Венорутон 300 инструкция по применению

Венорутон 300 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Венорутон 300 капсулы по 300 мг №50 (10х5)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3660/01/01 от 17.08.2005. Приказ № 412 от 17.08.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить о-(β-гідроксіетил)-рутозидів 300 мг;допоміжні речовини: макрогол 6000, оксид заліза жовтий, титану діоксид, желатин.

Основные физико-химические свойства:

жовто-бежеві непрозорі капсули, розмір №1, з відбитком “VENORUTON 300” на корпусі капсули;

Производитель:

Новартис Консьюмер Хелс С.А., Швейцария

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Рутозид

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Сприяє зміцненню стінок капілярів і нормалізації їх проникності. Блокує агрегацію еритроцитів та чинить захисну дію на ендотелій судин.При хронічній венозній недостатності Венорутон 300 зменшує вираженість таких її проявів, як набряки, біль, судоми, трофічні розлади. Препарат ефективний при варикозному дерматиті та варикозній виразці. Полегшує симптоми, пов'язані з гемороєм: біль, ексудацію, свербіж і кровотечу. Венорутон 300 сприяє зменшенню вираженості побічних ефектів променевої терапії (цистит, ентеропроктит, дисфагія, почервоніння шкірних покривів тощо).Завдяки позитивному впливу Венорутону 300 на проникність і резистентність стінок капілярів він сприяє уповільненню розвитку діабетичної ретинопатії. Крім того, його вплив на реологічні властивості крові сприяє запобіганню мікротромбозів та інших уражень сітківки судинного генезу.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо 14С-О-(β-гідроксіетил)-рутозидів абсорбція у людини становить близько 10 - 15%. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається у межах 1 - 9 год. Протягом 120 год концентрацію препарату можна виявити; її зниження відбувається біекспоненційно. Після прийому внутрішньо препарату з радіоактивною міткою відмічається виведення з сечею 3 - 6% радіоактивності за 48 год. Період напіввиведення варіює від 10 до 25 год. О-(β-гідроксіетил)-рутозиди і їх глюкуроновані метаболіти виводяться в основному з жовчю.

Показания к применению:

Симптоматична терапія проявів хронічної венозної недостатності (стомленість, набряки, припухлість, тяжкість і біль у ногах, судоми, парестезії). Постфлебітичний синдром, трофічні порушення, варикозний дерматит і варикозні виразки. У складі допоміжної терапії при склеротерапії та видаленні варикозних вузлів. Симптоматична терапія геморою (біль, ексудація, свербіж і кровотеча) та його ускладнень. Венозна недостатність і геморой при вагітності, починаючи з 4-го місяця.Як допоміжна терапія в лікуванні ретинопатії у хворих на цукровий діабет, артеріальну гіпертензію та атеросклероз; профілактика епізодів минущої сліпоти.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату або інших рутозидів.І триместр вагітності та період лактації. Дитячий вік до 15 років.

Особенности применения:

Препарат застосовується в основному у складі комбінованої терапії.Вагітність і лактація.У ході клінічних досліджень застосовували Венорутон 300 в період вагітності, однак його застосування в I триместрі спеціально не вивчалося. У дослідженнях на тваринах не було відмічено ні тератогенних, ні будь-яких інших небажаних впливів на плід. Беручи до уваги все вищезазначене, а також керуючись прийнятими в клінічній практиці правилами, призначення Венорутону 300 внутрішньо можливе лише з 4-го місяця вагітності і лише за абсолютними показаннями. Сліди О-(β-гідроксіетил)-рутозидів, які визначалися в тканинах плода та материнському молоці (експериментальні дослідження на тваринах), не розглядаються як клінічно значущі.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують внутрішньо. На початковому етапі лікування призначають по 1 капсулі (300 мг) 3 рази на день під час їди. Зменшення вираженості симптомів звичайно відмічається протягом 2-х тижнів лікування. Рекомендується продовжувати прийом препарату у тій самій дозі до повного зникнення набряків та інших симптомів. Потім лікування можна перервати (поліпшення звичайно триває принаймні 4 тижні після припинення лікування). При відновленні симптомів лікування слід розпочати знову – або за наведеною вище схемою, або підтримуючими дозами: мінімальна підтримуюча доза – 600 мг на добу, тобто по 1 капсулі 2 рази на добу до повного усунення симптоматики захворювання. 

Передозировка:

Про випадки передозування повідомлень немає.

Побочные действия:

З боку травної системи: рідко - слабкі диспептичні явища (діарея, метеоризм). Алергічні реакції: шкірні висипи.Інші: головний біль, припливи крові до обличчя.Після припинення лікування ці симптоми швидко зникають.

Лекарственное взаимодействие:

Рекомендується одночасно призначати аскорбінову кислоту з метою підвищення капіляростабілізуючого ефекту.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці при температурі не віще 30 0 С. Термін придатності - 5 років.

Форма выпуска / упаковка:

5 блістерів по 10 капсул в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: rutoside; О-(b-гідроксіетил)-рутозиди;Форма випускуКапсули.Адреса1260, м.Ніон, Швейцарія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C05CA01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Венорутон 300
Производитель:Новартис Консьюмер Хелс С.А., Швейцария
Форма выпуска:5 блістерів по 10 капсул в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3660/01/01 от 17.08.2005. Приказ № 412 от 17.08.2005
МНН:Rutozide
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить о-(β-гідроксіетил)-рутозидів 300 мг;допоміжні речовини: макрогол 6000, оксид заліза жовтий, титану діоксид, желатин.

Фармакологическая группа:Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Рутозид
Код АТХ:C05CA01 - Рутозид
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама