Венолан инструкция по применению

Венолан фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Венолан капсулы по 300 мг №25
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3451/01/01 от 14.09.2005. Приказ № 651 от 04.08.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить 300 мг троксерутину;допоміжні речовини: полівінілпіролідон (повідон К-25);склад капсули: титану діоксид (Е -171), заліза оксид червоний (Е -172), заліза оксид жовтий (Е -172), желатин.

Основные физико-химические свойства:

тверді желатинові капсули темно-рожевого кольору; циліндричної форми, довгасті, опуклі на обох кінцях; вміст капсули – гранулят жовтого кольору;

Производитель:

Гедеон Рихтер, ООО, Польша/Венгрия

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Троксерутин є флавоновою похідною, яка виявляє захисну дію на стінки кровоносних судин. Препарат виявляє венотонічну, капіляропротекторну, протизапальну та протинабрякову дію у випадках порушення венозного кровообігу та лімфообігу. Завдяки Р-вітамінній активності виявляє виражені ангіопротекторні властивості, зменшує проникність та крихкість капілярів, забезпечує їх еластичність, пружність і резистентність до травматичних ушкоджень. У результаті сприяє нормалізації мікроциркуляції крові, покращує живлення тканин, зменшує застійні явища у венах та навколовенозних тканинах. Завдяки антиоксидантній активності троксерутин гальмує окиснення аскорбінової кислоти в організмі; опосередковано бере участь у синтезі структурних елементів сполучної тканини – колагену; бере участь в утворенні фізіологічного інгібітора гіалуронідази. Препарат покращує реологічні властивості крові.Фармакокінетика. Троксерутин швидко всмоктується з травного тракту. На підставі виконаних досліджень порівняльної оцінки біологічної доступності і фармакокінетичних параметрів троксерутину встановлено, що максимальна концентрація (Сmax) троксерутину досягалась через 1 годину після застосування і становила 81,00 ± 2,94 нг/мл, а період біологічного напіврозпаду (Т½) становив 8,73 ± 0,88 годин.У крові міститься у вільній формі, а також у формі глюкуронових похідних і триоксіетилкверцитину.У зв'язку з печінково-кишковим циклом троксерутин довго утримується в організмі. Лікування троксерутином не викликає змін у морфологічній картині крові, швидкості осідання еритроцитів, концентрації сечовини і білірубіну, а також у системі зсідання крові.амінотрансферази, що може свідчити про те, що він не обтяжує печінковий метаболізм.Виводиться, головним чином (65%), у жовч і далі з калом, а також у невеликій кількості із сечею.Порушення венозного кровообігу і лімфообігу при посттромботичних синдромах, запаленні судин нижніх кінцівок, варикозному розширенні вен нижніх кінцівок; місцевий набряк різного походження (посттравматичний, лімфатичний, ускладнений флебіт або тромбоз); геморой; варикозні виразки гомілки; порушення резистентності капілярів у випадках схильності до крапчастого крововиливу.

Особенности применения:

Відсутні дані, що стосуються негативного впливу лікарського засобу на здатність керувати транспортними засобами й обслуговувати рухомі механізми.Не рекомендується тривале (понад 16 днів) застосування препарату Венолан для лікування пацієнтів, які мають виражені порушення функції нирок.

Способ применения и дозы:

Препарат приймається внутрішньо. Рекомендується 1 капсула (300 мг) 2 – 3 рази на добу після їди.Підтримуюча доза – 1 капсула (300 мг) на добу.Курс лікування, як правило, 16 днів; при необхідності терапія може бути продовжена, але не довше 3 – 4 тижнів залежно від ефекту.

Побочные действия:

Як правило, препарат переноситься добре, зрідка можуть виникнути нудота (яка припиняється, якщо препарат приймати під час їди); кропив’янка, почервоніння обличчя, головний біль, здуття і біль у животі.Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до троксерутину або інших компонентів препарату; дітям до 16 років та жінкам у період вагітності і годування груддю.У випадку передозування препарату можуть посилюватися симптоми побічної дії (нудота, здуття, біль у животі і головний біль). Рекомендується викликати блювання або зробити промивання шлунка і провести симптоматичне лікування.

Лекарственное взаимодействие:

Випадки взаємодії з лікарськими засобами не встановлені.

Срок годности:

Зберігати при температурі від 15 до 25°С у сухому, захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 (25х2) капсул у блістерах, у картонній коробці.По 25 (25х1) капсул у блістері, у картонній коробці.Виробник.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: troxerutin; 3’4’7- трис[o-2-(гідроксіетило)] - рутин;Форма випускуКапсули.Адреса05-825, м. Гродзиськ Мазовецький, вул. кс. Ю. Понятовського, 5, Польща.Тел./факс (10 48 22) 755 55 66.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C05CA04:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Венолан
Производитель:Гедеон Рихтер, ООО, Польша/Венгрия
Форма выпуска: По 50 (25х2) капсул у блістерах, у картонній коробці.По 25 (25х1) капсул у блістері, у картонній коробці.Виробник.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3451/01/01 от 14.09.2005. Приказ № 651 от 04.08.2010
МНН:Troxerutin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить 300 мг троксерутину;допоміжні речовини: полівінілпіролідон (повідон К-25);склад капсули: титану діоксид (Е -171), заліза оксид червоний (Е -172), заліза оксид жовтий (Е -172), желатин.

Фармакологическая группа:Ангиопротекторы.
Код АТХ:C05CA04 - Троксерутин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама