Транзипег інструкція по застосуванню

Транзипег фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Транзипег порошок д/приг. р-ну д/перор. заст. по 2,95 г у саше №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6328/01/01 від 19.04.2007. Наказ № 315 від 11.06.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 саше (пакетик) містить 2,95 г або 5,9 г МАКРОГОЛУ 3350;допоміжні речовининатрію хлорид, натрію сульфат безводний, калію хлорид, натрію гідрокарбонат, аспартам, ацесульфам калію, лимонний ароматизатор.

Основні фізико-хімічні властивості:

білий або майже білий порошок з запахом лимону. Допускається наявність жовтих (лимон) частинок. Після розчинення утворює безбарвний розчин зі слабкою опалесценцією.

Виробник:

Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Проносні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Транзипег є ізоосмотичним послаблюючим засобом, який містить у своєму складі макрогол 3350 і електроліти.Високомолекулярний макрогол 3350 є лінійним полімером з довгим молекулярним ланцюгом, який зв’язує молекули води завдяки водневим зв’язкам. При пероральному застосуванні це призводить до підвищення обсягу рідини у кишковому тракті. Таким чином, Транзипег впливає на ізо-осмотичний потік рідини крізь шлунково-кишковий тракт. Об’єм неабсорбованої рідини в кишечнику обумовлює послаблюячі властивості розчину.Дія Транзипегу проявляється в період з 24 до 48 годин після його застосування.Фармакокінетика. Фармакокінетичні дані підтверджують, що макрогол 3350 не піддається шлунково-кишкової резорбції або біотрансформації при пероральному застосуванні. Концентрація електроліту відновленого розчину є такою, що між кишечником і плазмою відсутній обмін електролітами.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування запорів у дорослих.

Протипоказання:

Тяжкі запальні стани кишечнику (виразковий коліт, хвороба Крона і симптоматичні стенози);перфорація/ризик перфорації ;кишкова непрохідність або підозра на кишкову непрохідність;абдомінальний біль нез'ясованого ґенезу;фенілкетонурія;хронічна серцева недостатність в стадії декомпенсації;підвищена чутливість до будь-якого з інгредієнтів препарату;дегідратація;тяжка серцева недостатність.

Особливості застосування:

Спеціальні попередження і застережні заходи.Препарат містить поліетиленгліколь. Були зафіксовані рідкі випадки алергічних реакцій і виняткові випадки анафілактичних реакцій тільки при застосуванні високих доз поліетиленгліколю, які використовувались у препаратах для діагностичних процедур товстого кишечнику.Транзипег не містить цукру й полімолекулярних спиртів і може застосовуватися хворими на цукровий діабет або при дотриманні дієти з обмеженим споживанням галактози.Пацієнтам, що дотримуються дієти зі зниженим вмістом натрію (із серцевою недостатністю, пацієнтам, що страждають на артеріальну гіпертензію) необхідно враховувати, що вміст натрію в одному саше масою 3,45 г становить 145 мг, а в одному саше масою 6,9 г - 290 мг.Цей медичний продукт містить калій (в одному саше масою 3,45 г міститься 20 мг калію, в одному саше масою 6,9 г міститься приблізно 40 мг калію), що слід враховувати при щоденному прийомі препарату. Вагітність і лактація. Оскільки макрогол 3350 практично не абсорбується, Транзипег може застосовуватися в період вагітності і лактації після оцінки співвідношення: користь від застосування/потенційний ризик. Не впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Для саше з вмістом макроголю 3350 - 2,95 г:Кожен саше повинен бути розчинений в 50 мл води, тобто в еквіваленті півсклянки води. Рідина повинна бути швидко випита після розчинення.Дорослим: від 1 до 4 саше на добу за один прийом, приймати препарат бажано ранком. Середня добова доза становить 2 саше.Для саше з вмістом макроголю 3350 - 5,9 г:Кожен саше повинен бути розчинений в 100 мл води, тобто в еквіваленті склянки води. Рідина повинна бути швидко випита після розчинення.Дорослим: від 1 до 2 саше на добу за один прийом, приймати препарат бажано ранком.Ефект Транзипегу проявляється в період від 24 до 48 годин після його прийому.

Передозування:

При застосуванні великих доз препарату може бути діарея, яка припиняється в період від 24 до 48 годин після припинення лікування або зменшення дози.

Побічні дії:

Рідко можуть зустрічатися випадки анафілактичних і алергічних реакцій: кропивниця, висипання, свербіж або набряк; абдомінальний біль, особливо в пацієнтів із синдромом роздратованого кишечнику, нудота, блювання.

Лікарська взаємодія:

Враховуючи, що Транзипег може уповільнювати абсорбцію лікарських засобів при одночасному застосуванні, його слід приймати через 2 години після прийому інших препаратів.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки. Не застосовувати після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

По 3,45 г препарату (відповідає 2,95 г макроголу) або 6,9 г препарату (відповідає 5,9 г макроголу) у саше (пакетику) з паперу, ламінованого алюмінієвою фольгою й поліетиленом; по 2 саше ; 10 саше в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуПорошок для приготування розчину для перорального застосування.АдресаРуе де Прогес, ЦІ Рейс де Саулсе F-26270 Саулсе сур Роне, Франція;Rue du Proges, ZI Reys de Saulce, F-26270 Saulce sur Rhone, France.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A06AD15:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Транзипег
Виробник:Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія
Форма випуску: По 3,45 г препарату (відповідає 2,95 г макроголу) або 6,9 г препарату (відповідає 5,9 г макроголу) у саше (пакетику) з паперу, ламінованого алюмінієвою фольгою й поліетиленом; по 2 саше ; 10 саше в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6328/01/01 від 19.04.2007. Наказ № 315 від 11.06.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Macrogol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 саше (пакетик) містить 2,95 г або 5,9 г МАКРОГОЛУ 3350;допоміжні речовининатрію хлорид, натрію сульфат безводний, калію хлорид, натрію гідрокарбонат, аспартам, ацесульфам калію, лимонний ароматизатор.

Фармакотерапевтична група:Проносні засоби.
Код АТС:A06AD15 - Макрогол
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама