Витанейрон инструкция по применению

Витанейрон фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Витанейрон капсулы №20 (10х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3280/01/01 от 24.06.2005. Приказ № 305 от 24.06.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить: тіаміну гідрохлориду (вітамін B1) 15 мг, рибофлавіну (вітамін B2) 15 мг, піридоксину гідрохлориду (вітамін B6) 10 мг, ціанокобаламіну (вітамін b12) 0,002 мг, пантотенату кальцію (вітамін B5) 25 мг, ніацинаміду (нікотинамід, вітамін РР) 50 мг, фолієвої кислоти 0,25 мг, вітаміну С 100 мг, цинку сульфату 5 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат, аеросил, тальк, крохмаль. 

Основные физико-химические свойства:

тверді желатинові капсули з кришечкою чорного кольору і корпусом оранжевого кольору, що містять порошок жовто-оранжевого кольору;

Производитель:

Красная звезда, ХФЗ, ПАО

Фармакотерапевтическая группа:

Поливитаминные препараты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат, що містить вітаміни і мікроелементи. Дія обумовлена ефектами компонентів, що входять до його складу. Аскорбінова кислота (Вітамін С) бере участь у регулюванні окислювально-відновних процесів, у метаболізмі фолієвої кислоти і заліза, а також у синтезі стероїдних гормонів і катехоламінів, забезпечує синтез колагену.Тіаміну гідрохлорид (Вітамін B1) як кофермент бере участь у вуглеводному обміні, функціонуванні нервової системи. Нестача тіаміну впливає на периферичну нервову систему, шлунково-кишковий тракт і серцево-судинну систему. Рибофлавін (Вітамін B2) важливий каталізатор процесів клітинного дихання; відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока; бере участь у формуванні ДНК, сприяє процесам регенерації тканин (у т. ч. клітин шкіри).Піридоксину гідрохлорид (Вітамін B6,) як фермент бере участь у метаболізмі амінокислот і білків, а також у синтезі нейромедіаторів.Ціанокобаламін (Вітамін b12) разом з фолієвою кислотою бере участь у синтезі нуклеотидів, а також у формуванні еритроцитів та клітин нервових оболонок.Ніацинамід (Никотинамід, Вітамін РР) бере участь у процесах тканинного дихання, жирового і вуглеводного обміну.Фолієва кислота бере участь у синтезі амінокислот, нуклеотидів, нуклеїнових кислот; необхідна для нормального еритропоезу.Кальцію пантотенат (Вітамін B5) регулює обмін кальцію і пантотенової кислоти в організмі. Пантотенова кислота належить до водорозчинних вітамінів, відіграє важливу роль при біологічному ацетилюванні, синтезі і розщеплюванні жирів. Кальцій необхідний для формування кісткової тканини та зубів.Цинк – мікроелемент для системного застосування, бере участь у метаболізмі нуклеїнових кислот, білків, жирів, вуглеводів, жирних кислот, а також у метаболізмі гормонів (у т. ч. статевих); важливий для нормального розвитку кісткової тканини, є складовою частиною панкреатичного соку.Фармакокінетика

Показания к применению:

З метою лікування при:незбалансованому харчуванні, підвищеній потребі у вітамінах і мінералах в умовах збільшення психічних, фізичних навантажень і стресів, зниженій працездатності;при дефіциті вітамінів групи В, вітаміну С, а також як додатковий засіб для лікування ушкоджень нервових волокон.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, тромбоемболія, еритроцитоз, діти віком до 14 років, період лактації.

Особенности применения:

Не рекомендується приймати капсули Вітанейрон одночасно з іншими препаратами, що містять вітаміни та препарати цинку. Питання про необхідність застосування препарату в період вагітності та лактації вирішує лікар.

Способ применения и дозы:

Внутрішньо, дорослим і підліткам старше 14 років – по 1–2 капсули 1 раз на добу після їди, запиваючи не менш ніж 100 мл рідини. Курс лікування – 30 діб. Курс лікування можна повторити після 4–6-тижневої перерви.

Передозировка:

Нудота, блювання, запаморочення. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Виникають рідко, звичайно внаслідок підвищеної чутливості до компонентів препарату, можливі алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

До складу препарату Вітанейрон входять цинк і кальцій, тому при одночасному застосуванні з антибіотиками групи тетрациклінів і антимікробними засобами (похідні фторхінолону) знижується всмоктування останніх (інтервал між прийомом тетрациклінів та Вітанейрону повинен становити не менше 2 год). Вітамін С, що входить до складу препарату Вітанейрон, підсилює фармакологічну дію та побічні ефекти (головний біль, диспептичні явища, алергічні реакції) протимікробних засобів із групи сульфаніламідів, підвищує всмоктування пеніциліну, заліза, зменшує дію гепарину та непрямих антикоагулянтів, збільшує ризик кристалурії при лікуванні саліцилатами. Всмоктування вітаміну С зменшується при одночасному застосуванні з пероральними контрацептивами. При одночасному застосуванні препарату Вітанейрон і тіазидних діуретиків підвищується ризик розвитку гіперкальціємії.Вітамін В6 зменшує ефект леводопи, пероральних контрацептивів, ПАСК, циметидину, препаратів кальцію, алкоголь зменшує всмоктування вітаміну В6.Умови і термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у контурній чарунковій упаковці. По 2 або 3 контурні чарункові упаковки в картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуКапсули.Адреса61010, Україна, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1.Тел/факс (057)733-10-96, 733-04-07.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11AA03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Витанейрон
Производитель:Красная звезда, ХФЗ, ПАО
Форма выпуска: По 10 капсул у контурній чарунковій упаковці. По 2 або 3 контурні чарункові упаковки в картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3280/01/01 от 24.06.2005. Приказ № 305 от 24.06.2005
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить: тіаміну гідрохлориду (вітамін B1) 15 мг, рибофлавіну (вітамін B2) 15 мг, піридоксину гідрохлориду (вітамін B6) 10 мг, ціанокобаламіну (вітамін b12) 0,002 мг, пантотенату кальцію (вітамін B5) 25 мг, ніацинаміду (нікотинамід, вітамін РР) 50 мг, фолієвої кислоти 0,25 мг, вітаміну С 100 мг, цинку сульфату 5 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат, аеросил, тальк, крохмаль. 

Фармакологическая группа:Поливитаминные препараты.
Код АТХ:A11AA03 - Поливитамины с другими минералами, включая комбинации
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама