Тралгит Ср 200 инструкция по применению

Тралгит Ср 200 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тралгит Ср 200 таблетки прол./д. по 200 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/2712/01/01 от 22.02.2005. Приказ № 77 от 22.02.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить 200 мг трамадолу гідрохлориду;допоміжні речовини: гліцерину трибегенат, кальцію дигідрофосфат, повідон К 25, кремнію діоксид колоїдний.

Основные физико-химические свойства:

майже білі, овальні таблетки з лінією розлому;

Производитель:

Словакофарма д.с.к, Словацкая Республика

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики. Опиоиды. Трамадол.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Трамадол – синтетичний опіоїд, аналгетична активність якого та ряд інших властивостей зумовлені агоністичною взаємодією з опіатними рецепторами ЦНС.Аналгезивна дія забезпечується також інгібуванням вивільнення нейромедіаторів серотоніну та норадреналіну в синаптичних закінченнях нисхідних больових шляхів із середнього мозку та мосту в спинний мозок. Фармакокінетика. Після перорального прийому всмоктується понад 90 % трамадолу. Його абсолютна біологічна доступність становить приблизно 68 %. Пік концентрації в плазмі досягається через 4-5 годин після прийому таблеток пролонгованої дії. Достатньо ефективні для аналгетичної дії концентрації трамадолу в плазмі підтримуються протягом 12 годин. Зв’язок з білками плазми – 20 %, об’єм розподілу – 3 л/кг. Трамадол метаболізується в печінці. Деметилюванням утворюється моно-О-деметилтрамадол, що характеризується більш сильною аналгетичною дією, ніж трамадол; інші метаболіти не мають аналгетичної активності. Трамадол та його метаболіти виводяться на 90 % із сечею, залишок – з випорожненнями. Напівперіод виведення трамадолу становить приблизно 6 годин, у хворих на цироз печінки – від 9 до 18 годин, у хворих з нирковою недостатністю (кліренс креатиніну менше 5 мл/хв) напівперіод виведення трамадолу має діапазон 8-14 годин.

Показания к применению:

Больовий синдром середньої та сильної інтенсивності, а також біль, що спричинений болісними діагностичними та терапевтичними втручаннями, головним чином у хірургії, гінекології, онкології, ортопедії та ревматології.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до трамадолу або до допоміжних речовин препарату, або до наркотичних аналгетиків; гостра алкогольна інтоксикація, отруєння снодійними, наркотичними аналгетиками, психотропними засобами або засобами, що пригнічують ЦНС. Не призначають одночасно з інгібіторами МАО або впродовж 14 днів після їх відміни. Вагітність і годування груддю. Тралгіт СР 200 не призначають дітям до 14 років.

Особенности применения:

Тралгіт СР 200 може негативно вплинути на здатність виконувати роботу, що вимагає підвищеної концентрації уваги, координації рухів і здатності швидко приймати рішення. Під час лікування препаратом не рекомендується вживати алкогольні напої. При тривалому прийомі можливо звикання до препарату.

Способ применения и дозы:

Дозування – індивідуальне, залежить від інтенсивності болю та індивідуальної чутливості пацієнта. Дорослі і діти старше 14 років (з масою тіла більше 50 кг) приймають звичайно по 200 мг (1 таблетка) через кожні 12 годин, переважно вранці та ввечері. Залежно від індивідуальної потреби пацієнта можна приймати дози і з меншим інтервалом, але не раніше, ніж через 6 годин після прийому останньої дози. Звичайно добова доза 400 мг достатньо ефективна, але допускається також призначення більш високих добових доз при обгрунтованих показаннях, головним чином пацієнтам з онкологічними захворюваннями. Максимальна добова доза – 400 мг.Пацієнтам похилого віку з нормальною фунцією нирок та печінки зменшення доз не потрібно. При печінковій та нирковій недостатності виведення трамадолу уповільнюється, тому необхідно або збільшити інтервал між прийомом доз, або зменшити дозування. Таблетку слід приймати цілою, запиваючи достатньою кількістю нейтральної рідини. Час прийому препарату не залежить від прийому їжі.

Передозировка:

Передозування виявляється пригніченням дихання, судомами, комою, гіпотензією з брадикардією. Лікування інтоксикації повинно бути комплексне, з обов’язковим введенням антидоту налаксону, застосуванням штучного дихання. Подальше лікування – симптоматичне. Промивання шлунка. Гемодіаліз і гемоперфузія лише мінімальною мірою допомагають виводити трамадол із сироватки крові, тому як самостійні засоби в лікуванні гострої інтоксикації вони недостатньо ефективні.

Побочные действия:

Можливі нудота, блювання, сухість у роті, сонливість, втомлюваність, запаморочення, головний біль, в окремих випадках – пригнічення дихального центру, зміни настрою (дисфорія), хвороблива пристрасть до препарату, судоми, сечовиділення, алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Седативна дія трамадолу на центральну нервову систему посилюється у комбінації з алкоголем, снодійними, аналгетиками або психотропними засобами. Інгібітори МАО підвищують токсичність трамадолу. При поєднаному лікуванні з нейролептиками зрідка спостерігається підвищена схильність до судом. Одночасний прийом з карбамазепіном знижує концентрацію трамадолу в сироватці до такої міри, що можливо пригнічення аналгетичного ефекту трамадолу і зменшення часу його дії. Трамадол добре комбінується з нестероїдними протизапальними засобами, міорелаксантами і спазмолітичними засобами.

Срок годности:

Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі 15-25 оС. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10, 30, 50 або 100 таблеток пролонгованої дії у блістерах.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: трамадол; (±)транс-2-(диметиламінометил)-1-(3-метоксифеніл)-циклогексанол;Форма випускуТаблетки пролонгованої дії.АдресаСловацька Республіка, м. Глоговець.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N02AX02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тралгит Ср 200
Производитель:Словакофарма д.с.к, Словацкая Республика
Форма выпуска: По 10, 30, 50 або 100 таблеток пролонгованої дії у блістерах.
Регистрационное удостоверение:№ UA/2712/01/01 от 22.02.2005. Приказ № 77 от 22.02.2005
МНН:Tramadol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить 200 мг трамадолу гідрохлориду;допоміжні речовини: гліцерину трибегенат, кальцію дигідрофосфат, повідон К 25, кремнію діоксид колоїдний.

Фармакологическая группа:Анальгетики. Опиоиды. Трамадол.
Код АТХ:N02AX02 - Трамадол
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама