Рингера Лактатный инструкция по применению

Рингера Лактатный фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Рингера Лактатный раствор д/инф. по 200 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12301/01/01 от 13.09.2012. Приказ № 715 от 13.09.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид гексагідрат, натрію лактат;100 мл розчину містять натрію хлориду 600 мг, калію хлориду 40 мг, кальцію хлориду гексагідрату 40 мг, натрію лактату 320 мг; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора безбарвна рідина; теоретична осмолярність - 279,5 мОсмоль/л.

Производитель:

Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Кровозамінники та перфузійні розчини. Розчини, що застосовуються для корекції порушень. Електроліти.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Розчин Рінгера лактатний – сольовий розчин зі збалансованим вмістом електролітів. Поповнює дефіцит об’єму циркулюючої крові. Лактат, який входить до складу препарату, внаслідок метаболічних процесів перетворюється на аніони бікарбонату, що слабко змінює реакцію крові у лужний бік. Розчин має також дезінтоксикаційний ефект внаслідок зниження концентрації токсичних продуктів у крові та активації діурезу. Розчин близький до ізотонічного.Фармакокінетика. Препарат приблизно через півгодини проникає у тканини. Компоненти препарату виводяться із сечею.

Показания к применению:

Корекція порушень водно-електролітного балансу при дегідратації внаслідок втрати рідини при діареї, при недостатньому надходженні рідини в організм, жовчних і кишкових свищах, а також для відновлення водно-електролітного балансу при підготовці хворих до оперативного втручання та у післяопераційний період; метаболічний ацидоз.

Противопоказания:

Гіперволемія, гіпернатріємія, гіперкаліємія, гіперхлоремія, алкалоз, лактоацидоз, тяжка артеріальна гіпертензія, декомпенсована серцева недостатність, олігурія, анурія, печінкова недостатність (через зменшення утворення гідрокарбонату із лактату), набряк легень, набряк мозку, гіперчутливість до компонентів лікарського засобу.

Особенности применения:

Під час проведення інфузійної терапії Розчином Рінгера лактатним необхідно визначати лабораторні показники і давати клінічну оцінку стану пацієнта шляхом моніторування концентрації електролітів, водно-електролітного балансу, рН та рСО2, лактату (при проведенні масивних інфузій).У зв’язку із вмістом іонів натрію Розчин Рінгера лактатний слід застосовувати з обережністю пацієнтам з артеріальною гіпертензією, нирковою та серцево-судинною недостатністю, пацієнтам літнього віку, а також пацієнтам із клінічними станами, що супроводжуються затримкою натрію та набряками, пацієнтам з гіпоксією та печінковою недостатністю. Розчин Рінгера лактатний, що містить натрій, слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які отримують кортикостероїди або кортикотропін. Через вміст калію Розчин Рінгера лактатний потрібно з обережністю застосовувати пацієнтам із захворюваннями серця, гіперкаліємією, тяжкою нирковою недостатністю та клінічними станами, що супроводжуються затримкою калію в організмі.Призначення препаратів калію та кальцію при застосуванні Розчину Рінгена лактатного потрібно проводити під контролем ЕКГ, особливо пацієнтам, які отримують серцеві глікозиди.У пацієнтів зі зниженою видільною функцією нирок призначення Розчину Рінгера лактатного може призвести до затримки натрію чи калію в організмі. Розчин Рінгера лактатний не застосовується як розчинник для препаратів крові.Розчин Рінгера лактатний призначений для внутрішньовенного застосування з використанням стерильного оснащення. Лікар також повинен враховувати можливість розвитку побічних реакцій на препарати, що застосовуються одночасно з Розчином Рінгера лактатним.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Досліджень щодо застосування Розчину Рінгера лактатного вагітним не проводили. Немає даних про потрапляння препарату у грудне молоко, однак слід з обережністю призначати препарат під час лактації.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Даних немає через застосування препарату винятково в умовах стаціонару.

Дети:

У педіатрії не застосовують, оскільки не проводили клінічних випробувань.

Способ применения и дозы:

Вводять внутрішньовенно краплинно. Дозу призначає лікар залежно від стану хворого. Термін лікування залежить від стану хворого.

Передозировка:

Передозування або надто швидке введення розчину може призвести до порушення водно-електролітного балансу, явищ алкалозу, серцево-легеневої декомпенсації. У такому випадку введення препарату негайно припиняють. Проводять симптоматичну терапію.

Побочные действия:

Порушення електролітного балансу:зміна рівня електролітів (калію, кальцію, натрію, хлору) у сироватці крові;метаболічний алкалоз.Загальні реакції організму:гіперволемія;алергічні чи анафілактоїдні реакції (гіпертермія, свербіж, кашель, чхання, утруднення дихання, локалізована чи генералізована кропив’янка, ангіоневротичний набряк).У разі виникнення побічних реакцій введення розчину слід припинити, оцінити стан пацієнта і надати відповідну допомогу.

Лекарственное взаимодействие:

При застосуванні калійзберігаючих діуретиків, інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) та препаратів калію посилюється ризик розвитку гіперкаліємії. При одночасному застосуванні Розчину Рінгера лактатного та серцевих глікозидів посилюється токсичний ефект останніх за рахунок наявності в розчині іонів Са++.Препарат несумісний з цефамандолом, амфотерицином, спиртом етиловим, тіопенталом, амінокапроновою кислотою, метарамінолом, ампіциліном, вібраміцином та моноцикліном.Не рекомендується застосовувати Розчин Рінгера лактатний як засіб для розведення антибіотиків, що вводяться шляхом інфузії, а також для розведення протизапальних препаратів.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Форма выпуска / упаковка:

По 200 мл, 400 мл у флаконі.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьПрепарат не можна змішувати з фосфат- та карбонатвмісними розчинами.МісцезнаходженняУкраїна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Тайожна, 1-1.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ B05BB01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Рингера Лактатный
Производитель:Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина
Форма выпуска:По 200 мл, 400 мл у флаконі.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12301/01/01 от 13.09.2012. Приказ № 715 от 13.09.2012
МНН:Electrolytes in combination with other drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид гексагідрат, натрію лактат;100 мл розчину містять натрію хлориду 600 мг, калію хлориду 40 мг, кальцію хлориду гексагідрату 40 мг, натрію лактату 320 мг; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Кровозамінники та перфузійні розчини. Розчини, що застосовуються для корекції порушень. Електроліти.
Код АТХ:B05BB01 - Электролиты
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама