Вв Пауч-4 инструкция по применению

Вв Пауч-4 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Вв Пауч-4 порошок д/перор. прим. по 4 г в пак. №25
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7610/01/01 от 15.01.2008. Приказ № 9 от 15.01.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 пакет містить 600 мг рифампіцину, 300 мг ізоніазиду, 1600 мг піразинаміду і 1100 мг етамбутолу гідрохлориду;допоміжні речовини: бета-циклодекстрин, ароматизатор, аспартам.

Производитель:

Вивимед Лабс Лтд для "Ротек Лтд", Индия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Иммунодепрессанты. Ингибитор кальциневрина.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Кмбінований протитуберкульозний засіб. Рифампіцин. Селективно інгібує ДНК-залежну РНК-полімеразу чутливих мікроорганізмів. Активний відносно внутрішньоклітинно і позаклітинно розташованих мікроорганізмів. Високоактивний відносно Mycobacterіum tuberculosіs, є протитуберкульозним препаратом першого ряду. Активний відносно грампозитивних мікроорганізмів: Staphіlococcus spp., у тому числі і множинно стійких; Streptococcus spp., Bacіllus anthracіs, Clostrіdіum spp., а також відносно деяких грампозитивних мікроорганізмів: Neіsserіa menіngіtіdіs, Haemophіlus іnfluenzae, Brucella spp., Legіonella pneumophіla. Діє на збудників Brucella spp., Legіonella pneumophіla, Salmonella typhі, Mycobacterіum leprae, Chlamydіa trachomatіs, Rіckettsіa prowazekіі. Стійкість до рифампіцину розвивається швидко. Перехресної стійкості з іншими протитуберкульозними препаратами (за винятком інших рифампіцинів) не відзначено. Ізоніазид. Ізоніазид має високу бактеріостатичну активність стосовно мікобактерій туберкульозу. Ізоніазид діє на мікобактерії туберкульозу, що активно розмножуються, менше ефективний щодо бактерій, що перебувають у спокої. Механізм його дії пов’язаний з пригніченням синтезу міколієвих кислот з довгим ланцюгом, які є компонентами клітинної оболонки мікобактерій. Препарат затримує ріст мікобактерій у людини в концентрації 0,03 мкг/мл. На інших поширених збудників інфекційних захворювань препарат вираженого хіміотерапевтичного впливу не має.Піразинамід. Належить до найбільш ефективних протитуберкульозних препаратів, особливо у початковій фазі скороченої схеми хіміотерапії туберкульозу. Піразинамід може виявляти бактеріостатичну або бактерицидну дію залежно від концентрації та чутливості мікроорганізму. Препарат діє на мікобактерії туберкульозу, стійкі до інших протитуберкульозних препаратів I та II ряду. Його активність не знижується в кислому середовищі казеозних мас, у зв’язку з чим його часто призначають при казеозних лімфаденітах, туберкуломах і казеозно-пневмонічних процесах. Лікування Піразинамідом рекомендується комбінувати з іншими протитуберкульозними засобами (ізоніазидом, етамбутолом, рифампіцином) з метою попередження розвитку стійкості мікобактерій туберкульозу.Препарат особливо ефективний у хворих з уперше виявленим деструктивним туберкульозом.Етамбутол. Активний лише щодо мікобактерій туберкульозу, включаючи штами, стійкі до стрептоміцину, канаміцину, ізоніазиду, ПАСК, етіонаміду. Механізм дії пов’язаний із швидким проникненням всередину клітини мікобактерій туберкульозу, де порушує ліпідний обмін та синтез РНК мікобактерій. Виявляє бактеріостатичний ефект. Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показания к применению:

Хіміотерапія всіх форм туберкульозу у дорослих, спричиненого чутливими мікроорганізмами, протягом перших 2 місяців лікування.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, жовтяниця або захворювання печінки будь-якої етіології в анамнезі, зокрема пов’язані із застосуванням ізоніазиду, рифампіцину, піразинаміду, тяжкі захворювання нирок, гіпоглікемія, діабет, подагра, епілепсія та схильність до судом, запалення зорового нерва, катаракта, запальні захворювання очей, діабетична ретинопатія. Період вагітності і годування груддю, вік до 15 років.

Особенности применения:

В зв'язку з можливою гепатотоксичністю у хворих з порушенням функції печінки, а також при хронічному алкоголізмі і недостатньому харчуванні ВВ Пауч-4 слід застосовувати під наглядом лікаря.В період застосування препарату слід уникати вживання алкоголю.Рифампіцин може викликати зміни кольору сечі, мокротиння, слізної рідини, а також стійке забарвлення м'яких контактних лінз, про що слід попередити пацієнта.З обережністю застосовують препарат при пептичній виразці, шлунково-кишкових кровотечах, артеріальній гіпертензії в анамнезі.У зв'язку з тим що рифампіцин є індуктором мікросомальних ферментів печінки, ВВ Пауч-4 слід застосовувати з обережністю при гострій переміжній порфірії. З тієї ж причини у випадку вживання пероральних контрацептивів під час лікування препаратом необхідне додаткове застосування негормональних засобів контрацепції.Для запобігання негативному впливу на орган зору необхідно провести офтальмологічне обстеження до початку лікування і періодично повторювати його в процесі лікування. Якщо при об’єктивному обстеженні підтверджується погіршення зору, не пов’язане з іншими причинами, необхідно припинити застосування препарату і проводити динамічне спостереження за офтальмологічним статусом хворого.Під час лікування препаратом слід уникати вживання тирамін- та гістамінвмісних харчових продуктів – сиру, червоного вина, деяких видів риби (тунця тощо).Вплив на здатність керувати автотранспортом і працювати з механізмамиУ разі виникнення побічних реакцій, які впливають на швидкість психомоторних реакцій слід утримуватися від керування автотранспортом.

Способ применения и дозы:

Розведення порошку проводиться виключно медичним персоналом. Вміст пакета розчиняють у 200 мл води. Добову дозу встановлюють з урахуванням маси тіла: при масі менше 44 кг призначають по 0,75 об”єму отриманого розчину (150 мл), при масі тіла 45-54 кг – 200 мл, якщо маса 55 кг і більше - 250 мл. Всю добову дозу рекомендують приймати одноразово за 1 год до або через 2 год після їжі, запиваючи склянкою води. Курс лікування триває 2 місяці.

Передозировка:

Симптоми — нудота, блювання, сонливість, порушення зору, зорові галюцинації, запаморочення, порушення мовлення, гепатомегалія, жовтяниця, кома; коричнево-червоне або оранжеве забарвлення шкіри, сечі, поту, слини, слізної рідини і калу пропорційно до дози препарату.Лікування: промивання шлунка з подальшим застосуванням активованого вугілля. Для прискорення елімінації компонентів препарату показане проведення форсованого діурезу. Доцільне проведення гемодіалізу.

Побочные действия:

Стоматит, сухість в роті, печія, анорексія, нудота, блювання, біль в животі, метеоризм, діарея, запор, гепатит, жовтяниця; підвищення активності печінкових трансаміназ, лужної фосфатази, рівня білірубіну в сироватці крові; безсоння або сонливість, головний біль, запаморочення, атаксія, сплутаність свідомості, дезорієнтація, галюцинації, парез, парестезії, судоми, периферична невропатія, периферичний неврит, зниження гостроти зору, неврит і атрофія зорового нерва; тромбоцитопенія, транзиторна лейкопенія, агранулоцитоз, гемолітична анемія, метгемоглобінемія, сидеробластна анемія, підвищення концентрації сироваткового заліза, васкуліт; шкірний свербіж, кропивниця, пемфігоїд, анафілактичні реакції, ексудативний або ексфоліативний дерматит, еозинофілія, гарячка; підвищення рівня сечовини, сечової кислоти, гемоглобінурія, гематурія, інтерстиціальний нефрит, гостра ниркова недостатність, затримка сечі (у чоловіків); міалгія, артралгія, артрит, гострий напад подагри; фотосенсибілізація; кандидоз; порушення менструального циклу, порфірія.

Лекарственное взаимодействие:

Рифампіцин індукує деякі ферменти системи цитохрому Р450. Встановлено, що рифампіцин прискорює метаболізм фенітоїну, хінідину, непрямих антикоагулянтів та протигрибкових засобів, b-блокаторів.Ізоніазид підсилює такі побічні ефекти фенітоїну, як сонливість і атаксія.Преднізолон може суттєво знижувати концентрацію ізоніазиду в плазмі крові.Гідроксид алюмінію порушує абсорбцію етамбутолу, тому необхідно використовувати альтернативні антациди.При одночасному застосуванні препарату з нейротоксичними засобами можливе посилення нейротоксичної дії етамбутолу.При одночасному застосуванні ВВ Пауч-4 знижує активність пероральних контрацептивів, а також метадону, діазепаму, верапамілу, блокаторів a-адренорецепторів, пероральних гіпоглікемічних засобів, дигоксину, хінідину, дизопіраміду, дапсону та глюкокортикостероїдів.При одночасному застосуванні ізоніазид, що входить до складу ВВ Пауч-4, сповільнює елімінацію фенітоїну.Пробенецид може підвищувати концентрацію рифампіцину в плазмі крові.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі 15–30 °С.Термін придатності – 3 роки.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

основні фізико-хімічні властивості:

Форма випуску

Порошок для перорального застосування.

Адреса

Д-125-128, Фаза III, ІДА, Джейдіметла, Хайдерабад-055, Індія

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J04AM02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Вв Пауч-4
Производитель:Вивимед Лабс Лтд для "Ротек Лтд", Индия/Великобритания
Регистрационное удостоверение:№ UA/7610/01/01 от 15.01.2008. Приказ № 9 от 15.01.2008
МНН:Rifampicin, pyrazinamide, ethambutol and isoniazid
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 пакет містить 600 мг рифампіцину, 300 мг ізоніазиду, 1600 мг піразинаміду і 1100 мг етамбутолу гідрохлориду;допоміжні речовини: бета-циклодекстрин, ароматизатор, аспартам.

Фармакологическая группа:Иммунодепрессанты. Ингибитор кальциневрина.
Код АТХ:J04AM02 - Изониазид + Рифампицин
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама