Листя оливи — користь для імунітету

гілка оливи

У Стародавньому Римі вінки з оливкового листя покладали на голови переможців. У Стародавній Греції цінували листя оливи за користь лікувального плану: їх використовували як жарознижувальний засіб. Однак тільки в 1854 році британський ботанік Деніел Хенбері описав ефективність чаю з оливкового листя проти спеки та малярії. Сучасні вчені підтверджують: листя оливи, як і оливкова олія, володіють антиоксидантною, протизапальною та гіпоглікемічною діями.

Екстракт листя оливи: користь при інфекціях

Своєю користю листя оливи зобов’язані речовині, що міститься в них, під назвою «олеуропеїн». Саме олеуропеїн надає оливковому дереву стійкість до різних шкідників та захворювань.

Олеуропеїн належить до поліфенолів. Він зміцнює імунітет, внаслідок чого підвищується його опірність до вірусів та бактерій. Крім того, олеуропеїн має протизапальні, протигрибкові та противірусні властивості. Це пояснює, чому чай з екстрактів листя оливи користь має при лікуванні захворювань, спричинених шкідливими патогенами. Ось деякі з них.

Лікує герпес. Завдяки високому вмісту олеуропеїну, регулярне вживання оливкового листа дозволяє боротися з вірусом герпесу. Дослідження вчених показали, що оливковий лист зміцнює захисні сили організму та стимулює фагоцитоз, або процес знищення шкідливих патогенів.

Поліпшує стан шкіри. Листя оливи користь надають при лікуванні дерматологічних захворювань. Екстракт з них радять застосовувати при лікуванні грибка шкіри та нігтів, акне та інших захворюваннях шкіри. А регулярне споживання чаю з листя оливи допомагає розгладити зморшки на обличчі та зменшити прояви целюліту.

Зміцнює серцево-судинну систему. Олеуропеїн є сильним антиоксидантом. Він зміцнює стінки судин, знижує артеріальний тиск та покращує кровотік у коронарних судинах. Крім того, олеуропеїн захищає від накопичення «поганого» холестерину на стінках судин, що зменшує ймовірність розвитку атеросклерозу.

Підвищує імунітет. Чай з екстракту листя оливи користь надасть для хворих зі зниженим імунітетом, наприклад, після курсу перенесеної хімієтерапії або дисфункції щитоподібної залози.

Листя оливи — користь для всіх і кожного

Настій з оливкового листя застосовують для зовнішніх цілей. Чай з них можна пити регулярно, за бажання з ложечкою меду.

Як приготувати чай з листя оливи

15–20 оливкових листків покладіть у невелику каструлю. Залийте склянкою води та доведіть до кипіння. Дайте прокипіти 2–3 хв, після чого вимкніть і дайте настоятися. Чай з листя оливи пийте двічі-тричі на день.

Чай з листя оливи користь має колосальну і при цьому не чинить побічних ефектів. Часте його застосування допоможе зміцнити імунітет та покращити самопочуття.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама