Венолан інструкція по застосуванню

Венолан фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Венолан капсули по 300 мг №25
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3451/01/01 від 14.09.2005. Наказ № 651 від 04.08.2010
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 капсула містить 300 мг троксерутину;допоміжні речовини: полівінілпіролідон (повідон К-25);склад капсули: титану діоксид (Е -171), заліза оксид червоний (Е -172), заліза оксид жовтий (Е -172), желатин.

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули темно-рожевого кольору; циліндричної форми, довгасті, опуклі на обох кінцях; вміст капсули – гранулят жовтого кольору;

Виробник:

Гедеон Ріхтер, ТОВ, Польща/Угорщина

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Троксерутин є флавоновою похідною, яка виявляє захисну дію на стінки кровоносних судин. Препарат виявляє венотонічну, капіляропротекторну, протизапальну та протинабрякову дію у випадках порушення венозного кровообігу та лімфообігу. Завдяки Р-вітамінній активності виявляє виражені ангіопротекторні властивості, зменшує проникність та крихкість капілярів, забезпечує їх еластичність, пружність і резистентність до травматичних ушкоджень. У результаті сприяє нормалізації мікроциркуляції крові, покращує живлення тканин, зменшує застійні явища у венах та навколовенозних тканинах. Завдяки антиоксидантній активності троксерутин гальмує окиснення аскорбінової кислоти в організмі; опосередковано бере участь у синтезі структурних елементів сполучної тканини – колагену; бере участь в утворенні фізіологічного інгібітора гіалуронідази. Препарат покращує реологічні властивості крові.Фармакокінетика. Троксерутин швидко всмоктується з травного тракту. На підставі виконаних досліджень порівняльної оцінки біологічної доступності і фармакокінетичних параметрів троксерутину встановлено, що максимальна концентрація (Сmax) троксерутину досягалась через 1 годину після застосування і становила 81,00 ± 2,94 нг/мл, а період біологічного напіврозпаду (Т½) становив 8,73 ± 0,88 годин.У крові міститься у вільній формі, а також у формі глюкуронових похідних і триоксіетилкверцитину.У зв'язку з печінково-кишковим циклом троксерутин довго утримується в організмі. Лікування троксерутином не викликає змін у морфологічній картині крові, швидкості осідання еритроцитів, концентрації сечовини і білірубіну, а також у системі зсідання крові.амінотрансферази, що може свідчити про те, що він не обтяжує печінковий метаболізм.Виводиться, головним чином (65%), у жовч і далі з калом, а також у невеликій кількості із сечею.Порушення венозного кровообігу і лімфообігу при посттромботичних синдромах, запаленні судин нижніх кінцівок, варикозному розширенні вен нижніх кінцівок; місцевий набряк різного походження (посттравматичний, лімфатичний, ускладнений флебіт або тромбоз); геморой; варикозні виразки гомілки; порушення резистентності капілярів у випадках схильності до крапчастого крововиливу.

Особливості застосування:

Відсутні дані, що стосуються негативного впливу лікарського засобу на здатність керувати транспортними засобами й обслуговувати рухомі механізми.Не рекомендується тривале (понад 16 днів) застосування препарату Венолан для лікування пацієнтів, які мають виражені порушення функції нирок.

Спосіб застосування та дози:

Препарат приймається внутрішньо. Рекомендується 1 капсула (300 мг) 2 – 3 рази на добу після їди.Підтримуюча доза – 1 капсула (300 мг) на добу.Курс лікування, як правило, 16 днів; при необхідності терапія може бути продовжена, але не довше 3 – 4 тижнів залежно від ефекту.

Побічні дії:

Як правило, препарат переноситься добре, зрідка можуть виникнути нудота (яка припиняється, якщо препарат приймати під час їди); кропив’янка, почервоніння обличчя, головний біль, здуття і біль у животі.Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до троксерутину або інших компонентів препарату; дітям до 16 років та жінкам у період вагітності і годування груддю.У випадку передозування препарату можуть посилюватися симптоми побічної дії (нудота, здуття, біль у животі і головний біль). Рекомендується викликати блювання або зробити промивання шлунка і провести симптоматичне лікування.

Лікарська взаємодія:

Випадки взаємодії з лікарськими засобами не встановлені.

Термін придатності:

Зберігати при температурі від 15 до 25°С у сухому, захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

По 50 (25х2) капсул у блістерах, у картонній коробці.По 25 (25х1) капсул у блістері, у картонній коробці.Виробник.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: troxerutin; 3’4’7- трис[o-2-(гідроксіетило)] - рутин;Форма випускуКапсули.Адреса05-825, м. Гродзиськ Мазовецький, вул. кс. Ю. Понятовського, 5, Польща.Тел./факс (10 48 22) 755 55 66.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ C05CA04:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Венолан
Виробник:Гедеон Ріхтер, ТОВ, Польща/Угорщина
Форма випуску: По 50 (25х2) капсул у блістерах, у картонній коробці.По 25 (25х1) капсул у блістері, у картонній коробці.Виробник.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3451/01/01 від 14.09.2005. Наказ № 651 від 04.08.2010
Міжнародне непатентоване найменування:Troxerutin
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 капсула містить 300 мг троксерутину;допоміжні речовини: полівінілпіролідон (повідон К-25);склад капсули: титану діоксид (Е -171), заліза оксид червоний (Е -172), заліза оксид жовтий (Е -172), желатин.

Фармакотерапевтична група:Ангіопротектори
Код АТС:C05CA04 - Троксерутин
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама