Вим-И инструкция по применению

Вим-И фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Вим-И бальзам по 6 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3441/01/01 от 01.08.2005. Приказ № 384 от 01.08.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

100 г бальзаму містять ментолу кристалічного 35 г, цинеолу 35 г, метилсаліцилату 7 г, камфори 3 г;допоміжні речовини: парафін, барвник хлорофіл, ароматична медична олія, спирт етиловий 96%.

Основные физико-химические свойства:

прозора рідина зеленого кольору з характерним запахом;

Производитель:

Вимедимек, Вьетнам

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, стимулирующие рецепторы слизистых оболочек, кожи и подкожных тканей.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат належить до групи засобів, що стимулюють рецептори слизових оболонок і шкіри. Бальзам має протизапальні, місцевозігріваючі, антисептичні, анестезуючі властивості, також розширює капіляри, покращуючи кровопостачання та незначною мірою знижує кров'яний тиск, діє на рефлекторні центри центральної нервової системи, проявляючи стимулюючий ефект. Дія бальзаму проявляється послабленням запального процесу та рефлекторним усуненням відчуття болю (головного, суглобового, м’язового), спричиненого грипом, застудними захворюваннями, хворобами органів опорно-рухової системи.Аналгетична дія з відволікаючим ефектом обумовлена стимулюванням чутливих рецепторів шкіри і рефлекторним впливом на суглоби, м’язи і деякі внутрішні органи.Активними компонентами препарату є ментол, цинеол, метилсаліцилат і камфора.Ментол виявляє місцевоподразнюючу, аналгезуючу, відволікаючу, протисвербіжну, антисептичну, заспокійливу дії. Ефект в основному обумовлений рефлекторними реакціями, пов’язаними із подразненням чутливих нервових закінчень: подразнення рецепторів шкіри стимулює утворення і вивільнення ендогенних біологічно активних речовин (енкефалінів, ендорфінів, пептидів, кінінів), які беруть участь у регуляції больових відчуттів, проникності судин та інших процесах, що забезпечують знеболювальну, відволікаючу і протисвербіжну дії. Антисептична активність проявляється невибірковим ураженням мікробних клітин. Подразнюючий (відволікаючий) ефект сприяє зниженню больових відчуттів. Місцева дія супроводжується звуженням судин, відчуттям холоду, яке переходить у відчуття легкого печіння і поколювання. Шкірно-вісцеральні рефлекси (рефлекторна дуга не зачіпає головний мозок) поліпшують трофіку тканин (відповідно до зон іннервації). Рефлекторно змінює тонус судин як поверхневих, так і глибоко розташованих у тканинах і внутрішніх органах.Цинеол має слабкі місцеві протизапальні й антисептичні властивості.Метилсаліцилат – похідне саліцилової кислоти, належить до групи нестероїдних протизапальних засобів, має протизапальну, аналгезуючу дії. Він неселективно інгібує циклооксигеназу, знижує синтез простагландинів. Нормалізує підвищену проникність капілярів, поліпшує процеси мікроциркуляції, зменшує набряк і інфільтрацію запалених тканин. Добре проникає через шкіру, має протизапальну і знеболювальну дію. Застосовується для тимчасового полегшення сильного болю.Камфора виявляє антисептичну, місцевоподразнюючу, аналептичну, антиагрегаційну дії. Рефлекторно збуджує судиноруховий і дихальний центри, виявляючи аналептичну активність. Виявляє периферичну вазопресорну активність. Інгібує агрегацію тромбоцитів. Виділяючись з організму через дихальні шляхи, сприяє відхаркуванню. При місцевій аплікації має відволікаючі здатності.Фармакокінетика. Не вивчалась. Показання для застосування.

Показания к применению:

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Епілепсія, судомна готовність. Діти до 5 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Не допускається наносити препарат на відкриті рани, а також слід запобігати потраплянню бальзаму в очі, також не можна приймати його внутрішньо.Не наносити на великі ділянки тіла, оскільки можлива системна дія метилсаліцилату.Вагітність і лактація.З обережністю застосовувати препарат у період вагітності та лактації, при схильності до алергічних реакцій на лікарські засоби. Жінкам, які годують груддю не слід наносити препарат на груди.При інгаляційній формі застосування у дітей можлива рефлекторна зупинка дихання.Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмами.  Препарат не має негативної дії на здатність керувати автомобілем та механізмами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують лише місцево і для назальної інгаляції. При головному болю, застуді, грипі, захитуванні необхідно втирати бальзам у скроні, потилицю та ніздрі; при гематомах, вивихах, артриті, укусах комарів та інших комах бальзам необхідно нанести на хворе місце, трохи втерти. Дорослим і дітям (віком від 5 років) застосовувати препарат до 2 - 3 разів на добу. При проведенні назальної інгаляції при застуді, нежиті, грипі необхідно 2 - 3 краплі бальзаму розчинити у 50 - 100 мл гарячої води. Вдихати протягом 5 - 10 хв. Застосовувати 2 - 3 рази на добу. Дітям інгаляційно застосовувати з обережністю, оскільки можлива рефлекторна зупинка дихання.При грипі, ангіні, головному і зубному болях, радикуліті, болю у суглобах препарат можна застосовувати, втираючи в точки акупунктури.При болях у м’язах і суглобах нанести на ділянку м’язів або суглобів тонким шаром і обережно втирати до повного висихання.Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей перебігу захворювання у пацієнта і визначається досягнутим терапевтичним ефектом та чутливістю до препарату, але не більше 7 днів.

Передозировка:

Повідомлення про випадки перевищення доз не зареєстровані. Можливо у дітей і при нанесенні на великі ділянки.Симптоми: головний біль, дзвін у вухах, розлади зору, нудота, блювання, пронос, біль в епігастральній ділянці, гіпертермія, гіпокаліємія, гіперглікемія.Лікування: корекція електролітного і водного балансу, призначення адсорбуючих засобів і сольові проносні засоби, форсований діурез, зовнішнє охолодження тіла; у тяжких випадках – переливання крові, гемодіаліз.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції (почервоніння шкіри, шкірні висипання, свербіж).

Лекарственное взаимодействие:

Не можна застосовувати одночасно з іншими препаратами для місцевого лікування артриту та артеріальної гіпертензії. Посилює дію антикоагулянтів, метотрексату.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 6 мл бальзаму у флаконі, у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуБальзам.Адреса246 вул. Конг Квінь, 1 район, м. Хошімін, В’єтнам.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A01AB11:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Вим-И
Производитель:Вимедимек, Вьетнам
Форма выпуска: По 6 мл бальзаму у флаконі, у картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3441/01/01 от 01.08.2005. Приказ № 384 от 01.08.2005
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

100 г бальзаму містять ментолу кристалічного 35 г, цинеолу 35 г, метилсаліцилату 7 г, камфори 3 г;допоміжні речовини: парафін, барвник хлорофіл, ароматична медична олія, спирт етиловий 96%.

Фармакологическая группа:Средства, стимулирующие рецепторы слизистых оболочек, кожи и подкожных тканей.
Код АТХ:A01AB11 - Различные препараты
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама