Трави при псоріазі – природний підхід до боротьби із захворюванням

трави та псоріатична пляма на шкірі

Лікування псоріазу травами більше належить до фітотерапії, яку пропонує переважно народна медицина. Хронічне шкірне захворювання потребує комплексного підходу до лікування. До використання трав належать на їхній основі відвари, компреси, мазі та ванни.

Трави мають потенційні протизапальні, протиалергічні та регенерувальні властивості, які допомагають зменшити симптоми псоріазу.

Останніми роками навіть офіційна медицина все частіше стала рекомендувати народні методи лікування псоріазу за допомогою трав. Розглянемо найпопулярніші з них, що застосовуються в лікуванні псоріазу.

Кропива

Кропиву використовують для лікування псоріазу у вигляді мазей, примочок і кремів, всередину її приймають у вигляді відварів або чаю. Вона відома протизапальними та антиалергійними властивостями, допомагає зменшити свербіж і запалення.

Однак перед використанням кропиви рекомендується проконсультуватися з лікарем для визначення оптимального дозування і протипоказань.

Календула

Календула має протизапальні та загоювальні властивості. На основі її роблять мазь, яка допомагає зменшити запалення і прискорити загоєння шкіри при псоріазі.

Траву календули також використовують у вигляді відвару або настою для вживання всередину, але таке застосування потребує консультації з лікарем.

Звіробій

Звіробій має протизапальні властивості, покращує загоєння і регенерацію шкіри. Його також використовують у вигляді мазей, кремів або відварів і настоїв. Перш ніж використовувати звіробій, важливо проконсультуватися з лікарем для визначення правильного дозування та оцінки можливих протипоказань.

Алтей

Алтей має протизапальні властивості та сприяє зволоженню і пом’якшенню шкіри. Трава полегшує свербіж і знижує запалення у пацієнтів із псоріазом. Її використовують у вигляді мазей, кремів або п’ють як чай і настій.

Перед застосуванням алтея, необхідно проконсультуватися з лікарем, особливо за наявності будь-яких алергічних реакцій або протипоказань.

Лаванда

Лаванда має заспокійливі та протизапальні властивості. Вона пом’якшує симптоми й покращує загальний стан шкіри, здатна знизити подразнення і стрес, пов’язані з псоріазом.

Лаванду можна використовувати у вигляді олій для ароматерапії, додавати у ванну або застосовувати у вигляді мазей і кремів.

Висновок

Трави являють собою природний і альтернативний підхід до лікування псоріазу. Кропива, календула, звіробій, алтея і лаванда – всі вони мають потенційні протизапальні та регенерувальні властивості, які зменшують симптоми псоріазу.

Однак, перед використанням будь-яких трав або натуральних засобів, рекомендується проконсультуватися з лікарем або натуропатом, щоб отримати індивідуальні рекомендації з огляду на особливості організму та можливі протипоказання або взаємодії з іншими лікарськими препаратами.

Комплексний підхід до лікування псоріазу, включно з консультацією з медичним фахівцем, допоможе визначити оптимальні методи лікування та досягти найкращих результатів.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІЛікарські препарати при тяжких...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама