4 популярні напої, які перешкоджають швидкому старінню головного мозку

4 популярні напої, які перешкоджають швидкому старінню головного мозку

Старіння головного мозку — це природний процес, який відбувається з віком. Він включає різні зміни, як структурні, так і функціональні, в мозку. Зменшується обсяг мозку, особливо в областях, які відповідають за пам’ять та навчання. Відбувається втрата нейронів, змінюються рівні нейромедіаторів та накопичуються білки бета-амілоїду, що спричиняє розвиток хвороби Альцгеймера.

Процес старіння мозку не можна зупинити, але можна сповільнити. Це допоможе зберегти ясність розуму та міцність пам’яті. Для цього достатньо пити такі напої.

1. Кава покращує обмін речовин

Дослідження показали, що регулярне вживання кави пов’язане з нижчим ризиком розвитку серцево-судинних захворювань. Найбільшу користь для здоров’я складає вживання двох-трьох чашок кави на день. Завдяки унікальному поєднанню понад 1000 інгредієнтів, кава зменшує окисний стрес та запалення в організмі, прискорює обмін речовин та покращує чутливість до інсуліну.

  • Цей природний антидепресант запобігає розвитку раку та нейродегенеративних захворювань головного мозку, а також покращує когнітивні здібності.

2. Какао покращує пам’ять

Какао є одним із найкорисніших напоїв. Воно містить антиоксиданти, мікроелементи, вітаміни та омега-9 кислот. Флавоноли, що містяться в ньому, покращують кровообіг та стан судин.

  • Какао стимулює мозок і покращує короткочасну пам’ять.

3. Чай для довголіття

Згідно з дослідженням Національного інституту здоров’я, дві та більше випиті чашки чорного чаю на день знижують ризик передчасної смерті, особливо від серцево-судинних захворювань.

Зелений чай зменшує запалення кишківника і, як наслідок, знижує ризик розвитку багатьох небезпечних захворювань. А аргінін і теанін, що містяться в ньому, уповільнюють процеси старіння головного мозку.

4. Натуральний сік захищає від розвитку атеросклерозу

Свіжовижаті соки містять поліфеноли та інші антиоксиданти, які борються із запальними процесами та знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Поліфеноли, що містяться у соках, надають протиракову, протизапальну дію, знижують артеріальний тиск і захищають від атеросклерозу.

Для підтримки здоров’я головного мозку рекомендується дотримуватись правильного харчування, вести активний спосіб життя, підтримувати соціальні зв’язки та піклуватися про своє спільне здоров’я.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Кому не слід пити воду із лимоном
Дієтологи рекомендують починати ранок зі склянки в...
У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору
Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна...
Реклама