Тралгіт Ср 200 інструкція по застосуванню

Тралгіт Ср 200 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Тралгіт Ср 200 таблетки прол./д. по 200 мг №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/2712/01/01 від 22.02.2005. Наказ № 77 від 22.02.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить 200 мг трамадолу гідрохлориду;допоміжні речовини: гліцерину трибегенат, кальцію дигідрофосфат, повідон К 25, кремнію діоксид колоїдний.

Основні фізико-хімічні властивості:

майже білі, овальні таблетки з лінією розлому;

Виробник:

Словакофарма д.с.к, Словацька Республіка

Фармакотерапевтична група:

Аналгетики. Опіоїди. Трамадол.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Трамадол – синтетичний опіоїд, аналгетична активність якого та ряд інших властивостей зумовлені агоністичною взаємодією з опіатними рецепторами ЦНС.Аналгезивна дія забезпечується також інгібуванням вивільнення нейромедіаторів серотоніну та норадреналіну в синаптичних закінченнях нисхідних больових шляхів із середнього мозку та мосту в спинний мозок. Фармакокінетика. Після перорального прийому всмоктується понад 90 % трамадолу. Його абсолютна біологічна доступність становить приблизно 68 %. Пік концентрації в плазмі досягається через 4-5 годин після прийому таблеток пролонгованої дії. Достатньо ефективні для аналгетичної дії концентрації трамадолу в плазмі підтримуються протягом 12 годин. Зв’язок з білками плазми – 20 %, об’єм розподілу – 3 л/кг. Трамадол метаболізується в печінці. Деметилюванням утворюється моно-О-деметилтрамадол, що характеризується більш сильною аналгетичною дією, ніж трамадол; інші метаболіти не мають аналгетичної активності. Трамадол та його метаболіти виводяться на 90 % із сечею, залишок – з випорожненнями. Напівперіод виведення трамадолу становить приблизно 6 годин, у хворих на цироз печінки – від 9 до 18 годин, у хворих з нирковою недостатністю (кліренс креатиніну менше 5 мл/хв) напівперіод виведення трамадолу має діапазон 8-14 годин.

Показання до застосування:

Больовий синдром середньої та сильної інтенсивності, а також біль, що спричинений болісними діагностичними та терапевтичними втручаннями, головним чином у хірургії, гінекології, онкології, ортопедії та ревматології.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до трамадолу або до допоміжних речовин препарату, або до наркотичних аналгетиків; гостра алкогольна інтоксикація, отруєння снодійними, наркотичними аналгетиками, психотропними засобами або засобами, що пригнічують ЦНС. Не призначають одночасно з інгібіторами МАО або впродовж 14 днів після їх відміни. Вагітність і годування груддю. Тралгіт СР 200 не призначають дітям до 14 років.

Особливості застосування:

Тралгіт СР 200 може негативно вплинути на здатність виконувати роботу, що вимагає підвищеної концентрації уваги, координації рухів і здатності швидко приймати рішення. Під час лікування препаратом не рекомендується вживати алкогольні напої. При тривалому прийомі можливо звикання до препарату.

Спосіб застосування та дози:

Дозування – індивідуальне, залежить від інтенсивності болю та індивідуальної чутливості пацієнта. Дорослі і діти старше 14 років (з масою тіла більше 50 кг) приймають звичайно по 200 мг (1 таблетка) через кожні 12 годин, переважно вранці та ввечері. Залежно від індивідуальної потреби пацієнта можна приймати дози і з меншим інтервалом, але не раніше, ніж через 6 годин після прийому останньої дози. Звичайно добова доза 400 мг достатньо ефективна, але допускається також призначення більш високих добових доз при обгрунтованих показаннях, головним чином пацієнтам з онкологічними захворюваннями. Максимальна добова доза – 400 мг.Пацієнтам похилого віку з нормальною фунцією нирок та печінки зменшення доз не потрібно. При печінковій та нирковій недостатності виведення трамадолу уповільнюється, тому необхідно або збільшити інтервал між прийомом доз, або зменшити дозування. Таблетку слід приймати цілою, запиваючи достатньою кількістю нейтральної рідини. Час прийому препарату не залежить від прийому їжі.

Передозування:

Передозування виявляється пригніченням дихання, судомами, комою, гіпотензією з брадикардією. Лікування інтоксикації повинно бути комплексне, з обов’язковим введенням антидоту налаксону, застосуванням штучного дихання. Подальше лікування – симптоматичне. Промивання шлунка. Гемодіаліз і гемоперфузія лише мінімальною мірою допомагають виводити трамадол із сироватки крові, тому як самостійні засоби в лікуванні гострої інтоксикації вони недостатньо ефективні.

Побічні дії:

Можливі нудота, блювання, сухість у роті, сонливість, втомлюваність, запаморочення, головний біль, в окремих випадках – пригнічення дихального центру, зміни настрою (дисфорія), хвороблива пристрасть до препарату, судоми, сечовиділення, алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Седативна дія трамадолу на центральну нервову систему посилюється у комбінації з алкоголем, снодійними, аналгетиками або психотропними засобами. Інгібітори МАО підвищують токсичність трамадолу. При поєднаному лікуванні з нейролептиками зрідка спостерігається підвищена схильність до судом. Одночасний прийом з карбамазепіном знижує концентрацію трамадолу в сироватці до такої міри, що можливо пригнічення аналгетичного ефекту трамадолу і зменшення часу його дії. Трамадол добре комбінується з нестероїдними протизапальними засобами, міорелаксантами і спазмолітичними засобами.

Термін придатності:

Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі 15-25 оС. Термін придатності – 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

По 10, 30, 50 або 100 таблеток пролонгованої дії у блістерах.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: трамадол; (±)транс-2-(диметиламінометил)-1-(3-метоксифеніл)-циклогексанол;Форма випускуТаблетки пролонгованої дії.АдресаСловацька Республіка, м. Глоговець.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ N02AX02:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Тралгіт Ср 200
Виробник:Словакофарма д.с.к, Словацька Республіка
Форма випуску: По 10, 30, 50 або 100 таблеток пролонгованої дії у блістерах.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/2712/01/01 від 22.02.2005. Наказ № 77 від 22.02.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Tramadol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить 200 мг трамадолу гідрохлориду;допоміжні речовини: гліцерину трибегенат, кальцію дигідрофосфат, повідон К 25, кремнію діоксид колоїдний.

Фармакотерапевтична група:Аналгетики. Опіоїди. Трамадол.
Код АТС:N02AX02 - Трамадол
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама