Ревмалін інструкція по застосуванню

Ревмалін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ревмалін гель д/зовн. заст. по 25 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5340/01/01 від 03.11.2006. Наказ № 726 від 03.11.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

100 г гелю містить диклофенаку натрію 1г, ментолу 0,25 г;допоміжні речовини: карбомер 940, ментол, триетаноламін, етанол, метил-4-гідроксибензоат, n-пропіл-4-гідроксибензоат, очищена вода.

Основні фізико-хімічні властивості:

м’яка, гомогенна, майже прозора, безбарвна маса з характерним запахом ментолу;

Виробник:

Озон Лаб., Румунія/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Диклофенак натрію, похідний від бензолоцтової кислоти, нестероїдний протизапальний препарат з високою ефективністю при системному застосуванні. Фармакологічна активність диклофенаку пов’язана з пригніченням синтезу простагландинів, залучених до розвитку запалення, болю та гарячки шляхом пригнічення синтезу циклооксигенази. При місцевому застосуванні виявляє протизапальну, знеболюючу та протинабрякову дію. Препарат усуває біль та запалення в суглобах, зменшує ранкову скутість та припухлість суглобів, завдяки чому збільшується об’єм рухів у них. Фармакокінетика. Препарат повільно всмоктується, проникаючи до підшкірної жирової клітковини, м’язової тканини, суглобової капсули та синовіальної рідини. Біодоступність - 6%; зв’язування з білками- 99,7%. Екскреція - нирками.

Показання до застосування:

Ревматоїдний артрит, остеоартрит, ревматичні ураження м’яких тканин (тендовагініт, бурсит); остеохондроз хребта, радикуліт; міалгія, невралгія; травми (ушкодження або розтягнення сухожиль, зв’язок, м’язів); післяопераційні та посттравматичні набряки м’яких тканин, біль у м’язах та суглобах, спричинений фізичними навантаженнями.

Протипоказання:

відома гіперчутливість до диклофенаку натрію, інших нестероїдних протизапальних засобів або до будь-якої з допоміжних речовин препарату;ексудативні дерматози, висип, екземи, виразки, опіки та інфіковані ураження шкіри або інші ушкодження шкіри;ІІІ триместр вагітності;період годування груддю;дитячий вік до 6 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не можна наносити Ревмалін гель на губи, ніздрі, ділянки навколо очей, статевих органів та анального отвору, а також на ушкоджену або подразнену шкіру. У випадку потрапляння гелю на вищеперелічені ділянки негайно змити препарат великою кількістю чистої води.Слід уникати контакту гелю з очима та потрапляння його в дихальні шляхи. При потраплянні препарату на слизову оболонку ока, його слід промити чистою теплою водою.У разі випадкового проковтування препарату слід звернутися до лікаря або до найближчого пункту невідкладної допомоги.Після застосування препарату завжди слід мити руки, якщо тільки вони не є об’єктом лікування.У випадку появи висипу застосування гелю слід припинити.Слід з обережністю застосовувати препарат для лікування пацієнтів з виразковою хворобою шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі, з порушеннями функції печінки або нирок, з порушеннями кровотворення, з бронхіальною астмою, ринітом, алергічними реакціями.Застосування цього препарату досліджувалося лише у дорослих пацієнтів, специфічної інформації про безпеку застосування для лікування дітей немає, тому препарат слід застосовувати лише дорослим. Вагітність і годування груддюПри застосуванні гелю людиною повідомлень про тератогенні ефекти не було. Необхідні додаткові епідеміологічні дослідження для підтвердження відсутності ризику застосування препарату під час вагітності. Таким чином, під час перших двох триместрів вагітності препарат можна застосовувати лише у випадку безсумнівної необхідності. Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмамиПрепарат не впливає на здатність керувати автомобілем та механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Тільки для зовнішнього застосування. Рекомендується наносити Ревмалін гель 2 - 4 рази на день на шкіру по 2-4 г та обережно втирати. Термін лікування визначається лікарем та залежить від тяжкості та перебігу захворювання. Після кожного застосування необхідно ретельно вимити руки.

Передозування:

При місцевому застосуванні препарату передозування не описане.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції, такі як свербіж або почервоніння шкіри. Інколи можуть траплятися напади астми, особливо у пацієнтів з бронхіальною астмою в анамнезі та підвищеною чутливістю до нестероїдних протизапальних засобів. Дуже рідко повідомлялося про псевдоанафілактичні реакції.При тривалому застосуванні Ревмалін гелю (або на великих ділянках шкіри) можливі системні побічні ефекти внаслідок резорбтивної дії з боку шлунково-кишкового тракту: біль в епігастральній ділянці, нудота, втрата апетиту; з боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість; з боку системи дихання: бронхоспазм, системні анфілактичні реакції, включаючи шок.

Лікарська взаємодія:

Системне всмоктування препарату низьке, тому, якщо препарат застосовується згідно з рекомендаціями, ризик взаємодій незначний.

Термін придатності:

Зберігати при температурі до 25°С в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 25 г або 45 г у тубі, по 1 тубі у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуГель для зовнішнього застосування.Адреса35 Моара де Фок стріт, 700520 Іасі, Румунія
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ M01AB05:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ревмалін
Виробник:Озон Лаб., Румунія/Великобританія
Форма випуску: По 25 г або 45 г у тубі, по 1 тубі у коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5340/01/01 від 03.11.2006. Наказ № 726 від 03.11.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

100 г гелю містить диклофенаку натрію 1г, ментолу 0,25 г;допоміжні речовини: карбомер 940, ментол, триетаноламін, етанол, метил-4-гідроксибензоат, n-пропіл-4-гідроксибензоат, очищена вода.

Фармакотерапевтична група:Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.
Код АТС:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама