Молода кукурудза — користь для кишківника

молода кукурудза

Молода кукурудза користю своєю славиться з давніх-давен. Однак, як і будь-який інший продукт, вона має не лише корисні властивості для здоров’я, а й побічні.

Користь молодої кукурудзи: уповільнює старіння

Молода кукурудза містить вітаміни А, С, Е, В1, В5, D та фолієву кислоту. Вітаміни А і С зміцнюють імунітет та знижують ризик зараження інфекційними захворюваннями, у тому числі й застудного характеру. Вітаміни групи В необхідні для волосся, нігтів шкірі, а вітамін Е — для кровоносної системи. Вітамін D допомагає запобігти появі хронічної втоми, апатії, дратівливості.

Користь молодій кукурудзі надають мінерали, що містяться в ній: фосфор, залізо, селен, а також магній і калій. Останній позитивно впливає на нейрохімічну передачу у головному мозку та регулює скорочення міокарда. А магній не допускає виникнення м’язових спазм. Крім цього, кукурудза містить інші корисні елементи.

Молода кукурудза багата на антиоксиданти, такі як лютеїн і зеаксантин. Вони захищають клітини організму від ушкоджень, спричинених вільними радикалами. Це допомагає не допустити розвитку серцево-судинних захворювань та уповільнити процес старіння.

У кукурудзі містяться дієтичні харчові волокна, або клітковина. Вона нормалізує роботу кишківника та зменшує ризик розвитку запорів. Попри те, що користь молода кукурудза має чималу, все ж таки не можна забувати про її побічні ефекти.

Коли немає користі від молодої кукурудзи

Можливі алергічні реакції. Деякі люди можуть мати алергію на молоду кукурудзу. При прояві таких симптомів, як свербіж, почервоніння шкіри чи набряк горла, слід звернутися за медичною допомогою.

Має високу калорійність. Молода кукурудза належить до продуктів із високим вмістом калорій. Тому її споживання може спричинити різкий стрибок цукру у хворих на діабет. Також не слід зловживати солодкими качанами тим, хто страждає на ожиріння або дотримується дієти.

Намагайтеся харчуватися так, щоб отримати лише користь молодої кукурудзи. І тоді не доведеться випробувати її побічні ефекти.

Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама