Супрадин инструкция по применению

Супрадин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Супрадин таблетки шип. №10 в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8527/01/01 от 14.06.2013. Приказ № 507 от 14.06.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка шипуча містить:

Вітаміни та мікроелементи
Форма, в якій вітаміни та мікроелементи представлені у препараті
Кількість в 1 таблетці

Вітамін А
Вітамін А пальмітат (3 333 МО)
1000 мкг

Вітамін В1
Тіаміну монофосфорної кислоти ефіру хлорид
20 мг

Вітамін В2
Рибофлавін
5 мг

Вітамін В6
Піридоксину гідрохлорид
10 мг

Вітамін В12
Ціанокобаламін
5 мкг

Нікотинамід
Нікотинамід
50 мг

Пантотенова кислота
Кальцію пантотенат
11,6 мг

Вітамін D3
Холекальциферол (500 МО)
12,5 мкг

Вітамін Е
α-токоферолу ацетат
10 мг

Вітамін Н
Біотин
250 мкг

Вітамін С
Аскорбінова кислота
150 мг

Фолієва кислота
Фолієва кислота
1 мг

Кальцій
Кальцію гліцерофосфат, кальцію пантотенат
51,3 мг

Фосфор
Кальцію гліцерофосфат, магнію гліцерофосфат і тіаміну монофосфорної кислоти ефіру хлорид
47 мг

Магній
Магнію гліцерофосфат
5 мг

Залізо
Заліза карбонат, заліза сахарат
1,25 мг

Марганець
Марганцю сульфату моногідрат
0,5 мг

Мідь
Міді сульфату безводного
0,1 мг

Цинк
Цинку сульфату моногідрат
0,5 мг

Молібден
Натрію молібдату безводного
0,1 мг;

допоміжні речовини: сахароза, маніт (Е 421), кислота винна, натрію гідрокарбонат, сахарин натрію, ароматизатор лимонний PERMASEAL 60.827-71, ароматизатор лимонний PERMASTABLE 3206.

Производитель:

Дельфарм Гайард

Фармакотерапевтическая группа:

Поливитамины с другими минералами, включая комбинации

Показания к применению:

Лікування гіповітамінозів різного походження та дефіциту мінералів та мікроелементів, що виникли у зв’язку з підвищеною потребою або у разі зниження надходження їх із їжею.Зокрема, застосування мультівітамінів показане:у періоди росту, вагітності, годування груддю, людям літнього віку, у період одужання, при лікуванні антибіотиками, під час і після проведення хіміотерапії;при дієтах, фізичному навантаженні, зловживанні алкоголем, тютюнопалінні, шлунково-кишкових захворюваннях.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату; гіпервітаміноз А та/або D, лікування вітаміном А або синтетичними ізомерами ізотретіноїну та етретинату або бета-каротину, лікування ретиноїдами; порушення функції нирок, нефролітіаз, уролітіаз; гіперкальціємія, тяжка гіперкальціурія, розлади обміну заліза та/або міді, гіперфосфатемія, гіпермагніємія, подагра, гіперурикемія; еритремія, еритроцитоз, тромбофлебіт, тромбоемболії; тиреотоксикоз; саркоїдоз в анамнезі, активні форми туберкульозу; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не перевищувати рекомендовану денну дозу. Дуже високі дози деяких складових, особливо вітаміну А, вітаміну D, заліза, міді можуть бути шкідливими для здоров’я.Хворі, які отримують інші вітаміни окремо чи у складі полівітамінних препаратів або будь-які інші препарати, повинні проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату. Зокрема, пацієнти, які отримують антагоністи вітаміну К та/або будь-які інші антикоагулянти, повинні проконсультуватися з лікарем до початку застосування.Слід застосовувати з обережністю разом з іншими продуктами, що містять вітамін А, синтетичні ізомери ізотретіноїну та етретинату або бета-каротину, оскільки великі дози вітаміну А та/або вищезазначені компоненти можуть спричиняти гіпервітаміноз А;слід застосовувати з обережністю разом із іншими продуктами, що містять вітамін D та/або кальцій, що може спричиняти гіпервітаміноз D та гіперкальціємію. У таких випадках слід регулярно проводити моніторинг рівня кальцію у сироватці крові та сечі.Шипуча таблетка містить 1 г кристалічного цукру (сахарози). При рекомендованій добовій дозі ця кількість безпечна навіть для осіб, що знаходяться на дієті з обмеженням застосування цукру (1 г кристалічного цукру відповідає 0,1 ХО). При необхідності слід призначати препарат у формі капсул, які зовсім не містять цукру.Шипуча таблетка містить приблизно 300 мг натрію, що відповідає 750 мг солі. Це слід брати до уваги хворим на дієті з обмеженим споживанням натрію.Під час застосування препарату не слід приймати інші лікарські засоби, що містять вітаміни.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат можна застосовувати у ці періоди, не перевищуючи рекомендовану дозу – 1 таблетка на добу. До початку застосування препарату слід проконсультуватися з лікарем.Виявлено, що вітамін А у дозах, які перевищують 10 000 МО/добу, має тератогенний ефект, якщо призначається протягом І триместру вагітності. Таким чином, Супрадин® не слід застосовувати разом з іншими лікарськими засобами, що містять вітамін А, синтетичні ізомери ізотретіноїну та етретинату або бета-каротину, оскільки високі дози вищезазначених компонентів вважаются шкідливими для плода.Слід брати до уваги їжу, яка містить багато вітаміну А та/або вітаміну D (наприклад, печінка та її продукти) та вживання збагаченої вітамінами їжі та напоїв, які можуть містити високі дози цих вітамінів.Постійне передозування вітаміну D може бути шкідливим для плода або новонародженого.Потрібно уникати передозування вітаміну D3, оскільки постійна гіперкальціємія може призводити до затримки фізичного та психічного розвитку, надклапанного аортального стенозу та ретинопатії у дитини.Період годування груддю. Додаткове застосування вітамінів та мінералів зазвичай вважається безпечним протягом періоду годування груддю. Вітаміни та мінерали, що входять до складу лікарського засобу Супрадин®, екскретуються у грудне молоко. У терапевтичних дозах шкідливого впливу на дитину не очікується. Але це слід брати до уваги, якщо дитина отримує будь-які відповідні добавки.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат застосовувати дітям віком від 12 років.

Способ применения и дозы:

Таблетку приймати під час їди, розчинивши у склянці води.Дорослим і дітям віком від 12 років рекомендується прийом 1 шипучої таблетки на добу.Рекомендовану дозу перевищувати не слід. Тривалість застосування визначає лікар індивідуально.

Передозировка:

При застосуванні препарату у рекомендованих дозах передозування малоймовірне.Загалом майже усі повідомлення про передозування пов’язані з одночасним застосуванням високих доз однокомпонентних та/або мультивітамінних препаратів. Гостре або тривале передозування може спричинити гіпервітаміноз А або D та гіперкальціємію, а також прояв токсичних ефектів заліза та міді.Неспецифічні первинні симптоми – раптова поява головного болю, пригнічення свідомості та розладів з боку шлунково-кишкового тракту, таких як запор, пронос, нудота та блювання, можуть бути ознаками гострого передозування.Якщо спостерігаються будь-які з вищезазначених симптомів, слід припинити лікування та звернутися до лікаря.При тривалому застосуванні у високих дозах виникають подразнення слизової оболонки травного тракту, аритмії, парестезії, гіперурикемія, зниження толерантності до глюкози, гіперглікемія, транзиторне підвищення активності АСТ, лактатдегідрогенази, лужної фосфатази, порушення функції нирок, сухість і тріщини на долонях та ступнях, випадіння волосся, себорейні висипання.

Побочные действия:

Загалом цей препарат переноситься добре. Але у поодиноких випадках можуть спостерігатися симптоми з боку шлунково-кишкового тракту (наприклад, дискомфорт у шлунково-кишковому тракті, запор, пронос, нудота та блювання).Дуже рідко препарат може спричиняти алергічні реакції. Можуть спостерігатися наступні симптоми: кропив’янка, набряк обличчя, задишка, почервоніння шкіри, висип, пухирі та шок. Якщо виникають алергічні реакції, то слід припинити застосування препарату та проконсультуватися з лікарем.Може спостерігатися незначне забарвлення сечі у жовтий колір. Цей ефект нешкідливий та обумовлений вмістом у препараті вітаміну В2.З боку крові та лімфатичної системи: вітамін С може спричиняти гемолітичну анемію у певних осіб з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.З боку імунної системи (алергічні реакції, анафілактичні реакції, анафілактичний шок): у поодиноких випадках повідомлялося про реакції гіперчутливості з відповідними лабораторними та клінічними проявами: синдром астми, легкі та середньої тяжкості реакції, що потенційно вражають шкіру, дихальну систему, шлунково-кишковий тракт та серцево-судинну систему і супроводжувалися наступними симптомами: висип, кропив’янка, набряк, задишка, почервоніння шкіри, пухирі, свербіж, ангіоневротичний набряк, некардіогенний набряк легень та дуже рідко - тяжкими реакціями, що включають анафілактичний шок.З боку обміну речовин: гіперкальціурія, гіперкальціємія.З боку нервової системи: може спостерігатися головний біль, запаморочення, безсоння, знервованість, пітливість.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.При застосуванні згідно з рекомендаціями взаємодія з іншими лікарськими засобами не очікується. У літературі повідомляється про множинну потенційну взаємодію для окремих складових.Повідомлялося, що лікарські засоби, які містять вітамін Е та К, слід застосовувати з обережністю хворим, які отримують антикоагулянти або препарати, що впливають на агрегацію тромбоцитів.Таким чином, хворим, які застосовують будь-які лікарські засоби, слід проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату.Продукти, що містять кальцій, магній, залізо, мідь або цинк, можуть впливати на всмоктування антибіотиків та противірусних препаратів, що застосовуються перорально, і це може призвести до зниження системної концентрації. Хворим, які застосовують обидва лікарські засоби, слід вживати їх з інтервалом принаймні 1 - 2 години.Одночасне лікування з проносними, наприклад, парафіновою олією, може зменшувати всмоктування вітаміну D у шлунково-кишковому тракті.Піридоксин (вітамін В6), навіть у низьких дозах, підвищує периферичний метаболізм леводопи, у результаті чого є антагоністом допамінергічної дії леводопи при лікуванні хвороби Паркінсона. Цей антагонізм нейтралізується комбінацією з інгібіторами декарбоксилази.Взаємодія з продуктами харчування. Оскільки щавелева кислота (що знаходиться у шпинаті та ревені) та фітинова кислота (що знаходиться у цільних злаках) можуть пригнічувати всмоктування кальцію, не рекомендується застосовувати цей продукт протягом 2 годин після їжі, що містить високі концентраціїо щавлевої та фітинової кислот.

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С у захищеному від вологи і нагрівання місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток в алюмінієвій тубі, 1 алюмінієва туба в картонній коробці з інструкцією для медичного застосування.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявника

Байєр Консьюмер Кер АГ, Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія /Bayer Consumer Care AG, Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11AA03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Супрадин
Производитель:Дельфарм Гайард
Форма выпуска:

По 10 таблеток в алюмінієвій тубі, 1 алюмінієва туба в картонній коробці з інструкцією для медичного застосування.

Регистрационное удостоверение:№ UA/8527/01/01 от 14.06.2013. Приказ № 507 от 14.06.2013
МНН:Multivitamins and other minerals, incl. combinatio
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка шипуча містить:

Вітаміни та мікроелементи
Форма, в якій вітаміни та мікроелементи представлені у препараті
Кількість в 1 таблетці

Вітамін А
Вітамін А пальмітат (3 333 МО)
1000 мкг

Вітамін В1
Тіаміну монофосфорної кислоти ефіру хлорид
20 мг

Вітамін В2
Рибофлавін
5 мг

Вітамін В6
Піридоксину гідрохлорид
10 мг

Вітамін В12
Ціанокобаламін
5 мкг

Нікотинамід
Нікотинамід
50 мг

Пантотенова кислота
Кальцію пантотенат
11,6 мг

Вітамін D3
Холекальциферол (500 МО)
12,5 мкг

Вітамін Е
α-токоферолу ацетат
10 мг

Вітамін Н
Біотин
250 мкг

Вітамін С
Аскорбінова кислота
150 мг

Фолієва кислота
Фолієва кислота
1 мг

Кальцій
Кальцію гліцерофосфат, кальцію пантотенат
51,3 мг

Фосфор
Кальцію гліцерофосфат, магнію гліцерофосфат і тіаміну монофосфорної кислоти ефіру хлорид
47 мг

Магній
Магнію гліцерофосфат
5 мг

Залізо
Заліза карбонат, заліза сахарат
1,25 мг

Марганець
Марганцю сульфату моногідрат
0,5 мг

Мідь
Міді сульфату безводного
0,1 мг

Цинк
Цинку сульфату моногідрат
0,5 мг

Молібден
Натрію молібдату безводного
0,1 мг;

допоміжні речовини: сахароза, маніт (Е 421), кислота винна, натрію гідрокарбонат, сахарин натрію, ароматизатор лимонний PERMASEAL 60.827-71, ароматизатор лимонний PERMASTABLE 3206.

Фармакологическая группа:Поливитамины с другими минералами, включая комбинации
Код АТХ:A11AA03 - Поливитамины с другими минералами, включая комбинации
Реклама
Быстрое сканирование глаз поможет диагностировать рассеянный склероз на ранней стадии
Сканирование глаз позволяет диагностировать рассея...
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
8 симптомов, которые указывают на развитие гриппа
Грипп является острым инфекционным заболеванием, в...
Как приготовить вкусный напиток для лечения гипотиреоза: рецепт
Гипотиреоз — это состояние, при котором щитовидная...
Реклама