Транзипег инструкция по применению

Транзипег фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Транзипег порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 2,95 г в саше №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6328/01/01 от 19.04.2007. Приказ № 315 от 11.06.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 саше (пакетик) містить 2,95 г або 5,9 г МАКРОГОЛУ 3350;допоміжні речовининатрію хлорид, натрію сульфат безводний, калію хлорид, натрію гідрокарбонат, аспартам, ацесульфам калію, лимонний ароматизатор.

Основные физико-химические свойства:

білий або майже білий порошок з запахом лимону. Допускається наявність жовтих (лимон) частинок. Після розчинення утворює безбарвний розчин зі слабкою опалесценцією.

Производитель:

Байер Консьюмер Кер АГ, Швейцария

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Транзипег є ізоосмотичним послаблюючим засобом, який містить у своєму складі макрогол 3350 і електроліти.Високомолекулярний макрогол 3350 є лінійним полімером з довгим молекулярним ланцюгом, який зв’язує молекули води завдяки водневим зв’язкам. При пероральному застосуванні це призводить до підвищення обсягу рідини у кишковому тракті. Таким чином, Транзипег впливає на ізо-осмотичний потік рідини крізь шлунково-кишковий тракт. Об’єм неабсорбованої рідини в кишечнику обумовлює послаблюячі властивості розчину.Дія Транзипегу проявляється в період з 24 до 48 годин після його застосування.Фармакокінетика. Фармакокінетичні дані підтверджують, що макрогол 3350 не піддається шлунково-кишкової резорбції або біотрансформації при пероральному застосуванні. Концентрація електроліту відновленого розчину є такою, що між кишечником і плазмою відсутній обмін електролітами.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування запорів у дорослих.

Противопоказания:

Тяжкі запальні стани кишечнику (виразковий коліт, хвороба Крона і симптоматичні стенози);перфорація/ризик перфорації ;кишкова непрохідність або підозра на кишкову непрохідність;абдомінальний біль нез'ясованого ґенезу;фенілкетонурія;хронічна серцева недостатність в стадії декомпенсації;підвищена чутливість до будь-якого з інгредієнтів препарату;дегідратація;тяжка серцева недостатність.

Особенности применения:

Спеціальні попередження і застережні заходи.Препарат містить поліетиленгліколь. Були зафіксовані рідкі випадки алергічних реакцій і виняткові випадки анафілактичних реакцій тільки при застосуванні високих доз поліетиленгліколю, які використовувались у препаратах для діагностичних процедур товстого кишечнику.Транзипег не містить цукру й полімолекулярних спиртів і може застосовуватися хворими на цукровий діабет або при дотриманні дієти з обмеженим споживанням галактози.Пацієнтам, що дотримуються дієти зі зниженим вмістом натрію (із серцевою недостатністю, пацієнтам, що страждають на артеріальну гіпертензію) необхідно враховувати, що вміст натрію в одному саше масою 3,45 г становить 145 мг, а в одному саше масою 6,9 г - 290 мг.Цей медичний продукт містить калій (в одному саше масою 3,45 г міститься 20 мг калію, в одному саше масою 6,9 г міститься приблізно 40 мг калію), що слід враховувати при щоденному прийомі препарату. Вагітність і лактація. Оскільки макрогол 3350 практично не абсорбується, Транзипег може застосовуватися в період вагітності і лактації після оцінки співвідношення: користь від застосування/потенційний ризик. Не впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Для саше з вмістом макроголю 3350 - 2,95 г:Кожен саше повинен бути розчинений в 50 мл води, тобто в еквіваленті півсклянки води. Рідина повинна бути швидко випита після розчинення.Дорослим: від 1 до 4 саше на добу за один прийом, приймати препарат бажано ранком. Середня добова доза становить 2 саше.Для саше з вмістом макроголю 3350 - 5,9 г:Кожен саше повинен бути розчинений в 100 мл води, тобто в еквіваленті склянки води. Рідина повинна бути швидко випита після розчинення.Дорослим: від 1 до 2 саше на добу за один прийом, приймати препарат бажано ранком.Ефект Транзипегу проявляється в період від 24 до 48 годин після його прийому.

Передозировка:

При застосуванні великих доз препарату може бути діарея, яка припиняється в період від 24 до 48 годин після припинення лікування або зменшення дози.

Побочные действия:

Рідко можуть зустрічатися випадки анафілактичних і алергічних реакцій: кропивниця, висипання, свербіж або набряк; абдомінальний біль, особливо в пацієнтів із синдромом роздратованого кишечнику, нудота, блювання.

Лекарственное взаимодействие:

Враховуючи, що Транзипег може уповільнювати абсорбцію лікарських засобів при одночасному застосуванні, його слід приймати через 2 години після прийому інших препаратів.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки. Не застосовувати після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

По 3,45 г препарату (відповідає 2,95 г макроголу) або 6,9 г препарату (відповідає 5,9 г макроголу) у саше (пакетику) з паперу, ламінованого алюмінієвою фольгою й поліетиленом; по 2 саше ; 10 саше в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуПорошок для приготування розчину для перорального застосування.АдресаРуе де Прогес, ЦІ Рейс де Саулсе F-26270 Саулсе сур Роне, Франція;Rue du Proges, ZI Reys de Saulce, F-26270 Saulce sur Rhone, France.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A06AD15:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Транзипег
Производитель:Байер Консьюмер Кер АГ, Швейцария
Форма выпуска: По 3,45 г препарату (відповідає 2,95 г макроголу) або 6,9 г препарату (відповідає 5,9 г макроголу) у саше (пакетику) з паперу, ламінованого алюмінієвою фольгою й поліетиленом; по 2 саше ; 10 саше в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6328/01/01 от 19.04.2007. Приказ № 315 от 11.06.2007
МНН:Macrogol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 саше (пакетик) містить 2,95 г або 5,9 г МАКРОГОЛУ 3350;допоміжні речовининатрію хлорид, натрію сульфат безводний, калію хлорид, натрію гідрокарбонат, аспартам, ацесульфам калію, лимонний ароматизатор.

Фармакологическая группа:Слабительные средства.
Код АТХ:A06AD15 - Макрогол
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама