Тримедронат инструкция по применению

Тримедронат фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Тримедронат капсулы по 250 мг №20 (10х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9192/01/01 от 12.12.2008. Приказ № 741 от 12.12.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: триметилгідразинію пропіонат;1 капсула містить триметилгідразинію пропіонату 250 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний, кальцію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

капсули білого або жовтувато-білого кольору розміру 2, які містять білого або жовтувато-білого кольору кристалічний порошок. 

Производитель:

Вивимед Лабс Лтд для "Ротек Лтд", Индия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Различные средства, которые стимулируют метаболические процессы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Тримедронат – структурний аналог γ-бутиробетаїну, який покращує метаболізм та енергозабезпечення клітин. Кардіопротекторний, антиангінальний, антигіпоксичний та ангіопротективний засіб.Препарат пригнічує активність γ-бутиробетаїнгідроксилази, знижує вміст вільного карнітину, знижує карнітинзалежне окиснення жирних кислот. В умовах ішемії відновлює рівновагу процесів доставки кисню і його споживання в клітинах, попереджує порушення транспорту АТФ, одночасно з цим активує гліколіз, що відбувається без додаткового споживання кисню. У результаті зниження концентрації карнітину посилено синтезується γ-бутиробетоїн, якому притаманні вазодилататорні властивості.Механізм дії Тримедронату визначає широкий спектр його фармакологічних ефектів. Він підвищує працездатність, зменшує симптоми психічного і фізичного перенапруження, активує імунітет тканин та гуморальний імунітет. При серцевій недостатності підвищує скорочення міокарда, толерантність до фізичних навантажень, знижує частоту приступів стенокардії. При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу Тримедронат поліпшує циркуляцію крові в осередку ішемії, сприяючи перерозподілу мозкового кровотоку на користь ішемізованої ділянки.Тримедронату властива також тонізуюча дія на ЦНС, він усуває функціональні порушення соматичної і вегетативної нервової системи, у тому числі при абстинентному синдромі у хворих на хронічний алкоголізм. Препарат також має позитивний вплив на дистрофічно змінені судини сітківки і на клітинний імунітет.Фармакокінетика. Після перорального прийому препарат швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Його біодоступність становить 78%. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після прийому. Період напіввиведення становить 3-6 годин. Фармацевтичні характеристики Основні фізико-хімічні властивостікапсули білого або жовтувато-білого кольору розміру 2, які містять білого або жовтувато-білого кольору кристалічний порошок.   Термін придатності3 роки.   Умови зберіганняЗберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі до 25 оС.   УпаковкаУпаковка №20 (10х2) – 10 капсул у блістері, 2 блістери в картонній упаковці; упаковка №40 (10х4) – 10 капсул у блістері, 4 блістери в картонній упаковці.   Категорія відпускуЗа рецептом.   Виробник“Вівімед Лабс Лтд”, Індія.   МісцезнаходженняД-125-128, Фаза - III, ІДА, Джедіметла, Хайдерабад, Андра Прадеш-500055, Індія.

Показания к применению:

Зниження розумової та фізичної працездатності;фізичне перевантаження, в тому числі у спортсменів; ішемічна хвороба серця, стенокардія, інфаркт міокарда (в комплексній терапії);кардіалгія на тлі дистрофії міокарда, дисгормональна кардіоміопатія;порушення мозкового кровообігу (інсульт, цереброваскулярна недостатність);синдром абстиненції при хронічному алкоголізмі (у комбінації зі специфічною терапією алкоголізму);період післяопераційної реабілітації. 

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; органічні захворювання ЦНС; період вагітності та годування груддю.

Особенности применения:

Тримедронат не є препаратом I ряду при лікуванні гострого коронарного синдрому. Пацієнтам із хронічними захворюваннями печінки та нирок під час застосування препарату необхідно контролювати їх функцію.Застосування препарату у складі комбінованої терапії у пацієнтів з ішемічною хворобою серця підвищує толерантність до фізичних навантажень. Необхідно контролювати рівень артеріального тиску.Даних щодо безпеки і ефективності застосування препарату у дітей недостатньо.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

При прийомі препарату слід уникати керування автотранспортними засобами та роботи з іншими механізмами, робота з якими вимагає підвищеної уваги та швидкості реакції, враховуючи можливість розвитку побічних реакцій (зниження АТ, тахікардії).

Дети:

Немає достатніх даних щодо застосування Тримедронату для лікування дітей.

Способ применения и дозы:

Призначають дорослим внутрішньо (перорально). Середня доза становить 250 мг (1 капсула), 2-4 рази на добу. При розумових та фізичних перевантаженнях, у тому числі у спортсменів; для підвищення працездатності. По 250 мг 4 рази на добу. Курс лікування – 10-14 днів. Курс лікування можна повторити через 2-3 тижні.Спортсменам призначають за спеціальною схемою у комплексі з іншими засобами: по 0,5 -1 г 2 рази на добу, перед тренуванням, бажано у першій половині дня. Тривалість курсу у підготовчий період – 14-21 день, у період змагань – 10-14 днів.При стабільній стенокардії (у складі комбінованої терапії). По 250 мг 3 рази на добу протягом 3-4 днів, далі - 2 рази на тиждень по 250 мг 3 рази на добу, протягом 1-1,5 місяця. При нестабільній стенокардії та інфаркті міокарда. Спочатку призначають триметилгідразинію пропіонат у формі внутрішньовенних ін’єкцій, по 0,5-1 г внутрішньовенно, струминно, 1 раз на добу, після чого хворому призначають препарат у капсульній формі, по 250 мг 2 рази на добу в перші 3-4 дні, далі – 2 рази в тиждень по 250 мг 3 рази на добу. При кардіалгії на тлі дисгормональної дистрофії міокарда. По 250 мг 2 рази на добу вранці і ввечері. Курс лікування – 12 днів.Гостра фаза цереброваскулярної патології. По 5 мл 10 % розчину триметилгідразинію пропіонату у вигляді ін’єкційної форми 1 раз на добу внутрішньовенно, протягом 10 днів, після чого хворого переводять на пероральний прийом препарату, по 0,5 г на добу. Курс лікування – 2-3 тижні.Хронічні порушення мозкового кровообігу. По 250 мг 1-3 рази на добу, бажано в першій половині дня. Курс лікування - 2-3 тижні. При необхідності можливе повторне проведення курсу.Хронічний алкоголізм. По 500 мг (2 капсули) 4 рази на добу. Курс лікування – 7-10 днів.Капсули приймають перорально, запиваючи достатньою кількістю води.

Передозировка:

Можливе посилення побічних ефектів, різке коливання артеріального тиску. При передозуванні слід негайно промити шлунок, подальше лікування - симптоматичне.Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування препарату під час вагітності не доведена. Для уникнення можливого несприятливого впливу на плід під час вагітності Тримедронат не призначають. Не з’ясовано, чи виділяється препарат у молоко матері. Якщо лікування Тримедронатом для матері є необхідним, то годування груддю припиняють.

Побочные действия:

У поодиноких випадках – свербіж, диспептичні явища, тахікардія, збудження, артеріальна гіпотензія. 

Лекарственное взаимодействие:

Тримедронат посилює дію коронаролітиків і деяких гіпотензивних засобів, серцевих глікозидів. З обережністю застосовують у комбінації з гіпотензивними засобами та периферичними вазодилататорами, нітрогліцерином, ніфедипіном, блокаторами альфа-адренорецепторів, враховуючи можливість розвитку помірної тахікардії та артеріальної гіпотензії.Препарат можна комбінувати з антиангінальними засобами, антикоагулянтами і антиагрегантами, антиаритмічними засобами, діуретиками та бронхолітиками.

Срок годности:

3 роки. 

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі до 25 оС. 

Форма выпуска / упаковка:

Упаковка №20 (10х2) – 10 капсул у блістері, 2 блістери в картонній упаковці; упаковка №40 (10х4) – 10 капсул у блістері, 4 блістери в картонній упаковці. 

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Фармацевтичні характеристикиМісцезнаходженняД-125-128, Фаза - III, ІДА, Джедіметла, Хайдерабад, Андра Прадеш-500055, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Тримедронат
Производитель:Вивимед Лабс Лтд для "Ротек Лтд", Индия/Великобритания
Форма выпуска: Упаковка №20 (10х2) – 10 капсул у блістері, 2 блістери в картонній упаковці; упаковка №40 (10х4) – 10 капсул у блістері, 4 блістери в картонній упаковці. 
Регистрационное удостоверение:№ UA/9192/01/01 от 12.12.2008. Приказ № 741 от 12.12.2008
МНН:Meldonium
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: триметилгідразинію пропіонат;1 капсула містить триметилгідразинію пропіонату 250 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний, кальцію стеарат.

Фармакологическая группа:Различные средства, которые стимулируют метаболические процессы.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама