Септоаква Для Дітей інструкція по застосуванню

Септоаква Для Дітей фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Септоаква Для Дітей спрей наз., р-н по 30 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12848/01/01 від 05.04.2013. Наказ № 274 від 05.04.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 мл спрея назального, розчину містить: натрію хлориду 8,8 мг, магнію сульфату гептагідрату 2,5 мг, магнію хлориду гексагідрату 1,8 мг, кальцію хлориду дигідрату 0,5 мг, натрію гідрокарбонату 0,1 мг.допоміжна речовина: вода очищена.

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

У випадках довготривалих респіраторних захворювань, які супроводжуються тяжким кашлем, ускладненим диханням або гарячкою, слід проконсультуватися з лікарем, особливо якщо стан не покращується через 3 дні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат застосовується у педіатричній практиці.

Діти:

Спосіб застосування та дози.З лікувальною метою:

Діти віком до 1 року Діти віком від 1 до 7 років Діти віком від 7 до 18 років1 вприскування в кожну ніздрю, до 4 разів на добу 2 вприскування в кожну ніздрю, до 4 разів на добу 2 вприскування в кожну ніздрю, до 4-6 разів на добу

Тривалість лікування становить 2-4 тижні. Рекомендується повторити лікування через один місяць.З профілактичною метою:

Діти віком до 1 року Діти віком від 1 до 7 років Діти віком від 7 до 18 років1 вприскування в кожну ніздрю, 2-3 рази на добу 1-2 вприскування в кожну ніздрю, до 3 разів на добу 2 вприскування в кожну ніздрю, до 4 разів на добу

Тривалість профілактичного застосування може бути збільшена до більш тривалого періоду часу (до 3 місяців).Для розм’якшення та видалення носових виділень:У випадках, коли в носовому проході зібралися значні скупчення носових виділень, препарат вприскують у кожний носовий хід дитині, яка знаходиться у положенні лежачи, повернувши голову на бік. Залишок рідини, що витікає, усувають за допомогою вати або паперової серветки. Процедуру можна повторювати багаторазово, поки скупчення носових виділень, що відклались у носовому ході, не будуть розм’якшені та видалені.Спосіб введенняЗ гігієнічною метою та через ризик розповсюдження інфекції одним флаконом зі спреєм повинна користуватись тільки одна особа.Зняти з флакона захисну кришку. Перед першим застосуванням зробити декілька вприскувань у повітря до утворення дрібних бризок.При натисканні головки пульверизатора 1 раз, вприскується 45 мг препарату СептоАква® для дітей.Застосування дітям віком до 1 року Рис. 1.Немовля слід покласти на спину. Повернути його голову на бік та тримати тіло й руки. Акуратно вставити кінчик пульверизатора в ніздрю, що зверху, та розмістити в положенні угору. Натиснути на головку пульверизатора, через декілька секунд рідина повинна вилитись з іншої ніздрі. Повторити процедуру для іншої ніздрі. Витерти носик немовляти чистою паперовою серветкою. Після кожного застосування протерти кінчик пульверизатора паперовою серветкою та закрити кришкою.Ніколи не нахиляти голову немовляти назад, оскільки слиз із носової порожнини може попасти вниз до горла.Застосування дітям віком від 1 року Рис. 2.Вставити кінчик пульверизатора в ніздрю та натиснути на головку пульверизатора. Під час вприскування бажано, щоб дитина злегка вдихнула через ніс та не нахиляла голову назад. Повторити процедуру для іншої ніздрі. Після кожного застосування протерти кінчик пульверизатора паперовою серветкою та закрити кришкою.Передозування.Випадків передозування не виявлено.Побічні ефекти.Дуже часто (≥ 1/10);часто (≥ 1/100, < 1/10);нечасто ( ≥ 1/1000, <1/100);рідко (≥ 1/10000, < 1/1000);дуже рідко (< 1/10000), невідомо (частоту неможливо визначити з наявних даних).

Дуже рідкоПорушення з боку імунної системи Алергічна реакція

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Невідомо, чи впливає СептоАква® для дітей на дію інших лікарських засобів.Спрей можна застосовувати разом з іншими лікарськими засобами для лікування риніту.

Термін придатності:

30 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °C.Після відкриття флакона спрей назальний слід використати протягом 3 місяців.Зберігати у недоступному для дітей місці. Упаковка.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ N07BB10:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Септоаква Для Дітей
Виробник:КРКА, д.д., Ново место, Словенія
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12848/01/01 від 05.04.2013. Наказ № 274 від 05.04.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 мл спрея назального, розчину містить: натрію хлориду 8,8 мг, магнію сульфату гептагідрату 2,5 мг, магнію хлориду гексагідрату 1,8 мг, кальцію хлориду дигідрату 0,5 мг, натрію гідрокарбонату 0,1 мг.допоміжна речовина: вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа.
Код АТС:N07BB10 - Інші засоби
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама