Симптоми та ознаки алергії на клей для вій: коли варто звернутися до лікаря

очей, вії та клей

Виникає алергія на клей для вій у майстра та клієнтів під час процедури нарощування або носіння накладних вій. Сьогодні все частіше відчувають неприємну симптоматику саме майстри під час роботи з клеєм. Це досить поширена проблема, яку необхідно враховувати під час вибору та використання клею для косметичних послуг.

У цій статті ми розглянемо причини виникнення алергії на клей для вій, симптоми, методи діагностики та способи лікування цього стану.

Причини виникнення реакції на речовину для приклеювання вій

У деяких випадках алергічна реакція викликана індивідуальною непереносимістю компонентів клею, таких як метакрилати або ціанакрилат. Ділянка шкіри навколо очей дуже тонка, тому відомо, що саме там з’являється запалення і подразнення від впливу цих речовин.

Пацієнти, у яких підвищена чутливість до хімічних сполук, більш схильні до їхнього впливу в процесі косметичних послуг.

Хоча клей не наноситься безпосередньо на шкіру, але небезпечні його випаровування. У міру висихання його леткі речовини стають подразниками для всіх, хто вдихає ці пари. Навіть найгіпоалергенніший клей має здатність викликати небажану реакцію організму.

Як визначити алергію на хімічні речовини під час нарощування вій

Неадекватна реакція організму під час нарощування вій зазвичай супроводжується такими симптомами:

  • свербіж;
  • почервоніння;
  • набряк носа;
  • часте чхання;
  • подразнення шкіри навколо очей;
  • сльозотеча;
  • відчуття печіння;
  • дискомфорт.

У більш серйозних випадках алергічна реакція призводить навіть до порушення зору і підвищення температури тіла.

Якщо у вас або вашого клієнта з’являються подібні симптоми під час або після процедури нарощування, необхідно негайно проконсультуватися з лікарем.

Як перевірити чи є алергія на клей для вій

Якщо у вас виникла підозріла алергічна реакція на клей для вій, існує кілька способів перевірити її наявність. Один із них – провести тест на чутливість. Цей тест проводить майстер перед процедурою.

Маленька кількість клею наноситься на шкіру внутрішньої частини передпліччя, і потім оцінюється реакція шкіри протягом 24 годин. Якщо на шкірі з’являється почервоніння, набряк або свербіж, це свідчить про наявність алергії на клей для вій, і клієнтці протипоказано контактувати з синтетичною речовиною.

Лікування

Якщо тести підтвердили алергію на клей для вій, наступний крок – вжити заходів для запобігання подальшої реакції та полегшити стан. Насамперед необхідно припинити використання речовини, яка викликає алергічну реакцію.

Після консультації лікаря можливе застосування протиалергічних препаратів або мазей для зменшення запалення та свербежу. Деякі препарати, що використовуються в лікуванні алергії на клей для вій, включають антигістамінні препарати, такі як цетиризин (наприклад, Zyrtec), лоратадин (наприклад, Claritin) і фексофенадин (наприклад, Allegra). Ці препарати знімають свербіж, почервоніння і набряк.

Крім того, лікар може рекомендувати застосування місцевих протизапальних мазей або кремів, що містять глюкокортикостероїди. Приклади таких мазей включають гідрокортизонову мазь, мометазонову або дезоксиметазонову мазь. Ці препарати допомагають зменшити запалення, свербіж і подразнення шкіри.

Важливо пам’ятати, що конкретні препарати та їхнє дозування можуть відрізнятися залежно від індивідуальних особливостей і рекомендацій лікаря. Тому важливо проконсультуватися з медичним фахівцем, щоб отримати детальну інформацію про препарати, їхнє правильне використання та можливі побічні ефекти.

Для майстрів нарощування вій також важливо вживати запобіжних заходів для запобігання виникненню алергічних реакцій у клієнтів. Це може включати ретельний відбір безпечних клеїв з мінімальним вмістом потенційних алергенів. Також рекомендується проводити тест на чутливість перед процедурою й обов’язково консультуватися з клієнтами про можливі ризики алергічної реакції.

Висновок

Алергія на клей для вій – це неприємний побічний ефект після процедури краси. Однак, за правильного підходу і дотримання запобіжних заходів, ризик розвитку алергії значно знижується. Якщо у вас або вашого клієнта виникли симптоми алергії на клей для вій, важливо звернутися до лікаря для правильної діагностики та лікування цього стану.

Протиалергічні препарати та місцеве застосування протизапальних мазей або кремів полегшують симптоми й навіть знімають запалення. Однак рекомендується отримати консультацію у лікаря або алерголога, щоб визначити відповідні препарати й дозування залежно від індивідуальних особливостей і ступеня тяжкості алергічної реакції.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама