизапальний препарат з високою ефективністю при системному застосуванні. Фармакологічна активність диклофенаку пов’язана з пригніченням синтезу простагландинів, залучених до розвитку запалення, болю та гарячки шляхом пригнічення синтезу циклооксигенази. При місцевому застосуванні виявляє протизапальну, знеболюючу та протинабрякову дію. Препарат усуває біль та запалення в суглобах, зменшує ранкову скутість та припухлість суглобів, завдяки чому збільшується об’єм рухів у них. Фармакокінетика. Препарат повільно всмоктується, проникаючи до підшкірної жирової клітковини, м’язової тканини, суглобової капсули та синовіальної рідини. Біодоступність - 6%; зв’язування з білками- 99,7%. Екскреція - нирками.

Показания к применению:

Ревматоїдний артрит, остеоартрит, ревматичні ураження м’яких тканин (тендовагініт, бурсит); остеохондроз хребта, радикуліт; міалгія, невралгія; травми (ушкодження або розтягнення сухожиль, зв’язок, м’язів); післяопераційні та посттравматичні набряки м’яких тканин, біль у м’язах та суглобах, спричинений фізичними навантаженнями.

Противопоказания:

відома гіперчутливість до диклофенаку натрію, інших нестероїдних протизапальних засобів або до будь-якої з допоміжних речовин препарату;ексудативні дерматози, висип, екземи, виразки, опіки та інфіковані ураження шкіри або інші ушкодження шкіри;ІІІ триместр вагітності;період годування груддю;дитячий вік до 6 років.

Особенности применения:

Не можна наносити Ревмалін гель на губи, ніздрі, ділянки навколо очей, статевих органів та анального отвору, а також на ушкоджену або подразнену шкіру. У випадку потрапляння гелю на вищеперелічені ділянки негайно змити препарат великою кількістю чистої води.Слід уникати контакту гелю з очима та потрапляння його в дихальні шляхи. При потраплянні препарату на слизову оболонку ока, його слід промити чистою теплою водою.У разі випадкового проковтування препарату слід звернутися до лікаря або до найближчого пункту невідкладної допомоги.Після застосування препарату завжди слід мити руки, якщо тільки вони не є об’єктом лікування.У випадку появи висипу застосування гелю слід припинити.Слід з обережністю застосовувати препарат для лікування пацієнтів з виразковою хворобою шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі, з порушеннями функції печінки або нирок, з порушеннями кровотворення, з бронхіальною астмою, ринітом, алергічними реакціями.Застосування цього препарату досліджувалося лише у дорослих пацієнтів, специфічної інформації про безпеку застосування для лікування дітей немає, тому препарат слід застосовувати лише дорослим. Вагітність і годування груддюПри застосуванні гелю людиною повідомлень про тератогенні ефекти не було. Необхідні додаткові епідеміологічні дослідження для підтвердження відсутності ризику застосування препарату під час вагітності. Таким чином, під час перших двох триместрів вагітності препарат можна застосовувати лише у випадку безсумнівної необхідності. Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмамиПрепарат не впливає на здатність керувати автомобілем та механізмами.

Способ применения и дозы:

Тільки для зовнішнього застосування. Рекомендується наносити Ревмалін гель 2 - 4 рази на день на шкіру по 2-4 г та обережно втирати. Термін лікування визначається лікарем та залежить від тяжкості та перебігу захворювання. Після кожного застосування необхідно ретельно вимити руки.

Передозировка:

При місцевому застосуванні препарату передозування не описане.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції, такі як свербіж або почервоніння шкіри. Інколи можуть траплятися напади астми, особливо у пацієнтів з бронхіальною астмою в анамнезі та підвищеною чутливістю до нестероїдних протизапальних засобів. Дуже рідко повідомлялося про псевдоанафілактичні реакції.При тривалому застосуванні Ревмалін гелю (або на великих ділянках шкіри) можливі системні побічні ефекти внаслідок резорбтивної дії з боку шлунково-кишкового тракту: біль в епігастральній ділянці, нудота, втрата апетиту; з боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість; з боку системи дихання: бронхоспазм, системні анфілактичні реакції, включаючи шок.

Лекарственное взаимодействие:

Системне всмоктування препарату низьке, тому, якщо препарат застосовується згідно з рекомендаціями, ризик взаємодій незначний.

Срок годности:

Зберігати при температурі до 25°С в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 25 г або 45 г у тубі, по 1 тубі у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуГель для зовнішнього застосування.Адреса35 Моара де Фок стріт, 700520 Іасі, Румунія
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M01AB05:

Реклама
Как нервные клетки реагируют на тепло
Знание того, как клетки обнаруживают температуру и...
Фаршированный перец при панкреатите
Роль фаршированного перца в сбалансированном питан...
Реклама
Лекарства от ОРВИ
Лекарства при легких ОРВИЛекарственные препараты п...
ОРВИ у детей
Распространенность респираторных вирусовПричины ча...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама