Винекс инструкция по применению

Винекс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Винекс капсулы по 200 мг №8 (8х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12445/01/01 от 10.09.2012. Приказ № 711 от 10.09.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.04.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: cefixime;1 капсула містить цефіксиму (у формі тригідрату) 200 мг або 400 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію лаурилсульфат, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

капсули 200 мг – тверді желатинові капсули з жовтою непрозорою кришечкою та білим непрозорим корпусом, з надписом BG200, що містять порошок від майже білого до жовтуватого кольору;капсули 400 мг – тверді желатинові капсули з пурпурною непрозорою кришечкою та майже білим непрозорим корпусом, з надписом BН400, що містять порошок від майже білого до жовтуватого кольору.

Производитель:

Табук Фармасьютикал Манюфекчуринг Ко, Королевство Саудовской Аравии

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактеріальні засоби для системного застосування. бета-лактамні антибіотики. Цефалоспорини третьо

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Цефіксим є пероральним напівсинтетичним цефалоспорином третього покоління, у якого відмічена in vitro бактерицидна активність проти широкої різноманітності грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів. Клінічну ефективність було продемонстровано проти інфекцій, спричинених звичайними патогенними мікроорганізмами, включаючи Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Escherichia coli, Proteus mirabilis, різновиди Klebsiella, Haemophilus influenzae (бета-лактамазпозитивні та бета-лактамазнегативні), Branhamella catarrhalis (бета-лактамазпозитивні та бета-лактамазнегативні) та різновиди Enterobacter. Цефіксим є високо стабільним у присутності ензимів бета-лактамази. Більшість штамів ентерококів (Streptococcus faecalis, стрептококи групи D) та стафілококи (включаючи коагулазопозитивні та коагулазонегативні штами і метицилінрезистентні штами) є стійкими до цефіксиму. Крім того, більшість штамів Pseudomonas, Bacteroides fragilis, Listeria monocytogenes і Clostridia є стійкими до цефіксиму.Фармакокінетика. Швидко всмоктується в ШКТ. Біодоступність – 30-50 %. Cmax (максимальна концентрація) у сироватці крові досягає через 4 – 6 годин. Зв’язування з білками плазми (в основному з альбумінами) – 65 %. T1/2 (період напіввиведення) – 2,4-4 години. Виводиться із сечею, переважно в незміненому стані.

Показания к применению:

Фарингіт, тонзиліт, синусит, середній отит, гострий та хронічний бронхіт, пневмонія, неускладнені інфекції сечовивідних шляхів.

Противопоказания:

Відома гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату, інших цефалоспоринів або пеніцилінів; хворим з порфірією. Дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

Слід дотримуватися обережності при лікуванні пацієнтів з реакціями гіперчутливості до інших лікарських засобів в анамнезі, слід враховувати перехресну чутливість до цефалоспоринів та пеніцилінів. При виникненні алергічної реакції лікування цим препаратом слід припинити та призначити відповідну терапію. Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам з нирковою недостатністю. Доза коригується з урахуванням кліренсу креатиніну. Слід виявляти обережність при призначенні препарату за наявності в анамнезі кровотеч, захворювань ШКТ, особливо таких, як виразковий коліт, регіональний ентерит або коліт на тлі застосування, а також при порушенні функції печінки.При тривалому застосуванні препарату можливе порушення нормальної мікрофлори кишечнику, що може викликати спалах росту Candida albicans, і, як результат – кандидоз слизової оболонки рота; також можливий розвиток тяжкої діареї та псевдомембранозного коліту. При застосуванні цефіксиму можливий розвиток в організмі дефіциту вітамінів групи В. Цефалоспорини підвищують токсичність алкоголю, тому при лікуванні цефіксимом не рекомендується вживати алкогольні напої.У лабораторній діагностиці слід враховувати, що Вінекс може стати причиною хибнопозитивного результату дослідження сечі на цукор та позитивної реакції Кумбса.Препарат може збільшувати протромбіновий час, тому його слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які приймають антикоагулянти.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Під час вагітності застосування препарату можливо лише за наявності абсолютних показань, якщо можлива користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю. Під час застосування препарату потрібно припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Враховуючи можливість появи побічних реакцій з боку ЦНС, рекомендовано утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами до з’ясування реакції пацієнта на препарат.

Дети:

Дітям віком до 12 років показана інша лікарська форма препарату.

Способ применения и дозы:

Звичайна доза цефіксиму для дорослих та дітей віком від 12 років становить 400 мг на добу. Приймають одноразово або по 200 мг два рази на добу з інтервалом 12 годин. Особи літнього віку: застосовують звичайні дози для дорослих. Необхідне коригування дози для осіб, які страждають на ниркову недостатність.Особи, які страждають на ниркову недостатність: пацієнтам із кліренсом креатиніну 60 мл/хв та вище призначають звичайні дози та схеми прийому.Пацієнтам із кліренсом креатиніну від 21 до 60 мл/хв можна призначати 75 % від звичайної дози зі стандартним інтервалом прийому. Пацієнтам із кліренсом креатиніну менше 20 мл/хв призначають 50 % від звичайної дози зі стандартним інтервалом прийому. Курс лікування становить від 3 (лікування неускладнених циститів) до 10-14 днів.

Передозировка:

Симптоми: посилення проявів побічних ефектів, особливо з боку ШКТ. Лікування: рекомендується якнайшвидше промити шлунок. Специфічного антидоту не існує. Терапія симптоматична. Діаліз не видаляє значної кількості цефіксиму із системи кровообігу.

Побочные действия:

З боку травного тракту: анорексія, сухість у роті, диспепсія, нудота, блювання, пронос, абдомінальний біль, анальний свербіж, дисбактеріоз. У поодиноких випадках прийом препарату асоціювався з розвитком псевдомембранозного коліту, стоматиту, глоситу, з транзиторним підвищенням активності трансаміназ печінки, підвищенням азоту сечовини або креатиніну в сироватці крові.Алергічні реакції: шкірні висипання, кропив’янка, медикаментозна гарячка, свербіж та артралгія, анафілаксія, мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона.З боку центральної нервової системи (ЦНС): головний біль, запаморочення, тривожність, безсоння, сонливість, нездужання та стомленість.З боку системи кровотворення: транзиторна тромбоцитопенія, лейкопенія, нейтропенія, гемолітична анемія, еозинофілія, гемолітична анемія, гіпопротромбінемія, тромбофлебіт.З боку сечостатевої системи: інтерстиціальний нефрит, вагінальний кандидоз.

Лекарственное взаимодействие:

Супутнє застосування:з пробенецидом підвищує максимальну концентрацію цефіксиму в сироватці; із саліциловою кислотою підвищує вільний цефіксим на 50 % внаслідок переміщення цефіксиму з місць зв’язування з протеїнами. Цей ефект є залежним від концентрації;з карбамазепіном може викликати підвищення його концентрації в плазмі;з ніфедипіном підвищує біодоступність цефіксиму;з фуросемідом, аміноглікозидами підвищує нефротоксичність препарату;з розчинами Benedict's або Fehling's або тест-таблетками сульфату міді може дати хибну позитивну реакцію на глюкозу сечі (але не з тестами, які основані на ферментативних глюкозо-оксидазних реакціях).

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 оС.

Форма выпуска / упаковка:

Капсули 200 мг – по 8 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці. Капсули 400 мг – по 6 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняЕл-Мадіна Роуд, а/с 3633, Табук, Королівство Саудівської Аравії.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J01DD08:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Винекс
Производитель:Табук Фармасьютикал Манюфекчуринг Ко, Королевство Саудовской Аравии
Форма выпуска: Капсули 200 мг – по 8 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці. Капсули 400 мг – по 6 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12445/01/01 от 10.09.2012. Приказ № 711 от 10.09.2012
МНН:Cefixime
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: cefixime;1 капсула містить цефіксиму (у формі тригідрату) 200 мг або 400 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію лаурилсульфат, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Антибактеріальні засоби для системного застосування. бета-лактамні антибіотики. Цефалоспорини третьо
Код АТХ:J01DD08 - Цефиксим
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама