Угрицил инструкция по применению

Угрицил фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Угрицил гель д/наруж. прим. 1 % по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4009/01/01 от 06.12.2005. Приказ № 678 от 06.12.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 г гелю містить 10 мг кліндаміцину фосфату у перерахунку на 100 % речовину кліндаміцин;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (ніпагін), алантоїн, пропіленгліколь, макрогол 400, карбомер 934Р, натрію гідроксид, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозорий або майже прозорий безбарвний гель;

Производитель:

Дарница, ФФ, ЧАО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби для місцевого лікування акне. Кліндаміцин.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Активна речовина препарату – кліндаміцину фосфат – на місці застосування швидко гідролізується з утворенням кліндаміцину. Кліндаміцин – антибіотик групи лінкозамідів. Пригнічує синтез білка в мікробній клітині шляхом взаємодії з 50S-субодиницями рибосом.Кліндаміцин активний відносно таких мікроорганізмів:аеробні грампозитивні коки, включаючи Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis (у тому числі штами, що продукують і не продукують пеніциліназу); Streptococcus spp. (за винятком Streptococcus faecalis), Streptococcus pneumoniae;анаеробні грамнегативні бактерії, включаючи Bacteroides spp. ( у тому числі B. fragilis, B. melaninogenicus), Fusobacterium spp.анаеробні грампозитивні неспороутворюючі бактерії, включаючи Propionibacterium, Eubacterium, Actinomyces spp.анаеробні і мікроаерофільні грампозитивні коки, включаючи Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp.Кліндаміцин активний відносно всіх штамів Propionibacterium acnes – збудника вугрового висипу (мінімальна пригнічуюча концентрація – 0,4 мкг/мол). Кліндаміцин зменшує кількість вільних жирних кислот на поверхні шкіри ( з 14 % до 2 %) і таким чином сприяє її очищенню від вугрів.До кліндаміцину чутливі Chlamydia trachomatis і багато штамів Clostridium реrfringens.Спектр антимікробної дії препарату та його здатність зменшувати кількість вільних жирних кислот на поверхні шкіри сприяє її очищенню від вульгарних вугрів.Фармакокінетика. При місцевому застосуванні препарату у вигляді гелю середня абсо-лютна біодоступність становить менше 3 % від дози нанесеного кліндаміцину, що дає можливість характеризувати препарат як препарат місцевої дії. Кліндаміцин швидко накопичується у комедонах хворих на акне. Середня концентрація антибіотика у вмісті комедонів після нанесення гелю значно перевищує показник мінімальної пригнічуючої концентрації для всіх штамів Propionibacterium асnes – збудника вугревого висипу (0,4 мкг/мл).

Показания к применению:

Препарат застосовують для лікування юнацьких вульгарних вугрів (асne vulgaris).

Противопоказания:

Препарат протипоказаний особам з гіперчутливістю до кліндаміцину, лінкоміцину та інших компонентів препарату в анамнезі, а також анамнестичними вказівками на коліт, пов'язаний із застосуванням антибіотиків.

Особенности применения:

Слід уникати контакту препарату з очима та слизовими оболонками. Після нанесення гелю вимити руки. При випадковому контакті з чутливими поверхнями (очі, слизові оболонки, відкриті рани на шкірі) ретельно промити цю ділянку прохолодною водою.Немає об'єктивних і добре контрольованих досліджень із застосування гелю Угрицил у вагітних жінок. За довідковими даними, дослідження на тваринах не виявили негативної дії кліндаміцину на репродуктивну функцію і плід, проте результати досліджень на тваринах не завжди можна перенести на людину. Тому цей препарат слід застосовувати під час вагітності тільки за суворими показаннями і під наглядом лікаря.Не встановлено, чи секретується кліндаміцин з молоком після місцевого застосування гелю Угрицил; проте є дані про появу кліндаміцину в грудному молоці після його перорального і парентерального введення. Тому під час лікування препаратом необхідно припинити годування груддю.З обережністю слід застосовувати препарат хворим на міастенію.

Способ применения и дозы:

Тонкий шар гелю в кількості 1-2 г (10-20 мг кліндаміцину) наносять на чисту суху шкіру в місці ураження 2 рази на добу – вранці і ввечері.

Передозировка:

При місцевому застосуванні кліндаміцину можливі системні ефекти, такі як діарея та коліт. Хоча випадки діареї і коліту поодинокі, слід звернути увагу на можливість виникнення таких побічних реакцій при передозуванні. При виникненні значної або тривалої діареї застосування препарату слід негайно припинити і при необхідності провести відповідні діагностичні і лікувальні заходи. У разі тяжкої діареї слід вирішити питання про доцільність проведення колоноскопії. Не слід призначати антиперистальтичні препарати, оскільки це може призвести до продовження та/або погіршення перебігу цього явища.

Побочные действия:

Препарат звичайно добре переноситься, проте при місцевому застосуванні можливі подразнення в місці нанесення, еритема, печіння або шкірний свербіж, сухість і лущення шкіри.

Лекарственное взаимодействие:

Кліндаміцин посилює дію препаратів, що блокують нервово-м'язову передачу.Кліндаміцин та еритроміцин є антагоністами, внаслідок чого не рекомендується одночасне призначення цих антибіотиків.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці при температурі від 15 оС до 25 оС. Заморожування препарату не допускається.Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 г або 30 г у тубі, по 1 тубі в пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: clindamycin;метил 7-хлоро-6,7,8-тридеокси-6[[[(2S,4R)-1-метил-4-пропілпіролідин-2-іл]карбоніл]аміно]-1-тіо-L-трео-a-D-галакто-октопіранозид 2-(дигідроген фосфат);Форма випускуГель для зовнішнього застосування.Адреса02093, Україна, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Угрицил
Производитель:Дарница, ФФ, ЧАО, г.Киев, Украина
Форма выпуска: По 15 г або 30 г у тубі, по 1 тубі в пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4009/01/01 от 06.12.2005. Приказ № 678 от 06.12.2005
МНН:Clindamycin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 г гелю містить 10 мг кліндаміцину фосфату у перерахунку на 100 % речовину кліндаміцин;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (ніпагін), алантоїн, пропіленгліколь, макрогол 400, карбомер 934Р, натрію гідроксид, вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби для місцевого лікування акне. Кліндаміцин.
Код АТХ:D10AF01 - Клиндамицин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
5 домашних методов, которые уменьшат варикозное расширение вен
Варикозное расширение вен, или варикоз, — это сост...
Отечность увеличивает вес тела на два-три килограмма
Задержка воды в организме, или отечность, может бы...
Реклама