Тримедронат інструкція по застосуванню

Тримедронат фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Тримедронат капсули по 250 мг №20 (10х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9192/01/01 від 12.12.2008. Наказ № 741 від 12.12.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: триметилгідразинію пропіонат;1 капсула містить триметилгідразинію пропіонату 250 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний, кальцію стеарат.

Основні фізико-хімічні властивості:

капсули білого або жовтувато-білого кольору розміру 2, які містять білого або жовтувато-білого кольору кристалічний порошок. 

Виробник:

Вівімед Лабс Лтд для "Ротек Лтд", Індія/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Тримедронат – структурний аналог γ-бутиробетаїну, який покращує метаболізм та енергозабезпечення клітин. Кардіопротекторний, антиангінальний, антигіпоксичний та ангіопротективний засіб.Препарат пригнічує активність γ-бутиробетаїнгідроксилази, знижує вміст вільного карнітину, знижує карнітинзалежне окиснення жирних кислот. В умовах ішемії відновлює рівновагу процесів доставки кисню і його споживання в клітинах, попереджує порушення транспорту АТФ, одночасно з цим активує гліколіз, що відбувається без додаткового споживання кисню. У результаті зниження концентрації карнітину посилено синтезується γ-бутиробетоїн, якому притаманні вазодилататорні властивості.Механізм дії Тримедронату визначає широкий спектр його фармакологічних ефектів. Він підвищує працездатність, зменшує симптоми психічного і фізичного перенапруження, активує імунітет тканин та гуморальний імунітет. При серцевій недостатності підвищує скорочення міокарда, толерантність до фізичних навантажень, знижує частоту приступів стенокардії. При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу Тримедронат поліпшує циркуляцію крові в осередку ішемії, сприяючи перерозподілу мозкового кровотоку на користь ішемізованої ділянки.Тримедронату властива також тонізуюча дія на ЦНС, він усуває функціональні порушення соматичної і вегетативної нервової системи, у тому числі при абстинентному синдромі у хворих на хронічний алкоголізм. Препарат також має позитивний вплив на дистрофічно змінені судини сітківки і на клітинний імунітет.Фармакокінетика. Після перорального прийому препарат швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Його біодоступність становить 78%. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після прийому. Період напіввиведення становить 3-6 годин. Фармацевтичні характеристики Основні фізико-хімічні властивостікапсули білого або жовтувато-білого кольору розміру 2, які містять білого або жовтувато-білого кольору кристалічний порошок.   Термін придатності3 роки.   Умови зберіганняЗберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі до 25 оС.   УпаковкаУпаковка №20 (10х2) – 10 капсул у блістері, 2 блістери в картонній упаковці; упаковка №40 (10х4) – 10 капсул у блістері, 4 блістери в картонній упаковці.   Категорія відпускуЗа рецептом.   Виробник“Вівімед Лабс Лтд”, Індія.   МісцезнаходженняД-125-128, Фаза - III, ІДА, Джедіметла, Хайдерабад, Андра Прадеш-500055, Індія.

Показання до застосування:

Зниження розумової та фізичної працездатності;фізичне перевантаження, в тому числі у спортсменів; ішемічна хвороба серця, стенокардія, інфаркт міокарда (в комплексній терапії);кардіалгія на тлі дистрофії міокарда, дисгормональна кардіоміопатія;порушення мозкового кровообігу (інсульт, цереброваскулярна недостатність);синдром абстиненції при хронічному алкоголізмі (у комбінації зі специфічною терапією алкоголізму);період післяопераційної реабілітації. 

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; органічні захворювання ЦНС; період вагітності та годування груддю.

Особливості застосування:

Тримедронат не є препаратом I ряду при лікуванні гострого коронарного синдрому. Пацієнтам із хронічними захворюваннями печінки та нирок під час застосування препарату необхідно контролювати їх функцію.Застосування препарату у складі комбінованої терапії у пацієнтів з ішемічною хворобою серця підвищує толерантність до фізичних навантажень. Необхідно контролювати рівень артеріального тиску.Даних щодо безпеки і ефективності застосування препарату у дітей недостатньо.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

При прийомі препарату слід уникати керування автотранспортними засобами та роботи з іншими механізмами, робота з якими вимагає підвищеної уваги та швидкості реакції, враховуючи можливість розвитку побічних реакцій (зниження АТ, тахікардії).

Діти:

Немає достатніх даних щодо застосування Тримедронату для лікування дітей.

Спосіб застосування та дози:

Призначають дорослим внутрішньо (перорально). Середня доза становить 250 мг (1 капсула), 2-4 рази на добу. При розумових та фізичних перевантаженнях, у тому числі у спортсменів; для підвищення працездатності. По 250 мг 4 рази на добу. Курс лікування – 10-14 днів. Курс лікування можна повторити через 2-3 тижні.Спортсменам призначають за спеціальною схемою у комплексі з іншими засобами: по 0,5 -1 г 2 рази на добу, перед тренуванням, бажано у першій половині дня. Тривалість курсу у підготовчий період – 14-21 день, у період змагань – 10-14 днів.При стабільній стенокардії (у складі комбінованої терапії). По 250 мг 3 рази на добу протягом 3-4 днів, далі - 2 рази на тиждень по 250 мг 3 рази на добу, протягом 1-1,5 місяця. При нестабільній стенокардії та інфаркті міокарда. Спочатку призначають триметилгідразинію пропіонат у формі внутрішньовенних ін’єкцій, по 0,5-1 г внутрішньовенно, струминно, 1 раз на добу, після чого хворому призначають препарат у капсульній формі, по 250 мг 2 рази на добу в перші 3-4 дні, далі – 2 рази в тиждень по 250 мг 3 рази на добу. При кардіалгії на тлі дисгормональної дистрофії міокарда. По 250 мг 2 рази на добу вранці і ввечері. Курс лікування – 12 днів.Гостра фаза цереброваскулярної патології. По 5 мл 10 % розчину триметилгідразинію пропіонату у вигляді ін’єкційної форми 1 раз на добу внутрішньовенно, протягом 10 днів, після чого хворого переводять на пероральний прийом препарату, по 0,5 г на добу. Курс лікування – 2-3 тижні.Хронічні порушення мозкового кровообігу. По 250 мг 1-3 рази на добу, бажано в першій половині дня. Курс лікування - 2-3 тижні. При необхідності можливе повторне проведення курсу.Хронічний алкоголізм. По 500 мг (2 капсули) 4 рази на добу. Курс лікування – 7-10 днів.Капсули приймають перорально, запиваючи достатньою кількістю води.

Передозування:

Можливе посилення побічних ефектів, різке коливання артеріального тиску. При передозуванні слід негайно промити шлунок, подальше лікування - симптоматичне.Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування препарату під час вагітності не доведена. Для уникнення можливого несприятливого впливу на плід під час вагітності Тримедронат не призначають. Не з’ясовано, чи виділяється препарат у молоко матері. Якщо лікування Тримедронатом для матері є необхідним, то годування груддю припиняють.

Побічні дії:

У поодиноких випадках – свербіж, диспептичні явища, тахікардія, збудження, артеріальна гіпотензія. 

Лікарська взаємодія:

Тримедронат посилює дію коронаролітиків і деяких гіпотензивних засобів, серцевих глікозидів. З обережністю застосовують у комбінації з гіпотензивними засобами та периферичними вазодилататорами, нітрогліцерином, ніфедипіном, блокаторами альфа-адренорецепторів, враховуючи можливість розвитку помірної тахікардії та артеріальної гіпотензії.Препарат можна комбінувати з антиангінальними засобами, антикоагулянтами і антиагрегантами, антиаритмічними засобами, діуретиками та бронхолітиками.

Термін придатності:

3 роки. 

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі до 25 оС. 

Форма випуску / упаковка:

Упаковка №20 (10х2) – 10 капсул у блістері, 2 блістери в картонній упаковці; упаковка №40 (10х4) – 10 капсул у блістері, 4 блістери в картонній упаковці. 

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Фармацевтичні характеристикиМісцезнаходженняД-125-128, Фаза - III, ІДА, Джедіметла, Хайдерабад, Андра Прадеш-500055, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Тримедронат
Виробник:Вівімед Лабс Лтд для "Ротек Лтд", Індія/Великобританія
Форма випуску: Упаковка №20 (10х2) – 10 капсул у блістері, 2 блістери в картонній упаковці; упаковка №40 (10х4) – 10 капсул у блістері, 4 блістери в картонній упаковці. 
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9192/01/01 від 12.12.2008. Наказ № 741 від 12.12.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Meldonium
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: триметилгідразинію пропіонат;1 капсула містить триметилгідразинію пропіонату 250 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний, кальцію стеарат.

Фармакотерапевтична група:Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Дієтологи пояснили, які сорти сирів слід включати до раціону хворим на гіпертонію
Сири, які виробляють із сироватки, більш ніжні та ...
Пиво може захистити від розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Хвороба Альцгеймера — це поступальне неврологічне ...
Реклама