Септоаква Для Детей инструкция по применению

Септоаква Для Детей фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Септоаква Для Детей спрей наз., р-р по 30 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12848/01/01 от 05.04.2013. Приказ № 274 от 05.04.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 мл спрея назального, розчину містить: натрію хлориду 8,8 мг, магнію сульфату гептагідрату 2,5 мг, магнію хлориду гексагідрату 1,8 мг, кальцію хлориду дигідрату 0,5 мг, натрію гідрокарбонату 0,1 мг.допоміжна речовина: вода очищена.

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при заболеваниях полости носа.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

У випадках довготривалих респіраторних захворювань, які супроводжуються тяжким кашлем, ускладненим диханням або гарячкою, слід проконсультуватися з лікарем, особливо якщо стан не покращується через 3 дні.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат застосовується у педіатричній практиці.

Дети:

Спосіб застосування та дози.З лікувальною метою:

Діти віком до 1 року Діти віком від 1 до 7 років Діти віком від 7 до 18 років1 вприскування в кожну ніздрю, до 4 разів на добу 2 вприскування в кожну ніздрю, до 4 разів на добу 2 вприскування в кожну ніздрю, до 4-6 разів на добу

Тривалість лікування становить 2-4 тижні. Рекомендується повторити лікування через один місяць.З профілактичною метою:

Діти віком до 1 року Діти віком від 1 до 7 років Діти віком від 7 до 18 років1 вприскування в кожну ніздрю, 2-3 рази на добу 1-2 вприскування в кожну ніздрю, до 3 разів на добу 2 вприскування в кожну ніздрю, до 4 разів на добу

Тривалість профілактичного застосування може бути збільшена до більш тривалого періоду часу (до 3 місяців).Для розм’якшення та видалення носових виділень:У випадках, коли в носовому проході зібралися значні скупчення носових виділень, препарат вприскують у кожний носовий хід дитині, яка знаходиться у положенні лежачи, повернувши голову на бік. Залишок рідини, що витікає, усувають за допомогою вати або паперової серветки. Процедуру можна повторювати багаторазово, поки скупчення носових виділень, що відклались у носовому ході, не будуть розм’якшені та видалені.Спосіб введенняЗ гігієнічною метою та через ризик розповсюдження інфекції одним флаконом зі спреєм повинна користуватись тільки одна особа.Зняти з флакона захисну кришку. Перед першим застосуванням зробити декілька вприскувань у повітря до утворення дрібних бризок.При натисканні головки пульверизатора 1 раз, вприскується 45 мг препарату СептоАква® для дітей.Застосування дітям віком до 1 року Рис. 1.Немовля слід покласти на спину. Повернути його голову на бік та тримати тіло й руки. Акуратно вставити кінчик пульверизатора в ніздрю, що зверху, та розмістити в положенні угору. Натиснути на головку пульверизатора, через декілька секунд рідина повинна вилитись з іншої ніздрі. Повторити процедуру для іншої ніздрі. Витерти носик немовляти чистою паперовою серветкою. Після кожного застосування протерти кінчик пульверизатора паперовою серветкою та закрити кришкою.Ніколи не нахиляти голову немовляти назад, оскільки слиз із носової порожнини може попасти вниз до горла.Застосування дітям віком від 1 року Рис. 2.Вставити кінчик пульверизатора в ніздрю та натиснути на головку пульверизатора. Під час вприскування бажано, щоб дитина злегка вдихнула через ніс та не нахиляла голову назад. Повторити процедуру для іншої ніздрі. Після кожного застосування протерти кінчик пульверизатора паперовою серветкою та закрити кришкою.Передозування.Випадків передозування не виявлено.Побічні ефекти.Дуже часто (≥ 1/10);часто (≥ 1/100, < 1/10);нечасто ( ≥ 1/1000, <1/100);рідко (≥ 1/10000, < 1/1000);дуже рідко (< 1/10000), невідомо (частоту неможливо визначити з наявних даних).

Дуже рідкоПорушення з боку імунної системи Алергічна реакція

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Невідомо, чи впливає СептоАква® для дітей на дію інших лікарських засобів.Спрей можна застосовувати разом з іншими лікарськими засобами для лікування риніту.

Срок годности:

30 місяців.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °C.Після відкриття флакона спрей назальний слід використати протягом 3 місяців.Зберігати у недоступному для дітей місці. Упаковка.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N07BB10:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Септоаква Для Детей
Производитель:КРКА, д.д., Ново место, Словения
Регистрационное удостоверение:№ UA/12848/01/01 от 05.04.2013. Приказ № 274 от 05.04.2013
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 мл спрея назального, розчину містить: натрію хлориду 8,8 мг, магнію сульфату гептагідрату 2,5 мг, магнію хлориду гексагідрату 1,8 мг, кальцію хлориду дигідрату 0,5 мг, натрію гідрокарбонату 0,1 мг.допоміжна речовина: вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при заболеваниях полости носа.
Код АТХ:N07BB10 - Прочие средства
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама